Skocz do zawartości
Gość wierci13'

Zasilacz I-box Atx 400w Basic Ce+pfc 24pin?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wierci13'

ZASILACZ I-BOX ATX 400W BASIC CE+PFC 24PIN

czy

Codegen 350 watt ????????????

 

 

który bedzie lepszy do karty jak w sygnie

Edytowane przez wierci13'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZASILACZ I-BOX ATX 400W BASIC CE+PFC 24PIN

czy

Codegen 350 watt ????????????

który bedzie lepszy do karty jak w sygnie

Jeśli zależy ci na sprzęcie nie oszczędzaj na zasilaczu...Kup przynajmniej coś pokroju Amacrox'a 350W albo jeszcze lepiej HK-350AP, oby nie taki shit jak podajesz :mur: Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wierci13'

co sie spali ?

zasilacz tylko czy co ?

 

 

mam do wyboru te dwa szybka pilka który jest lepszy ?

Edytowane przez wierci13'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie spali ?

zasilacz tylko czy co ?

mam do wyboru te dwa szybka pilka który jest lepszy ?

myśleć nie potrafisz, komponenty komputera zasilane są przez zasilacz to jasne chyba dla cebie, komponenty dobrze się czują kiedy zasilane są napięciem stałym nie za wysokim nie za niskim czyli takim jakie przewiduje norma np: ATX, jeżeli to napięcie zaczyna skakać na +/- 5V i zamiast np: 12V jest 14V to jak myślisz co się z zasilanym komponentem komputera stanie ? pewnie zostanie trwale uszkodzony, pomijam juz ze komputer bedzie niestabilny

 

pewne firmy nie mają w zwyczaju dbać aby napięcie mieściło się z zakresie normy, tym samym powoli niszczą zasilane części do takich firm należą Codegen, I-Box, itd...

 

szybka piłka, zaden

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie spali ?

zasilacz tylko czy co ?

Jeśli będziesz miał szczęście pożegnasz się z HDD, jeśli tego szczęścia będzie odrobinę mniej...z całą resztą :lol: Wiem to z własnego doświadczenia...Więc życzę powodzenia i oby szczęście cię nie opuszczało :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wierci13'

http://allegro.pl/item219939780_zasilacz_tracer_4life_400_silent_atx_pfc_gw_3l_fv.html

moze byc ? i czy bedzie pasowalo do mojej plyty głównej ?

 

i jeszcze jedno teraz mam GF 5500 Fx 128/128 i zasilacz ten 350 Watt i nic sie nie wiesza dlaczego ?

 

 

prosze o pomoc

Edytowane przez wierci13'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do listy zlych wyborow bym dodal jeszcze Procomp, Qltec, ColorsIt oraz fortrona (wiele osob uwaza ze sa spoko, ale ja spotkalem sie z opiniami ze za duza loteria w jakosci wykonania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierci13' Dlaczego jesteś tak uparty na te wyroby zasilaczopodobne :?:

 

100zł chcesz dać za Tracera? Lepiej do zbierać 25zl, wziąć Amacroxa AX400-PNF i spać spokojnie :)

Edytowane przez Chlebu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wierci13'

ok wiec prosze o konkretne propozycje ale ze sklepów internetowych nie z allegro czekam :) na wasze konkretne propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wierci13'

ok biore ten od zenfista ostatnie pytanie w tym temacie jak sie go montuje to tym wielkim wentylatorem do dołu czy do góry (moze głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok biore ten od zenfista ostatnie pytanie w tym temacie jak sie go montuje to tym wielkim wentylatorem do dołu czy do góry (moze głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi)

Wentylatorem do dolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standard ulozenia srubek do przykrecenia zasilacza pamieta jeszcze czasy AT, wiec nie zapowiada sie na rychla zmiane :P

 

po prostu przyloz zasilacz do budy i uloz tak by robki pasily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...