Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tą grę i tak kupuję bez względu na cenę ;) mamy już 4 ludzi i będziemy tak przechodzić singla, single jest co-op

 

Single na 4 ludzi to już nie single ;)

 

Osobiście też czekam na tę grę jak na nic innego.

 

Trochę materiałów z PAX (Penny Arcade Expo)

http://www.gametrailers.com/game/4094.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będą raczej zbliżone do wymagań innych gier Valve które jakoś szczególnie niczym się nie różnią graficznie od siebie (te na silniku source)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś typu HL2 i CS:S ? To dobrze, muszę przyznać, że pasuje mi taka grafika. Na Gameplay'u często widziałem skrzynki podobne( jak nie takie same ) do tych które widzę na serwerach CSS.

 

Mam nadzieję, że jednak minimalnie "podkręcą" ten starawy silniczek.

 

P.S. czekam z niecierpliwością , bo nudzi mi się "zombie Mod" w CS:S...

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając screeny doszedłem do wniosku, że grafika raczej stoi na przeciętnym poziomie. Nie grałem w takie gry jak Crysis czy inne nowości, więc nie bardzo mam do czego porównywać. Ale poczekamy do premiery i wtedy zobaczymy, a może wcale nie będzie tak źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kto gra w gry Valve wie co w nich jest najważniejsze i dlaczego są tak grywalne, tu grafika schodzi na drugi plan

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kto gra w gry Valve wie co w nich jest najważniejsze i dlaczego są tak grywalne, tu grafika schodzi na drugi plan

To chyba teraz ale nie podczas premiery hl2 ;]. JAK JA CHCIAŁBYM aby wydali blackmesa:source (dla mnie hl1 >>>>> hl2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa jest niezła, weź pod uwagę dynamiczne oświetlenie i duże ilości przeciwników na ekranie. Liczę na stabilne, przyzwoite fps i emocjonujący gameplay a nie mega grafę. Twórcy biją się w pierś obiecując wsparcie multi-core, oby, najwyższa pora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , akcja ma być szybka, raczej nie będziemy podziwiać widoków itp.

 

Multi-Core

 

Czyli gra może wymagać kilku rdzeni ? ( dwóch zapewne ) Jeśli tak, to koniecznie zmieniam na antka x2 :P

O Kartę graficzną (7300GT DDR2) raczej nie mam co się martwić :P Gram w max 1024x768 , a HL2&CSS śmiga na takich ustawieniach aż miło :D

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagać na pewno nie będzie, ale podobno ma wspierać. Z tym 7300 to bym się tak nie cieszył bo HL2 i CSS to stary build Source'a, wersja w Orange Box ma nieco wyższe wymagania. Chociaż z obsługą dual core i tak powinno być masło, wszak Source to silnik lubiący MHZ na procku bardziej od tych na grafie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.halflife2.net/2008/09/25/left-4...em-requirements

 

No to wymagania są "spore"

 

Co oni zrobili z silnikiem Sourca xD

wymagania nie są spore (czyt "zaskakujące"), bo tak naprawdę source tyle wymaga już od dawna w innych grach opartych na tym engine, szczególnie tam gdzie na serwerze są boty Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie są "o drobinę" zaskakujące, byłem pewien, że nie będzie wymagany "dwurdzeniowiec" . Niestety to już chyba standard ( spostrzegawczy jestem ... ) Trza Sempa wymieniać, mam jeszcze ponad miesiąc :P

 

Teraz pytanie, czy to są minimalne, czy zalecane wymagania ?

 

 

p.s. Na antku xp 1700+ 512ram i Radku 9550 wymiatałem na 800x600 max detale ... (HL2) A teraz ?

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba pamiętać że to gra sieciowa w trybie cop, z botami na serwerze.

z resztą z wymaganiami zazwyczaj jest tak że ich nie znamy do momentu odpalenia gry

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za 2 godziny będzie demo! Dwa levele - można będzie grać zarówno single jak i multiplayer.

 

Niestety demo będzie dostępne tylko dla osób, które zakupiły grę w pre-orderze. Demo dla wszystkich będzie za tydzizeń na Steam.

 

Użytkownicy XBOX 360 cieszą się demem już od kilku godzin. Podobno gra wymiata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...