Skocz do zawartości
Neo_x

nastepny LOL w sklepie netowym :)

Rekomendowane odpowiedzi

Boże niech tylko klijenci, którym składałem dotąd kompy /w tym moja obecna dyrektorka/ nie znajdą gdzieś ich oferty inaczej jestem spalony na całym froncie, wystawiłem dwu-letnią gwarancje, chyba mnie zarąbią żywcem, a w dodatku se wymieniłem pare rzeczy :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie warunki gwarancji i wszystko jasne, na tych warunkach to można i 20 lat gwarancji dać. Kupujesz komputer i co roku bulisz opłatę serwisową za 2.5h pracy serwisanta wg cennika za Rg dobre, gratuluje pomysłu na klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm Wy się śmiejcie, a ja może do nich napiszę, JAK ONI TO ROBIĄ ze te kompy takie stabilne?! :shock: :lol:

poprostu sprzedaja kompy bez systemu operacyjnego :D np: windows :lol: gorzej jak ten komp juz odpalisz i zainstalujesz tego wina :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego wy sie śmiejecie - załóżmy, że ktoś potrzebuje kompa do bióra - taki komputer będzie w firmie przez 10 lat wystarczająco wydajny - zwłaszcza kupiony teraz (programy biórowe od kilku lat nie zwiększyły swoich wymagań sprzętowych).

 

Nie wiem ile kosztuje ten coroczny przegląd, ale jest to świetna propozycja dla firm, czy osób nie używających kompa do gier - przez 10 lat wszelkie usterki kompa są zmartwieniem sprzedawcy.

 

No chyba, że ten serwis kosztuje np. 300zł - wtedy to nie jest opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...