Skocz do zawartości
Gość MaRuH

Co Lepiej Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaRuH

Witam, kumpel ma 600zł, chce zmodernizować trochę swojego kompa, zmienia tylko proca płytę i ram. Ja mu poleciłem brisbane X2 3600+, KN9 i 1GB ramu ddr2, ale on się uparł że kupi sempa 3000+ kn9 i 2GB ramu, które rozwiązanie będzie lepsze?, komp do wszystkiego z naciskiem na gry, jego grafa to GF7600GS Palit @ 610/1670.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość teat

To raczej jego wersja bedzie wydajnejsza, gdyz malo gier wspiera 2xjajka w procku... 9.lipca procki AMD maja staniec wiec niech sie wstrzyma troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

ale kumpel już się nastawia na crysis'a ;p, lost planet podobno na 2 jajkach lepiej łazi, chyba coraz to więcej gierek bedzie te 2 jaja wykorzystywać, sam nie wiem, jutro jak sam piszesz obniżka więc poczekamy i obadamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kumpel już się nastawia na crysis'a ;p, lost planet podobno na 2 jajkach lepiej łazi, chyba coraz to więcej gierek bedzie te 2 jaja wykorzystywać, sam nie wiem, jutro jak sam piszesz obniżka więc poczekamy i obadamy :D

Ta karta i ten proc do crysisa? hmm niech dozbiera jeszcze z 2000zl hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rrany, no na Crysis to raczej niech uzbiera 6.000zł a nie 600zł. Ten Sempron nie wydoli, serio. Już lepsza ta wersja z 3600+ plus ostry OC tak do 2.8 - 3.0. Grafę ma ok. I niech dozbiera na drugą kość ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość teat

A ja sie tam ciesze, ze nie gram :lol: w sumie ten S1Sweet dobrze nawet prawi...jednak lepiej jak by te pareset zl doskladal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał pierwszy konfig, do drugiej kości zawsze można dozbierać, włożyć w slot i gramy dalej. A przy pierwszej konfiguracji to jeszcze trzeba proca sprzedać, kupić drugiego i jest "trochę" więcej roboty przy wymianie (chociaż to już 2 albo i 3 rzędna sprawa :wink: ).

Skoro kumpel się nastawia na Crysis'a to oczywiste chyba, że Brisbane jest do niego "bliżej" (ale pewnie i tak daleko) :D

Edytowane przez Chlebu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Kumpel wytargał jeszcze dodatkową 100'wke i będzie brisbane, kn9 i 2GB ramcu. Co do crysisa to wiadomo ze na fulla sobie na pewno nie pogra, ale chcial miec juz te 2gb ramu pod ta gre no i te x2, w porównaniu z tym co teraz ma ( celina 3ghz, 512ddr) to crysis bedzie lepiej chodził :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpali na Low w rozdziałce 800x600. Więc reasumując będzie brzydko i wieśniacko.

Sorki, ale na codzien zajmuję się przepowiadaniem przyszlości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpali na Low w rozdziałce 800x600. Więc reasumując będzie brzydko i wieśniacko.

Sorki, ale na codzien zajmuję się przepowiadaniem przyszlości.

Zaleciało ironią. :lol2:

 

Z tym, że ja nie przepowiadam przyszłości, bo wymagania zostały już podane (czy właściwie je ustalono, tego się dopiero dowiemy).

 

No i skończmy już off-topowiać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...