Skocz do zawartości
roth

Co to za 8500??

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec laminat jest czerwony, pamieci pod radiatorami samsung 6ns. Z tylu naklejka made in china i CRXXXXXXXX. Jaki bios mozna wgrac do tego co to za firma i jak sie kreci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow.....a może to Xelo :) Ja mam u siebie też naklejkę Mode in China, cały czerwony laminat i zmienioną płytkę referencyjną ( elementy poprzemieszczane).....ale nie narzekam :) Pamięci są u mnie 5 ns ale chodzą sobie na 225 ( do 240, ale trzeba radiatorki przylepić).

Jak to są 6 ns......to jest to pewnie wersja LELELE :D A moze to są SD-Ramy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory pomylilo mi sie:) 4ns nie wiem jak wyszlo ze 6. Wiec pamieci sa 4ns. Tez myslalem ze to xelo ale na stronie producenta wyglada zupelnie inaczej. Radiatorki sa na pamieciach a taktowanie to 250/400. Mam ja zeskanowana ale nie wiem jak zalaczyc fotke. Mozna zmienic w niej bios a jak tak to na jaki bo kreci sie to przecietnie 280/270 a chcialbym pamieci kolo 285:) Ma ktos cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu..jak to "coś" jest taktowane 250/400 nie licz na códa, żeby poszło "to" więcej niż 240- ot jakieś najgorsze 4 ns pamięci jakie są dostępne, wcale nie muszą dobić do specyfikacjii.

 

PS- co do zmiany biosu- u mnie się nie dało przejść na bios od 9100- może coś dzisiaj spróbuję z jescze innym biosem, ale jak płytka referencyjna pozmieniana- to raczej nie wypali i w twoim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec laminat jest czerwony, pamieci pod radiatorami samsung 6ns. Z tylu naklejka made in china i CRXXXXXXXX. Jaki bios mozna wgrac do tego  co to za firma i jak sie kreci??

Zamieszczam więc zdjęcie tej karty (na prośbę Rotha):

http://tomekoglaza.fm.interia.pl/8500.jpg

Podaję linka by nie zaśmiecać forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czerwona to sa szanse ze to jest gainwarda. aha. mam tez pytanko. na roznych stronkach czytalem ze grafa winfasta a170 ddrt (Leadtek) ma pamieci 4ns samsunga. otworzylem obudowe a tam: Elixiry. aha. a te taktowanie masz slabe. moj mx440 ma 270/405 i wyciaga mi 330/505 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to ja mam taką :) To jest Xelo, z tym, że moja nie ma radiatorów i ma 5 ns pamięci. Nie przerobisz jej na Radeona 9100, ale obraz na monitorze, TV, gry wyglądają spoko. Ogólnie sprawuuje sie dobrze a i wiatraczek jej w miarę cichy, a na pewno cichszy niż Mint czy Super Grace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się w inne biosy do 8500- nic ci to nie da, ba powiem wiecej -NIE RADZĘ!!! Wydaje mi się, że oryginalny bios jest bardzo specyficzny ( przerobili wersję 7008). Ja swój tyle o ile, tylko zmodyfikowałem pod względem taktowania, bo żaden od 9100 nie chciał pasować- ja tam jestem zadowolony -405 zł zapłaciłem jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. mam tez pytanko. na roznych stronkach czytalem ze grafa winfasta a170 ddrt (Leadtek) ma pamieci 4ns samsunga. otworzylem obudowe a tam: Elixiry. aha. a te taktowanie masz slabe. moj mx440 ma 270/405 i wyciaga mi 330/505 :)

To cienizna bolus :twisted:. Moja jest na Samsungach 4ns i idzie 370/550. Moze chcesz kupic? (patrz podpis) :cool:

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czerwona to sa szanse ze to jest gainwarda. aha. mam tez pytanko. na roznych stronkach czytalem ze grafa winfasta a170 ddrt (Leadtek) ma pamieci 4ns samsunga. otworzylem obudowe a tam: Elixiry. aha. a te taktowanie masz slabe. moj mx440 ma 270/405 i wyciaga mi 330/505 :)

Nie wiem ale gainward chyba nie produkuje radków. A według mnie to zwykły noname.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak kupilem swoja za 400 zeta ma 4 ns pamieci samsunga :twisted: ale wiecej jak 560 nie chce isc nakleilem takie radaitorki z coolermastera po obu stronach i te rediatorki mialy jakas tasme samoprzylepna i teraz nie wiem czy one dobrze przewodza bo mi sie cos slabo kreci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czerwona to sa szanse ze to jest gainwarda. aha. mam tez pytanko. na roznych stronkach czytalem ze grafa winfasta a170 ddrt (Leadtek) ma pamieci 4ns samsunga. otworzylem obudowe a tam: Elixiry. aha. a te taktowanie masz slabe. moj mx440 ma 270/405 i wyciaga mi 330/505 :)

Nie wiem ale gainward chyba nie produkuje radków. A według mnie to zwykły noname.

Dokładnie!!!!! GAINWARD nie produkuje kart na chipsecie ATI tylko NVIDIA ;):D 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...