Skocz do zawartości
Gildzior

Pomocy ! :(

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj złożyłem nowiutkiego kompa...

C2D E6550

ASUS EAX1950Pro

GA-P35C-DS3R

2GB OCZ 800MHz

BQ 500W

Samsung 320 16MB

 

Zaczałem od poczytania nt. boisu i zanim postawiłem system musiałem wrzucić najnowszą wersje BETA żeby klawiatura pod SP2 chodziła (nie mam klawiatury USB). Poszło pięknie bezproblemowo. Wrzuciłem XP Pro, Autopatchera z lipca, najnowsze sterowniki ze strony GB i ASUSa. Pogrzebałęm troche z ustawieniami biosu i nie wstał, ale auto recover załatwił sprawe po 3 próbach wstania, więc wróciłem na razie do defaultowych ustawień...

 

Dziś rano wstałem i pomyślałęm ze można by w końcu zobaczyć co dają na firmowych CD.

 

Na pierwszy ogień GB

Zainstalowałem sobie programiki bo stery najnowsze już miałem. Restart kompa. wszystko gra. Wchodze w START=>PROGRAMY=>GIGABYTE, klikam na pierwszy program (chyba Gigabyte C.O.M. - mówie chyba bo nie spojrzałem dokladnie tylko chcialem po kolei każdy zobaczyć) i zwiecha kompa całkowita.

Zero reakcji na cokolwiek. Dysk nie pracuje, mycha z klepsydrą stoi.

 

No to po 3 minutach myśle nic tylko reset. No więc wcisnąłem i czekam... I NIC

 

Włącza się zasilanie ale zanim PIKNIE bios wyłącza znów... Pomyślałem że auto recover przywróci zaraz domyślne ustawienia i git... ale nic... włącza sie i wyłącza i nie pika... Robie CLR CMOS przez 30 sek... restart i to samo !!

 

CO ROBIĆ ????

(Baterii nie wyciągałem bo i tak sie do roboty przez to spóźniłem 1.5 godziny)

 

RATUJCIE PLIZ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Pajak to komp wyjety z budy. Kazdy bebech lezy na stole.

 

Wlaczasz kompa bez guzika srubokretem. Po prostu zwierasz ze soba dwa piny , te ktore odpowiadaja za uruchomienie kompa ale guzikiem , bo ten przeciez jest podlaczony kabelkami do tych pinow. Tak samo z resetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...