Skocz do zawartości
victor89

Pożycze Samochód Dostawczy Na Sobotę - Pilne!

Rekomendowane odpowiedzi

Prosto z mostu - Fiat Panda jest za mały zeby przywieźć meble z ikei, tam natomiast za transport liczą sobie prawie 600zł. (Warszawa-Janki).

Pytanie brzmi - czy ktoś z Lublina lub jego okolic pozyczyłby jakiegoś dostawczaka (np. przerdzewiały doszczętnie polonez truck)?

Odstawiamy z pełnym bakiem benzynki, pod zastaw fiat panda Dynamic 1.2 :P

Wiem, prośba dośc kontrowersyjna i wymaga duzego zaufania do mnie i mojego ojca, jednak jestem w potrzebie.

Prosze o kontakt tutaj w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały OT ale Ikea przy Gdańsku dostarcza meble za free :o

I myślisz że za free jechaliby z gdańska do Lublina? :D

Rok temu zamawialismy transport - dokładnie tyle nas wyniósł - w tym roku nic taniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I myślisz że za free jechaliby z gdańska do Lublina? :D

Ja proponuje meble zapakowac na dach Pandy, tak jak w reklamie IKEI niegdys to prezentowali :P

 

Sprobuj niezaleznie od IKEI znalezc firme przewozową, moze taniej wyniesie. Autka raczej nikt Ci nie pozyczy...

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczylismy koszty wypozyczenia samochodu dostawczego - dokładnie to samo...

Jeśli nie znajde nikogo ze znajomych z autkiem poprostu zamówimy transport bez kombinowania, trudno się mówi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze po prostu wyslac to do siebie dhlem?

Powinno wyniesc duzo mniej niz te 600zl...

Tu wolałbym nawet dopłacić pare zł i mieć pewność że meble przyjadą w 1 kawałku. Pozatym wątpie ze bedzie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posukaj w mieście jakiejś firmy wypożyczającej busy, np. w białym jest komis z autami dostawczymi i możesz u nich wypożyczyc busa na cały dzień za ok. 200zł- 300zł i to nie jakiegoś trucka tylko coś porzadnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PartyBOY nie polecam OPKA. Kupilem na allegro bude do kompa i szla przez ta firme.... Masakra. Zeby paczka kurierem szla 3 dniach roboczych i to po kilku telefonach. Firma jak dla mnie niegodna polecenia. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PartyBOY nie polecam OPKA. Kupilem na allegro bude do kompa i szla przez ta firme.... Masakra. Zeby paczka kurierem szla 3 dniach roboczych i to po kilku telefonach. Firma jak dla mnie niegodna polecenia. Pozdrawiam

Jak w każdej większej firmie kurierskiej czasami zdarzają się wpadki. Ja korzystałem z ich usług kilka razy i zawsze było OK. Idealnie nadają się do przewożenia naprawdę dużych i ciężkich rzeczy, przy czym ceny usług są stosunkowo niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wawy do lublina? w jaki dzien? moj wujek ma transportowego renault... jednak w tygodniu pracuje wiec zostaje tylko weekend (jezeli bedzie oczywiscie wolny)... zapytam sie go ile by go paliwko wynioslo i ile by chcial za taka przyjemnosc... jak sie dowiem to podam Ci numer do niego

edit: ile jest km z wawy do lublina?

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyporzycz sobie przyczepe i przyczep do tej pandy ( o ile uciągnie :lol: ), a jak nie masz haka to sa wypożyczalnie samochodów i mają tam takie ciężarowe.

punto I, silnik 1.1 55hp ciagnal 2t przyczepe kempingowa przez polske, panda tez da rade :P

 

hak i duza przyczepke pozyczyc, nawet na stacji orlenu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze, ze za 200zł moglbym Ci pomoc.

 

Oczywiscie + paliwo, bus pali średnio 10 litrów. Ryki - Warszawa to jest 100km + 170km do Lublina z Warszawy i powrót do Ryk 70km to razem 350km (czyli pi razy drzwi koszt paliwa to 130zł.

 

Samochód to Ducato Maxi wiec wejdzie wszystko ładnie ułożone i poprzekładane kocami, styropianem dla bezpieczenstwa. Wyjdzie jakies 200zł taniej niż transport IKEI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze, ze za 200zł moglbym Ci pomoc.

 

Oczywiscie + paliwo, bus pali średnio 10 litrów. Ryki - Warszawa to jest 100km + 170km do Lublina z Warszawy i powrót do Ryk 70km to razem 350km (czyli pi razy drzwi koszt paliwa to 130zł.

 

Samochód to Ducato Maxi wiec wejdzie wszystko ładnie ułożone i poprzekładane kocami, styropianem dla bezpieczenstwa. Wyjdzie jakies 200zł taniej niż transport IKEI.

Jeśli wieczorkiem znajdziesz czas, odezwę się na gg dobrze? :wink:

Dzisiaj Cię troche pomęcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...