Skocz do zawartości
Koko85

Jak Odwrócić Kanały Stereo

Rekomendowane odpowiedzi

skomplikowana sytuacja powiedzmy ze mam podlaczone glosniki gdzie jest wszystko dobrze i poprzez przedluzke i rozgaleznik sluchawki i tam sa odwrocone wiec jak chce grac na sluchawkach to chcialbym wlaczyc taka opcje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakladam odwrotnie ale uszy bola bo sluchawki sa inaczej wyprofilowane a przedluzacz znajduje sie w obudowie bo to ten co daje jacka na przod obudowy :), w kx jest opcja chyba w sterach na odwrocenie stereo jak to zrobic w na orginalnych ?

 

mozna tez w ffdshow to zrobic bo probowalem ale to meczace :)

Edytowane przez Koko85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam integre jakąś na ALC655 więc mam takie opcje w oficjalnych sterach realteka ... ale na zdrowy rozum powinno być coś u Creativa jak najbardziej. Szukajcie a znajdziecie ... a może a już nowsze sterowniki to może w nich będzie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audigy 2ZS sprzedałem, więc dokładnie nie pamiętam. Ale zdaje się, że jeśli nie ma :blink: w Speaker Settings, Mixerze to może w THX Console, lub takim małym AudioHQ - nowa wersja chyba nazywa się nieco inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, sorry za wprowadzenie w błąd. Wczoraj bawiłem się Live!-em 5.1 ze sterownikami od A4, oraz na kx'ach. Opcji zmiany prawy/lewy brak. W kx'ach jest tylko zamiana rear/front, więc też lipa.

Zdaje się, że po prostu będziesz musiał przerobić wtyczkę. A swoją drogą Creative jak zwykle daje ciała ze sterownikami. Żenada w wykonaniu producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą bawiłem się opcjami w panelach X-Fi.

Okazało się, że w THX Console w zakładce "Channel Assignment" jest opcja Reassingn, dzięki której możemy obrócić Stereo, bądź nawet przestawić Front Speaker, że będzie grał jako Rear Speaker. Wystarczy nacisnąć Reassign i wskazać myszką głośnik, który gra.

Nie wiem, jak to jest w Audigy, czy Live 5.1 ale pod X-Fi można zrobić praktycznie wszystko, czego dusza zapragnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...