Skocz do zawartości
hal9kx

Spyware: Windows (f-secure Online Scanner)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. włączyłem sobie dzisiaj skanowanie antywirusem online F-Secure i oto co mi znalazł:

 

Dołączona grafika

 

Trochę mnie to rozbawiło, nie mogę sie doszukać szczegółów wiec pytam na forum... usuwać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ComboFix?

Już się robi.. momencik..

 

ComboFix http://www.wklej.org/id/dda893af25

 

Niestety jeszcze nie wiem jak czytać te logi.. myślę, że to ważne, podczas skanowania ComboFix program wymusił restart na systemie więc podejrzewam, ze coś usunął.. w głównym katalogu dysku C utworzył się katalog ComboFix a w nim cała masa plików *.bat i innych bibliotek.. po drugim skanowaniu i wygenerowaniu Log-a tego katalogu już nie było...

Edytowane przez hal9kx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W centrum bezpieczeństwa wszystko wyłączane..żadnych powiadomień, SpyBot znajduje tylko 4 wpisy w rejestrze informujące właśnie o wyl. tych opcji..

XP-Antispy? 8O

 

W sumie jak masz AV + firewalla, to nie ma się co przejmować.

 

HJ i Spybot ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP-Antispy? 8O

 

W sumie jak masz AV + firewalla, to nie ma się co przejmować.

 

HJ i Spybot ok.

Xp-Antispy nie używałem.. chyba nie sugerujesz, że powinienem ?

Z racji tego, że dużo korzystam z bankowości internetowej oraz eBay staram się chuchać na zimne 8O Z komputera korzysta, też mniej doświadczony użytkownik w postaci mojej narzeczonej którego to interesują za bardzo sprawy bezpieczeństwa więc muszę raczej zapobiegać niż leczyć... dzięki za pomoc..

 

Co z logiem z ComboFix ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się pytasz? 8O

Pytanie zadałem ogólnie :) jednak to Ty pytałeś o ten Log z ComboFix więc pomyślałem, że może odpowiesz.. jednak, gdyby coś tam siedziało pewnie już bym wiedział więc proponuje zamknąć temat zwarzywszy na to, że odpowiedzi udzielił mi już ULLISSES 8O

Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...