Skocz do zawartości
Artuxx

Epox 8RDA+ i ramy Samsunga TCB3

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienilem dzisiaj ramy na nowe bo poprzednie nie chcialy wstac na 333 MHZ no i ...................te nowe tez niechca .

Pan z firmy komputerowej powiedzial ze te Epoxy (nForce) niezabardzo lubia sie z Samsungami i moga byc z nimi problemy ....no i sa.

 

A teraz do sedna na jakie ramy wymienic te samsungi i na jakich Wy pracujecie (uzytkownicy 8RDA).

Dzieki za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem chyba rozwiąznie twojego problemu i innych posiadaczy 8rda/+ - jak ustawiłem fsb200 i częstotliwość ramu na AUTO - karetka przy starcie - ale wystarczyło przestawić częstotliwość na 100% i system wstaje - spróbuj i powiedz czy zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam posiadam ram taki jak jak w podpisie i niema z nim zadnych problemow,

moze to kwestia ustawienia , sproboj na najwolniejszych timingach i cl2.5 (

aczkolwiek krecenie to zawsze loteria mniejsza lub wieksza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturxx chyba kupowalismy w tym samym stoisku/sklepie. Tez mi opowiadaja takie farmazony. Najchetniej bym oddal im te pamieci bo sie wykosztowalem 280 zl i mam gowno a nie pamieci. Za 285 sa te kingstony w sklepie tweaka ktore napewno beda duzo lepsze. Teraz kombinuje co zrobic. Ale we wtorek maja miec nowa dostawem, wiec znowu jade wymieniac.

 

P.S. Arturxx jakbys chcial jakis konkretnych informacji to mejl/priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje (na razie) na SEITEC DDR333 - chodzą bez problemu na 410MHz CL2 - nestety do póki nie założę innego chłodznia na SB i NB pracuję na 183MHz.

jaki masz dokładnie model tych SEITECow

 

bo widze ze sa naprawde niezłe ale ludzie tak najezdzali na SEITECI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje (na razie) na SEITEC DDR333 - chodzą bez problemu na 410MHz CL2 - nestety do póki nie założę innego chłodznia na SB i NB pracuję na 183MHz.

jaki masz dokładnie model tych SEITECow

 

bo widze ze sa naprawde niezłe ale ludzie tak najezdzali na SEITECI

Dam dokładne oznaczenia jutro - dzisiaj jestem wyrąbany a muszę jeszcze projekt skończyć i nie chce mi się w kompie grzebać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem dzisiaj ramy na nowe bo poprzednie nie chcialy wstac na 333 MHZ no i ...................te nowe tez niechca .

Pan z firmy komputerowej powiedzial ze te Epoxy (nForce) niezabardzo lubia sie z Samsungami i moga byc z nimi problemy ....no i sa.

 

A  teraz do sedna na jakie ramy wymienic te samsungi i na jakich Wy pracujecie (uzytkownicy 8RDA).

Dzieki za porady.

Co sklep to nowe przysłowie... :-)

U mnie samsungi chodzą bez zarzutu

 

Co to za sklep? na WGE obok GUS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie sklep wge kolo gus. Poza tym, to chcialem powiedziec, ze nareszcie mam dobre pamiatki, wymienilem te poprzednie samsungi na dwustronne i te pokazuja klase ida na 200 mhz 2.9V 6 3 3 2, slowem elegancko. Jedyny bol to taki ze wydalem na nie 280 zl, ale nic, co sie stalo to sie nie odstanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...