Skocz do zawartości
-=Maq=-

NBA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogladalem 2002, ale wiem ze w 2003 to zdobyl ponad 20 punktow i gral jak dawny Jordan :D. Wiec mi tu na MJ'a nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lic :D. A zna ktos moze takiego goscia jak Spud Webb? To byl gosc wymiatacz, 160 chyba i wygral turniech wsadow :D. A w tej chwili lubie Orlando. A z zawodnikow to:

-Carter

-Jordan ;)

-Dr J

-Spud Webb

-Dominiq Wilkins

-I to chyba wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały święta racja Webb był niesamowity,jak się nie myle to miał 167cm, masz może jakieś filmiki z nim?

MJ moim zdaniem głupio zrobil że wrócił, odszedł w latach swojej świetnośći a teraz psuje to co zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladalem 2002, ale wiem ze w 2003 to zdobyl ponad 20 punktow i gral jak dawny Jordan :D. Wiec mi tu na MJ'a nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> :D. A zna ktos moze takiego goscia jak Spud Webb? To byl gosc wymiatacz, 160 chyba i wygral turniech wsadow :D.  A w tej chwili lubie Orlando. A z zawodnikow to:

-Carter

-Jordan ;)

-Dr J

-Spud Webb

-Dominiq Wilkins

-I to chyba wszystko :D

Jordan come back, jak za dawnych lat grał w all stars. A Spud Webb, przypomne ze zdobył tytuł mistrza wsadów, wykonał przepiękne 360 stopni a 1986 roku to juz wiem dlaczego tak wysoko skaczemy :D:D:D:D a i miał 170 cm wzrostu BiAłY, ale i tak gosc wymiatał. Poamięta ktos akcje Wilkinsa co rozwalił tablice swoim wsadem 8O 8O :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały święta racja Webb był niesamowity,jak się nie myle to miał 167cm, masz może jakieś filmiki z nim?

MJ moim zdaniem głupio zrobil że wrócił, odszedł w latach swojej świetnośći a teraz psuje to co zrobił

Pompej mam cala plytke z dawnymi akcjami :D. Najladniejsze wystawie na serva i dam wam sciagnac :D. Mam akcje 360 Webba :D i Dr J 'a akcje jak za tablica przelecial i pilke od dolu rzucil!!! Albo Jordan z lini wolnych :D, albo Wilkins :D, Albo fajne paczki Shawna Kemp'a :D, To jak chlopaki wrzucac? :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He moze Magic Jonhson (czy jakostak siepisało :) wróci do gry? :P

Mozliwe, ze gralby treraz w Wizards razem MJ ale wszystko przez AIDS :(. PS: Mam tez filmik o Magicu :D.

PS2: Kiedys mozna bylo sciagac filmiki z nba.com , ale sie wycwanili i trzeba zaplacic :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy MJ odszedl nie ogladam NBA

kiedys bardzo lubilem Chicago Bulls

z Pippenem Jordanem Kukocem Rodmanem ...

rzuty MJ w ostatnich sekundach ktore decydowaly o meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy MJ odszedl nie ogladam NBA

kiedys bardzo lubilem Chicago Bulls

z Pippenem Jordanem Kukocem Rodmanem ...

rzuty MJ w ostatnich sekundach ktore decydowaly o meczu

o tak, a pamięta ktoś "ostatni" rzut MJ'a w meczu z Utha w finale, to był totalny wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy MJ odszedl nie ogladam NBA

kiedys bardzo lubilem Chicago Bulls

z Pippenem Jordanem Kukocem Rodmanem ...

rzuty MJ w ostatnich sekundach ktore decydowaly o meczu

o tak, a pamięta ktoś "ostatni" rzut MJ'a w meczu z Utha w finale, to był totalny wypas

A pewnie!!!! Kto by nie pamietal :). Wtedy Billa Russela i Karla Malone'a tak wyruchal ze szkoda gadac :D.

Dla tych co nie wiedza:

Jordan wyrwal Malonowi pilke, pobiegl na kosz zaczol dryblowac - wyruchal Russela zwodem (Russel az sie wylorzyl :D) i Rzut troszke za linia wolnych :D. I jak myslicie wpadla? :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te czekanie na mecz do 3 w nocy było piękne, a teraz takiego wała wywalają z koszem że szkoda gadać.

 

P.S.

korzystając z okazji to co jest z tym turniejem w NBA2k3?

A nijak, bo niby tylu fanow kosza a sie nie zglaszaja :?. W fife to od razu by multum bylo a w nba to ni <span style="color:red;">[ciach!]</span>a :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiAłY wrzucaj tylko aby Ci sie serv nie zapchał :P :P :P

Dla mnie wymiata akcja Jordana z konkursów wsadów w 87' Jezu co to był za wyskok z linii rzutów wolnych. albo akcja z wsadem z dwoma piłkami do kosza wymiatary takie ze hej. Nom jeszce fajne było Cartera między nóżkami :D :D :D. Wiecej nie pamietam, ale jak tylko sobie przypomne to zapodam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedny Kemp - naw*** się żarcia i teraz do otyłych należy :P

W NBA prawie wszystko wykonało skok o 180* - Chicago Bulls na ostatnim niedziwie się, bez Jordana i reszty cianko grją, Miami Heat - Geez to była druzyna a Tim Hardway wymiatał :D teraz na końcu są, Toronto Raptors - ey z Carterem nawet baty dostają szkoda gadać:), New Jarsey (chyba źle napisałem :D) Nets coś się stało i zaczeli wygrywać!, Philadelphi 76' było leszczowate a gdy dostali Iversona to wygrywaja:), Boston było swego czasu a teraz lepiej im idzie,Utah było dobre zleszzczyło się.

 

Jedna druzyna pozostała caaaaały czas dobra - LA Lakers :) (Niegdyś Mineapolis Lakers:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...