Skocz do zawartości
sqnk

Q6600+msi Neo2-fir, Mushkin Xp2-8500 5-5-4-12 4x1gb

Rekomendowane odpowiedzi

nie, nie da :lol2:

 

na pewno coś da, ale czy potrzebujesz Quada ? Jak robisz to, co przeciętny posiadacz komputera w domu, to nie - lepiej brać E6850

no i 2 : jakie chłodzenie planujesz na proca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie da :lol2:

 

na pewno coś da, ale czy potrzebujesz Quada ? Jak robisz to, co przeciętny posiadacz komputera w domu, to nie - lepiej brać E6850

no i 2 : jakie chłodzenie planujesz na proca?

 

np. CRYSIS ma mieć instrukcje 4ro rdzeniowe...tu jest filmik na ten temat: http://pl.youtube.com/watch?v=-CD-mJMB7Lw

 

Na procku mam Scythe Ninja

post-148516-1186757597_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Q6600 "GO" Stepping maja mniejszy pobór mocy i mniej sie grzeja wiec jak dorwiesz "go" to pojdziesz 3,5Ghz hahaha owneD :) z tego co wiem to "go" kosztuje tyle samo....

 

Pozdro

Edytowane przez Tow3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to wszystko raczej nutka przyszłości, rób jak chcesz - ja bym wolał 2 rdzenie i podkręcić sobie na ~ 4GHz :)

CRYSIS wychodzi za 3 miechy poza tym wszystkie gry chyba będą robić w ten sposób, podobnie jak w konsolach. DX10 daje ostro w kość zwłaszcza jak podłączam swojego radka 2900XT przez HDMI do LCDka....Nie wiem też gdzie jest wąskie gardło w tej chwili bo gry mi chodza tak samo w rozdzielczości 1900 na 1200 jak i 800 na 600. Na nowych catalystach w STALKERZE radek wciągnął nosem nawet GTXa, ale cokolwiek w DX10 np Lost planet czy World in Conflict beta muli niemiłosiernie przy włączonych wszystkich bajerach...może nadszedł czas na crossfire 2xHD2900XT :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT (ale to w końcu twój wątek)

WiC beta:

DX10 issues on ATI cards:

The DX10 features in World In Conflict are still being developed and tweaked.

The features have not yet been optimized for all cards and the current results

are not fully representative of either the final game or the performance of

all cards. We are currently working with ATI to resolve several issues

appearing when enabling DX10 on an ATI card.

Lost Planet - Officially Supported Video Cards

O ile z WiC jest jakaś nadzieja, to w przypadku LP na nic nie liczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw ogólnie OK, trochę wyciśniesz, ale ile, to tego dokładnie nie wiem. Jeśli stać cię na czterordzeniowca to możesz go wziąć. Twój wybór. Ale jeśli jesteś "normalnym użytkownikiem komputera" i nie bawisz się w jakieś zaawansowane rzeczy to nie wiem, czy nie lepiej teraz wziąć dobrego dwurdzeniowca, a za jakiś czas dopiero czterordzeniowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT (ale to w końcu twój wątek)

WiC beta:

 

Lost Planet - Officially Supported Video Cards

O ile z WiC jest jakaś nadzieja, to w przypadku LP na nic nie liczę...

Wątek oraz zamierzone działania dotycza próby zwiększenia wydajności ponieważ po zakończonych beta testach WiC mam ostrego doła :blink:

 

Może po prostu ktoś wie jakie sa przyczyny takich drastycznych spadków w wydajności i zna jakies rozwiązania...reszta aplikacji chodzi mi zajebiscie na X2 3800+, dramat to nowe gierki....Poza tym quad do robienia muzyki jest dobry zwłaszcza gdy komp robi za sekwencer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos jak to jest z xpkiem przy core 2 quad, musze miec pro czy home edition wystarczy, bo gdziestam czytalem, ze problem z obsluga?

Home wystarczy. Problem jest przy wielu procesorach, a tu mamy do czynienia nadal z jednym procesorem, ale wielordzeniowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...