Skocz do zawartości
soltys

Czy Forton 300W pociagnie Radeon'a 9700Pro?

Rekomendowane odpowiedzi

jw

widzialem te odpowiedzi na forum i cene...jestem ciekaw....

Nie dlugo dostane wlasnie radeon'a 9700pro a mam teraz codegen'a 300W i mysle ze to moze nie wystarczyc...

dzieki za pomoc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzyma. Zobacz test na TH. Tam Chieftec 420W wypadl takl sobie, wytrzymal 417W. Fortron 300W poradził sobie z 390W. Tak więc ciekawe ile wydoiłoby się z Chiefteca 360W. Oczywiście należy też <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> poprawkę na to, że nie każda sztuka ma idealnie te same parametry. Tyle, że Fortron 350W w tym samym teście ma 454W, więc wygląda na to, że ta firma wypuscza zasiłki, które regularnie mają o wiele wyższą moc od deklarowanej. Znam osobę, która ma Radosława 9700 (bez PRO) na tym Fortronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy jestescie, toz sie pytam o Forton'a, no nie? A wy mi o codegenie...

:arrow: nastepnym razem zadaj wyrazne pytanie w swoim topicu. piszesz o codegen'ie, my Ci odpowiadamy co o tym sadzimy i masz do nas pretensje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zdecydujesz którą w końcu masz zasiłke to daj znać....

a czytales temat i tresc postow autora? najwyrazniej nie, bo wiedzialbys ze obecnie ma on codegena 300w i dostanie wkrotce radka 9700 a ze obawia sie ze mu codegen nie uciagnie, wiec zastanawia sie czy nie kupic fortrona 300w. czy to takie trudne?

a teraz odp na pytanko: jesli trafisz na dobry model fortrona to mysle ze sobie poradzi z radkiem. kupuj o ile cena nie jest zbyt duza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...