Jump to content

azgan

Stały użytkownik
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

azgan last won the day on December 28 2011

azgan had the most liked content!

Community Reputation

30 Pozytywna

About azgan

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3366 profile views
 1. Porady dotyczące wydajności oraz optymalizacji Jak rozwiązać problem z doczytywaniem się textur w locie? Gra działa wyraźnie lepiej po zainstalowaniu na dysku SSD więc jeśli masz taką możliwość zrób to. Co zrobić jeśli nie mam dysku SSD a chciałbym zniwelować ten problem ? Alternatywną metodą jest instalacja moda Texture streaming improvements - No more texture pop in https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/27 Znane sposoby na zwiększenie wydajności gry Co zrobić by zwiększyć wydajność gry? Jednym ze znanych sposobów na zwiększenie wydajności w
 2. Prawda to że gry z Windows Store np. Rise of the Tomb Raider nie mają opcji FullScreena (nie da się w nie grać na pełnym ekranie) ? PS. Jak to wygląda w praktyce ?
 3. azgan

  Doom 4

  SP bez fabuły czysta rozwałka ?
 4. Potrzebuje Waszej pomocy. Windows 10 nie zapamiętuje wysokości lub jak kto woli położenia okien aplikacji można temu jakoś zaradzić?
 5. Zainstalowałem SB X-Fi Series Support Pack 3.4 + Fix Audio Format Utility by Daniel_K's i wszystko elegancko działa. Musiałem najpierw zainstalować sterowniki z strony producenta SBXF_PCDRV_L11_2_30_0004 inaczej system nie rozpoznawał dźwiękówki i nie mogłem zainstalować SB X-Fi Series Support Pack 3.4 i Fix Audio Format Utility. Edit: Mam jeszcze jeden problem i przydałaby mi się Wasza pomoc. Mam problem z zapamiętaniem ustawień przez Creative Audio Control Panel przy każdym restarcie systemu czy też przy ponownym wł. PC wszystkie ustawiani wracają do stanu pierwotnego, czyli usta
 6. Z forum Benchmark.pl Może komuś z Was też się to przyda ;) Chwilowe rozwiązanie do czasu pojawienia się oficjalnych sterowników. PS. NostradamuSek dzięki za odp.
 7. Witam. Jak w temacie posiadam kartę dźwiękową Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Pro i niestety mam ogromny problem z brakiem dźwięku na Windows 10. Sterowniki pobrałem najnowsze z strony producenta Na Win 7, 8 i 8.1 nie ma najmniejszych problemów. Jakieś rady? Mile widziana wszelka konstruktywna pomoc ;). PS. Znalazłem coś takiego Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Pro Series SB046A - October 2015 http://support.creative.com/kb/ShowArticle.aspx?sid=126331 mam rozumieć przez to że trzeba czekać na nowe sterowniki do Października 2015 ?
 8. Jak Ty kręcisz - ostatnia Twoja wypowiedź jeszcze przed moim postem na forum Leki to raczej Ty zacznij brać, bo widzę, że problemy masz jakieś z pamięcią i piszesz to, co ci konkretnie pasuje. A jeszcze wcześniej co pisałeś ? Zacytuje też sam siebie Czytania ze zrozumieniem kłania się ponownie. PS. Ostatnia aktualizacja gry na Steam dodała brakujące efekty graficzne te, które były na konsolach mowa o efektach deszczu i AO.
 9. Bez obaw w przeciwieństwie do ciebie czytam całościowo i dokładnie to, co piszesz. Tu jeden z przykładów twojej ignorancji: i piszesz to bezpośrednio pod postem, w którym zawarłem informacje oraz screeny, na których wyraźnie widać, że gram z 16GB RAM oraz z "Bajerami od NV". PS. Rób tak dalej a będziesz spalony na kolejnym forum i zmienianie nicków oraz zakładanie różnych kont na niewiele się zda.
 10. Oto właśnie cały Gosu najpierw pisze Chwilę później po moich postach Sami wyróbcie sobie zdanie na temat rzetelności i sensu jego wypowiedzi.
 11. Po ostatnim Patchu gra zyskała brakujące efekty graficzne występujące na wersji konsolowej. Poprawek wydajności jednak nie wprowadzili żadnych i gra nadal wcina potężne ilości pamięci RAM.
 12. Pitolisz głupoty jak potłuczony gra działa mi bardzo ładnie z NVIDIA GameWorks (dałem screena z ustawieniami) podczas jazdy Bat-Mobilem mam spadki do 45 k/s ale średnio mam te 50-55 jedyne co wył. to AA w grze i gram z FXAA z panelu NVIDII. Poczytaj, co ludzie piszą na PCLabie grają nawet na GTX680 i gra im dobrze działa oczywiście mają 16GB pamięci RAM. SLI to fikcja w tej grze. Problemy są jak za mocno miesza się w configu mi np. po zabawie z LODBias textury doczytywały się po kilkanaście s/. a dodatkowo fps poleciał totalnie na głowę. Tutaj czarów żadnych nie ma. Mam przegranych 61 go
 13. Gosu, czyli inaczej TylkoTak znany pod tym nickiem na PCLabie wybacz, ale opowiadasz brednie i wprowadzasz totalną dezinformację. Grę można przejść nawet na GTX680 lub jak kto woli GTX770 z wył. efektami od NVIDII wymagana jest natomiast duża ilość pamięci RAM 12-16GB i można grać spokojnie w FullHD. Ja na swoim GTX980 po OC + 16GB ukończyłem baz najmniejszych problemów całą grę w Max Detalach z dodatkowymi efektami od NVIDII w 1080p i jedyne, co zmieniałem w configu to unlock na 60 klatek aha wygładzanie krawędzi miałem wył. w grze bo powoduje babole z deszczem grałem z FXAA wł. w sterownikac
 14. W pilku SweetFX_settings w miejscu #define USE_FILMGRAIN 1 //[0 or 1] zmień wartość z 1 na 0 UWAGA! Finalna wersja mojego presetu The Witcher 3 ReShade SFX 2.1 Preset for The Witcher 3: Wild Hunt Config Author - Created by azgan API hook - SweetFX/ReShade: v2.0 by CeeJay.dk / ReShade 0.18.0 by Crosire Lista zmian i poprawek: • Korekcja dynamicznego oświetlenia HDR • Został dodany Filmgrain Effect nadający grze Wiedźmin 3 jeszcze bardziej filmowej atmosfery • Został dodany nowy efekt graficzny Lens Flare • Subtelniejsza bardziej stonowana i naturalna kolorystyka • Lepiej zbalansowan
 15. Postanowiłem, że utworze 1 temat z modyfikacjami do wszystkich części Wiedźmina. W wolnej chwili opracuje i dodam poradnik, oraz listę modyfikacji do pierwszej części gry. Od teraz w jednym miejscu znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje. Dyskusje o grafice, optymalizacji i wszystkich innych aspektach technicznych możecie prowadzić tutaj nie narażając się na spoilery czy też przekopywanie stron w poszukiwaniu informacji o najlepszych modyfikacjach do "gamingowej" Wiedźmińskiej trylogii. PS. Jeśli chcielibyście żeby coś zostało dodane lub poprawione to jestem otwarty na wszelkie suge
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.