Skocz do zawartości
Milo

HITY 2003 ROKU!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

IGI 2 już jest nie grałem ale podobno fajna.

Splinter Cell  raczej nie chociaż fajna

Toca to chyba pomyłka najwyżej najlepsza ścigałka

jeśli wyjdzie Doom 3 to ja bym na niego stawiał.

Po zagraniu w to coś co dziabneli z pokazów moge powiedzieć że gra będzie miała klimat w orgóżnieniu od farbowanych Quaków i Unrealów.

Dawno nie było takiej giery która by mnie straszyła.

Ach pamiętam te czasy jak wyszedł Alien versus Predator i Quake 1 to był klimat.

Resident Evil mnie nie rusza lipa jakaś.

Jak resident cie nie rusza to polecam Silent Hill 2

Na pewno cie ruszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są:

 

1. GTA Vice City :twisted:

2. Splinter Cell & Raven Shield

3. Colin 3 & TOCA

4. Blitzkrieg

 

Mam nadzieję, że będą:

1. Commandos 3

2. Call of Duty

3. hmm :?

4. Colin 4 (na PS2 ma byc już we wrześniu, a na PC pewnie nie w 2003 jeśli wogóle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co do tej pory wyszły to tak:

 

1. Vietcong

2. No One Lives Forever 2 (z najnowszym patchem 1.30, gra poprostu rewelka!)

3. GTA VC

4. Black Hawk Down (ale tylko MP)

5. Ghotic 2

6. BloodRayne

7. i ew. Tomb Raider: The Angel of Darkness (gdyby nie te bugi to super gra, przeszedlem całą)

 

Ta lista sie zmieni jak wyjdzie HL 2, Call fo Duty, i moze jeszcze Doom3 w tym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie ze tak malo osob wymienilo Half Lifa 2 - przeciez to jest "masakra" nadchodzacych gier, byly wielkie spory czy jest lepsze od dooma3 czy nie, (dla mnie jest i to o duzo-powiem tak jak zobaczylem filkmiki z gry HL2 spadlem z krzesla, a gdy gralem w demo dooma3 bylem ledwo/lekko zachwycony ) wiec nie chce zadnej wojenki... :) uwazam ze HL2 bedzie hitem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie ze tak malo osob wymienilo Half Lifa 2 - przeciez to jest "masakra" nadchodzacych gier, byly wielkie spory czy jest lepsze od dooma3 czy nie, (dla mnie jest i to o duzo-powiem tak jak zobaczylem filkmiki z gry HL2 spadlem z krzesla, a gdy gralem w demo dooma3 bylem ledwo/lekko zachwycony ) wiec nie chce zadnej wojenki... :) uwazam ze HL2 bedzie hitem,

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE jest demo dooma 3, bo jakoś mi się nie wydaje.

Chciałeś powiedzieć że grałś w wersje alfa, która została stwożona po to by zaprezentować Działającego Doom'ka, który tak naprawde jeszcze jest w 98 % nieskończony. HMMMM

Ciekawe i na takiej o to podstawie przekreślasz Doom'ka 3.

Powiem ci tyle że Niepowinieneś porównywać Alfy Doom'a 3 do Filmów z Half-Life 2, bo to jest totalne mijanie się z celem.

 

Ale wiesz co :wink: Ja uważam że i Half-Life 2 i DooM 3 będą wielkimi grami. Mimo że jestem wiernym fanem gier ze stajni ID Software to napewno nie przejde obok Half-life 2 obojętnie.

 

I rada na przyszłość jak już porównywać jakieś zapowiedzi gier to tak samo, czyli film z half-life 2 do filmu z Doom'a 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po czesci masz racje (zeczywiscie bylo to alpha demo... sam rowniez jestem fanem ID Software, robia wymiatajace pozycje, Jestem jednak ciekaw gdy wrocimy do tej dyskusji jak wyjdzie juz doom3 ile bedzie sie roznil od tej wersji alpha (na pewno teksturami bo w alpha byly tylko 256x256) osobiscie wydaje mi sie ze nie wiele ale to sie zobaczy, a co do halfa2 - no coz rowniez sie zobaczy, jednak sadze ze pod wzgledem grafiki i fizyki (przedmiotow) zdeklasuje wszystkich rywali, doom3 moze miec lepszy klimat , ale to sa moje gusta - a ktos kiedys powiedzial o gustach sie nie dyskutuje pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...