Skocz do zawartości
Marvin

Uszkodzony Radek X1950pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem przez Allegro radzia X1950PRO Sapphire'a. Wczoraj dostałem paczkę. Zainstalowałem kartę i przystąpiłem do testów. Wszystko chodzi ok, aż tu nagle buch i komputer sie wyłączył. Sytuacja powtarza się mniej więcej po upływie 3-4min w grach i 3Dmarkach. Przystąpiłem do oględzin karty i odkryłem, że jeden z elementów jest naderwany jego fota:

Dołączona grafika

Właśnie owa mała "kosteczka" jest naderwana z jednej strony i się tak giba :) Czy to może powodować zwiech karty, jeśli tak to czy naprawią mi to, jeśli karta jest na gwarze ?? Karta w DirectDraw działa spox, w 3D zero artefaktów tylko te zwiechy... A moze potraktować to niewielką ilością cyny ;) Za wszelkie sugestie z góry THX.

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba się z kontaktować z typkiem z allegro. niech zabiera kartę i oddaje kasę. ale najpierw sprawdź czy to samo występuje na mocniejszym zasilaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale co to za układ jest i za co on odpowiada ?? Znalazłem zdjęcie lepszej jakości na którym lepej go widac. PCB Asusa, ale różnią się tylko kolorem :) Tu macie linkacza do zdjęcia: http://img178.imageshack.us/my.php?image=x...probackbwq8.jpg

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde teraz ten "kwadracik" odpadł całkowicie... Karta dalej pracuje... Gadałem z gościem i mówił, że w poniedziałek wyjaśnimy sprawę. Bedę jednak ządał się zwrotu kasy. Co prawda facet mówił, że grafa działa u niego bezproblemu tzn działała :) Przy okazji dowiedziałem się, że był drugim

właścicielem... Najgorsze jest jednak to, że dogadaliśmy się poza aukcją. Gdyby facet odmówił zwrotu pieniędzy, mam jakąś opcję wyboru... droga prawna, policja ?? Na aukcji było napisane, że karta jest w 100% sprawna, jak widać nie jest.

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dlatego nie robi sie interesow poza allegro , a ten uklad ktory zaznaczyles to albo kondensator albo rezystor , mozesz pobawic sie w elektronicznym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...