Skocz do zawartości
yuucOm

Soldier Of Fortune 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ok imo jest jeszcze nie pewne wiec nie bić. Jak okaże sie bujdą wywale temat ;].

 

Trzecia odsłona cyklu Soldier of Fortune w produkcji?

Po pięciu latach przerwy na rynek elektronicznej rozrywki powróci seria Soldier of Fortune - tak przynajmniej twierdzi internetowy serwis Worthplaying, który nieoczekiwanie obwieścił światu informację o pracach nad trzecią odsłoną cyklu pierwszoosobowych strzelanin.

 

Jeśli wierzyć wspomnianemu wyżej magazynowi, nowy Soldier of Fortune będzie nosić podtytuł Payback i na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje już w listopadzie bieżącego roku, chociaż data premiery może się jeszcze zmienić. Gra przygotowywana jest przez bliżej niezidentyfikowane studio (za poprzednie odsłony odpowiadała firma Raven Software, aktualnie pracująca nad nowym Wolfensteinem) z myślą o następujących platformach sprzętowych: PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

 

Rewelacji serwisu Worthplaying nie skomentował jeszcze koncern Activision, Inc., który dysponuje prawami do marki Soldier of Fortune. Jeśli gra faktycznie jest w produkcji, najprawdopodobniej usłyszymy o niej na zbliżającej się wielkimi krokami imprezie E3 Media & Business Summit.

źródło: neo.pl

 

Dodatkowo linki z sklepów z pre-orderem ?:

http://www.ebgames.com/product.asp?cookie%...oduct_id=647097

http://www.gamestop.com/search.asp?cookie%...5&find.y=14

 

Z tych linków można wywnioskować date: Pre-Release Ships 11/13/07

 

Ja jestem jak najbardziej za trzecim SoFem :P. Tylko właściwie nic nie podano np na jakim enginie bedzie działał SoF3 plus zero skirinów. Imo czekamy na pewniejsze info ;0.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gry nie popełni Raven Software, to istnieje prawdopodobieństwo, że gra mnie nie zainteresuje ;)

 

Tak sobie jednak myślę, że może studio Raven jest na tyle duże, że przez okres prac nad Quake 4 i Wolfenstein 2 znaleźli w międzyczasie środki na autorski projekt?

Edytowane przez soulburner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

brutalność i latające kończyny a fabuła może być na dalszym planie byle model obrażeń był rewolucyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do dwójki, to rozumiem dlaczego niektorzy mogą byc rozczarowani

 

pamietam te czasy... okres rozkwitu piractwa w Polsce. SoF2 mial kazdy chyba... przegrywanie od siebie nawzajem itp itd.

 

bylo jedno ale. 90% ludzi miało wersję BETA, gdyz wyciekla ona znacznie wczesniej i poszła w swiat. Wersja ta znacznie sie rozniła od pełnego SoF2. Miale pelno bugów i w ogole byla ze tak powie z pufy.

 

Ja gralem w pelna wersje i grę wspominam naprawdę pozytywnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy dla kogo ;]. Ja wole Fallout2 niz F1 tak samo Doom 3 niz d1&2 ;p. Co do SoF 3 to nie chce mi sie wierzyć ze ta gra ma być juz w tym roku i nie ma ani jednego skrina/infa. Było by miodnie jakby trzymała poziom 2&1. Jednak szkoda ze nad trójką nie pracuje Kruk soft ;0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełomem by było gdyby KAŻDĄ cząstke ciała można było odstrzelić, pokiereszować, pociąć itd. itp. ;)

Taaa.... może postrzelić kolesia do nieprzytomności a później przeprowadzić nożem bojowym operację...

 

P.S. Swoją drogą to dość dziwne... Activision jeszcze niczego nie potwierdził a sklepy już wystawiają pre-order z podpisem "Publisher: Activision"

 

P.S.2 SoF 3 (FPS!) na konsole ? - ktoś tu na dobre poczucie humoru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update, cytat z zagranicznego forum:

 

Our source confirmed that SoF: Pay Back is indeed in development, although not by RavenSoft but rather by Activision's internal Minneapolis studio, known for the Cabelas titles.

Jednym słowem lipa gdyby plotka okazała się prawdą. Znaczyłoby to, że nowego SoFa robi jakieś mało znane studio, a nie doświadczony Raven.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.2 SoF 3 (FPS!) na konsole ? - ktoś tu na dobre poczucie humoru...

Norma dzisiaj niestety. Tyle fajnych gier na konsole ale fpsy na padzie dla mnie zawsze = :lol: (auto aim fo sho ;0). Właśnie multi FPSy to jedna z tych rzeczy dla który kompletnie pieca nie zostawiłem ;].

 

alCatraz

Przeciez w pierwszym poscie jest napisane ze nie robi tego raven ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy, że trzeba ten projekt skreślać...a może jacyś młodzi zdolni się dorwali i wyklepią kawał dobrego kodu ?...

 

mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie :] ... aż chyba odświeżę sobie wcześniejsze części...właśnie o jakimś fps'ie myślałem ;]

 

VonWhite - a to czemu ?...całkowicie normalne, że chcą wydać toto na różne platformy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w pierwszym poscie jest napisane ze nie robi tego raven ;].

Racja, ale teraz mamy już przynajmniej konkretne przypuszczenia kto majstruje nowego SoFa :wink: . Wiedząc, że Raven sobie odpuścił byłem przekonany że wydawca znajdzie innego godnego developera, a tu wyłania się jakieś studio tworzące do tej pory gry o polowaniu na Safari (??) :D .

 

 

BTW dla cierpiących na sklerozę :wink:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze kazdy od czegos zaczynal :D, tutaj mam nadzieje że swieza krew wprowadzi jakies dobre innowacyjne zmiany :P

 

ale i tak najwazniejsze jest zeby wrogowie sie fajnie "rozpadali" :lol:

 

 

 

BTW dla cierpiących na sklerozę icon_wink3.gif

watpie zeby ktos nie pamietal sofa :lol:, tej gry nie da sie zapomniec :)

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy szanujący się gracz wie, czym jest seria Soldier of fortune jak i pamięta, jaka furorę robiła wpierw pierwsza część a następnie druga. Każda kolejna cześć jak na tamte czasy olśniewała piękną grafiką, fizyką, oraz grywalnośćią na tak ekstremalnie wysokim poziomie, że to właśnie dzięki niej wielu graczy nawet dziś sięga po drugą a niekiedy i po pierwszą część.

Gdy miała wyjść część druga zastanawiano się czy choć dorówna poziomem grywalności, jaką zaserwował nam sof1 i okazało się, że nie tylko dorównał, ale i przebił pierwsza cześć (nie tylko pod tym względem) jakieś trzy razy. Jednak mimo tej niebywałej grywalności seria sof jest znana przede wszystkim dzięki niebywałej wręcz brutalność i perfekcyjnemu system obrażeń, który to w drugiej odsłonie prezentuje się tak okazale, że do dnia dzisiejszego widać wyraźnie, że obecne gry z piękną grafiką i dźwiękiem nawet nie zbliżyły się do takiego poziomy dokładności i realizmu systemu obrażeń, jakim możemy się cieszyć po odpaleniu soldier of fortune 2.

 

Jeżeli powstanie cześć trzecia, będzie to dobra wiadomość dla graczy a fatalna dla tych wszystkich, co w kampanie reklamową takich pozycji jak np. Crisis wpompowali masę kasy.

Nie oznacza to oczywiście, że gdy rzeczywiście, ( w co osobiście szczerze wątpię) wyjdzie trzecia cześć, najnowsze tytuły obsługujące dx 10 się nie sprzedadzą. Uważam jedynie, że sof 3 będzie w stanie znacznie odwrócić uwagę od najnowszych, reklamowanych z niezwykłym zapałem produktów, które prócz rewelacyjnej grafiki i kosmicznych wymagań mogą oferować grywalność na poziomie, co najwyżej średnim( Crisis wcale nie musi być pod względem grywalności „przełomowy” jak to będzie w przypadku grafiki). Pocieszający jest fakt, że twórcy nie udzielają informacji na temat ich ewentualnej pracy, gdyż podobnie było nad pracami podczas pierwszej i drugiej części. Wszyscy gracze z niecierpliwością czekali na kolejne „ochłapy” w postaci ubogich przecieków z postępów nad kolejną częścią, aby w efekcie końcowym uzyskać produkt, który przebił ich oczekiwania kilkukrotnie. Jeżeli jednak sof 3 nie spełni oczekiwań graczy, będzie to zapewne ostatni produkt firmy, która podejmie (bądź właśnie podejmuje się) się stworzenia trzeciej części. Soldier of fortune 2 postawił poprzeczkę tak wysoko, że część trzecia będzie albo wielkim hitem będącym wzorem do naśladowania przez wiele lat (jak to miało miejsce w przypadku pierwszej i drugiej części) albo kompletnym gniotem. Nic po środku.

Edytowane przez Stefan BoliMniewKrzyżu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

' date='27 cze 2007, 20:45' post='2662848']

Jeśli będzie taki jak "2" to dziękuje ale nie biore :/

Hehe..kolega gral w BETE :-P :-P

 

co do dwójki, to rozumiem dlaczego niektorzy mogą byc rozczarowani

 

pamietam te czasy... okres rozkwitu piractwa w Polsce. SoF2 mial kazdy chyba... przegrywanie od siebie nawzajem itp itd.

 

bylo jedno ale. 90% ludzi miało wersję BETA, gdyz wyciekla ona znacznie wczesniej i poszła w swiat. Wersja ta znacznie sie rozniła od pełnego SoF2. Miale pelno bugów i w ogole byla ze tak powie z pufy.

 

Ja gralem w pelna wersje i grę wspominam naprawdę pozytywnie :)

Wlasnie . Moja wad nie miala. Ale i tak nudne to bylo.

 

Ale z was psychopaci :) SoF 1 to była jedna z moich ukochanych gierek :) Sof 2 też był fajny. Ciekawy jak to będzie wyglądać.

 

Taaa.... może postrzelić kolesia do nieprzytomności a później przeprowadzić nożem bojowym operację...

To zagrajta w Manhunta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soldier of Fortune 3, o kurcze :) Do tej pory gramy przez sieć w SoF2 na informatyce. Ciekawe czy i tym razem uda im się przebić poprzednika. Gra pewnie będzie na engine Doom-a 3.

wypluj te slowa :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to czemu by nie miała być na silniku Doom'a 3 ? Ten silnik jest całkiem niezły tylko ma wadę ,że kiepsko się sprawdza na dużych przestrzeniach.

 

w sumie masz racje, tylko w doomie3 denerwował mnie wszechwidoczny plastik, pozatym sof też powinien toczyć się także na zewnątrz , w 2ce całkiem miło chodziło sie po 'dzungli' , Mullins nigdy nie był zamknięty w klaustofobicznych pomieszczeniech :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VonWhite - a to czemu ?...całkowicie normalne, że chcą wydać toto na różne platformy...

Takie są efekty grania na PSX w MoH i Turok... Wszelkim FPS'om na konsolach mówię głośno "NIE!"

 

To zagrajta w Manhunta.

Manhunt is BORING!

 

P.S. Jak jakiś szaleniec spróbuje wsadzić dla tej gry silnik Doom'a to nie ręczę za siebie! :D

Edytowane przez VonWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypluj te slowa :mad:

Dlaczego tak agresywnie ? Czuje się pobity :-|

 

Engine Dooma 3 jest najbardziej prawdopodobny ponieważ Raven Software właśnie na nim pracuje tworząc Wolfensteina 2 :)

Nowego silnika napewno nie będą tworzyć z wiadomych powodów. JEst jeszcze opcja Unreal Enigne 3 , bo jest jednym z najlepszych na rynku, jednak ja obstawiam , za engine Dooma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...