Skocz do zawartości
azgan

Serwis Samsunga Leci Sobie Ze Mną W Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu (22.07.2007) oddałem monitor (SyncMaster 971P) do reklamacji, ponieważ jakiś owad dostał się pod matrycę

 

Dołączona grafika

 

o porucz tego dolna listwa panelu przylegająca do ekranu była źle docięta w związku, z czym monitor pojechał do serwisu. Dzisiaj odebrałem monitor i po prostu szlak mnie trafił otwieram karton, stawiam monitor na biurku i co widzę? Krzywo zamontowany ekran (Pivot)! Przed chwilą zaniosłem sprzęt z powrotem do reklamacji i tak mi ciśnienie skoczyło, że aż musiałem odreagować i podzielić się swoim bólem z innymi <_<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył raz ze tylko 10 dni monitor spędził w serwisie a dwa ze uwzględnili robala :) - pivot poprawią i będzie OK

Łachy nie robią z mojej winy robal się tam nie dostał to raczej producent powinien zadbać oto żeby takie sytuacje nie miały miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W sumie cieszylbym sie , ze Ci dziala , czytalem o serwisie Samsunga i jakos balbym sie cos kupic w tym temacie..Moze dlatego wystrzegam sie dyskow :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łachy nie robią z mojej winy robal się tam nie dostał to raczej producent powinien zadbać oto żeby takie sytuacje nie miały miejsca.

niby tak, o robalach w LCD czytam od dawna ale dopiero teraz zauważyłem ze SAMSUNGI jakoś są najbardziej podatne na ROBALE:)

 

ostatnio przypadek z robalem w samsungu 226BW, teraz Twój 971P, na prad DE tez opisują na przykładzie samsunga 970p, na pclabie conajmniej 2 przypadki samsungów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...