Skocz do zawartości
Irek24

Jakie Słuchawki Za Ok. 100zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jakie polecilibyście słuchawki do gier i muzyki, z mikrofonem?

Słuchawki będą używane do gier, rozmów na TSie i słuchania muzyki przy okazji.

Czy w tej kwocie można kupić przyzwoite słuchawki 5.1?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Te philipsy są w miarę naturalne i grają spokojnym dźwiękiem - wg. mnie biją senki na głowę (hah, ale pasuje to porównanie :) ). Tymbardziej jeśli to mają być gry i rozmowy to stawiałbym na naturalność brzmienia i nie męczenie uszu.

 

Teraz zauważyłem, że mają mieć mikrofon... No to lipa, i Pilipsy i Senki odpadają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepsze beda hd202 lub hd201?

Sennki Hd 202 są bardzooo niewygodne... Też się właśnie rozglądam, za jakimiś słuchawkami i chyba jednak wybiorę HD 201...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem, że mają mieć mikrofon... No to lipa, i Pilipsy i Senki odpadają :)

Zawsze można dokupić mikrofon przypinany do kabla. Tylko czy znajdzie się jakiś, aby można było spokojnie rozmawiać i zmieścić się mniej więcej w tej kwocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym akg k24p wypadaja bardzo kiepsciutko nawet przy senkach hd201/hd202.

:blink:

 

Do słuchania muzyki są o klase lepsze od HD201/202, które wg. mnie totalnie nie nadają sie do słuchania muzyki bo paskudnie brzmią! Co innego do gier, to jest ich miejsce!!

 

Upd. Pomyłka, do muzyki są lepsze o dwie klasy.

 

Miałem bezpośrednie porównanie więc wiem co pisze. Te wszystkie słuchawki razem wzięte są zmiatane przez Sennheiser PX100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ci nie pasuje w tych hd'ach ze niby brzmia tak paskudnie, oczywiscie ze nie jest szczyt, graja znacznie gorzej niz glupie UR40. Ale jak ma byc do 100 zl... no chyba ze tamte philipsy, ale o nich sie nie wypowiadam bo nie sluchalem.

 

Moim zdaniem to wlasnie k24p brzmia fatalnie, sa strasznie przebasowione zupelnie niekontrolowanym basem. Srednica jest okrutnie nim przyslonieta ... a gory nie ma wogole :/ HD202 tez sa przebasowione, ale uwazam je za lepsze od tych akg.

Edytowane przez Paolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...