Skocz do zawartości
BLANTMEN

Wybór Mebli

Rekomendowane odpowiedzi

Były tematy o kosiarkach, golarkach ... Pora na meble 8O 25 sierpnia zmieniam swój stan cywliny, a co za tym idzie - przeprowadzam się do własnego gniazdka. Potrzebujemy kompletu wypoczynkowego (kanapa, 2 x fotel), stołu, dużej szafy na ubrania oraz narożnego biurka komputerowego. Generalnie chcę uniknąć składania mebli (składałem kiedyś szafę przez cały dzień i mam dosyć do końca życia) więc prośba moja taka - znacie może jakieś dobre firmy, produkujące meble, które można dostać już poskładane 8O Do zakupu pozostało jeszcze trochę czasu ale trzeba się już zastanawiać, żeby potem wszystko na spokojnie skompletować. Czekam na sugestie, propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do składania mebli, to produkty BRW są banalne w obsłudze i nawet 5 lenie dziecko po zapoznaniu się z instrukcją sobie z tym poradzi 8O Jak dla mnie wybór mebli to tak indwidualna sprawa, opierająca się w dużej mierze na cenie vs estetyce & wykonaniu i nie wiem czy ktoś Ci wiele pomoże w tej materii. Mam BRW, sam składałem i nie mogę narzekac na ta markę .. ale co ja weim o meblach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz - poleciłeś BRW, więc mogę się nad nimi zastanowić, chociaż na prawdę chcę uniknąć ich składania. Generalnie chodzi mi o marki, które warte są polecenia biorąc pod uwagę cenę/wykonanie/estetykę/jakość (w tej kolejności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam były i takie i takie. Ja np składałem, banalnie proste, jak masz znajomego złotą rączkę, to Ci to poskłada raz dwa. Za to fotele były do skręcenia na zasadzie 8 wkrętów. Banalnie proste!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz skladac, to zawsze jest opcja za mala doplata, ze panowie ci wniosa i zmontuja na miejscu. Nie martw sie 8O

 

ps. Jakies zle opinie o meblach Ikea do kuchni? Nie chc mi sie czekac na zamawiane meble kilku tygodni, ani bawic sie w projektowanie (szczegolnie, ze to do malego mieszkania, a nie domu). Ikeowe calkiem mi sie podobaja, cos sie dobierze. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Jakies zle opinie o meblach Ikea do kuchni? Nie chc mi sie czekac na zamawiane meble kilku tygodni, ani bawic sie w projektowanie (szczegolnie, ze to do malego mieszkania, a nie domu). Ikeowe calkiem mi sie podobaja, cos sie dobierze. 8O

Coz moge powiedziec Ci jako sprzedawca mebli kuchenny w ikea w Poznaniu 8O

Ja uwazam ze sa dobre :)

Co jak co ale jesli chodzi o szuflady zawiasy etc mamy wsio firmy BLUM (kazda szanujaca sie firma uzywa tego systemu). 10 lat gwarancji i dobra cena ;)

Zaprojektuj sobie kuchnie w tym programie: http://www.ikea.com/ms/pl_PL/rooms_ideas/splashplanners.html .

Tam tez Ci program zrobi wycene aczkolwiek jest ona dosc mocno orientacyjna (w praktyce z doswiadczenia wiem ze wychodzi ciut taniej-program zle wylicza dlugosc blatow).

Jak co to pytaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę szczerze odradzić meble BRW. Miałem dwie półki w pokoju tej firmy jedna sie rozleciała i spadła na monitor a druga w środku nocy na brata jak spał (była nad jego łóżkiem). Mam w domu meble innych firm i z nimi wszystko w porządku, a meble BRW się sypią.

 

e: literówki

Edytowane przez kondzik90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę szczerze odradzić meble BRW. Miałem dwie półki w pokoju tej firmy jedna sie rozleciała i spadła na monitor a druga w środku nocy na brata jak spał (była nad jego łóżkiem). Mam w domu meble innych firm i z nimi wszystko w porządku, a meble BRW się sypią.

 

e: literówki

4 lata wisi nad moja glowa polka firmy BRw i jakos jeszcze zyje. Meble tej firmy nie sa zle. Mam je wlasnie 4 latka i jestem zadowolony, biurko w dobrym stanie, okleina na blatech nie odchodzi. zawiasy tez dobre.

 

IKEA ma fajne meble naprawde przymslane rozwiazania no i jest dosc tania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj rodzice kupili taki zestaw wypoczynkowy kanapa i 2xfotel skórzany wyszlo to ich dosyc drogo bo cos ponad 5k dzisiaj je do mnie przywioza to jak nie zapomne to siekne jakies fotki i napisze cos o firmie i wogole ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam BRW

Od 5 lat użytkuje. Mam w pokoju biurko, 2 szafy, komode, 3 półki w tym jedna taka wieksza potrójna z szafką i wszystko sie trzyma jak nalezy.

Owszem raz półka z książkami mi spadła na łeb w nocy, ale dlatego ze ją kopnełem z calej sily przez sen 8O Z innych usterek to jeszcze rozwalilem szuflade w biurku, ale to znowu moja wina, gdyż nie naleze do delikatnych ludzi 8O

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...