Skocz do zawartości
Lagier

Dark Project By Lagier - Wc Rev 5.0 & 6.x -dużo Fot!

Rekomendowane odpowiedzi

Dopatrzałem się że na górze obudowy (w środku) masz 2 wentylatory obudowane siatką. Robiłeś to sam ? I jeżeli tak to możesz napisać jak ona się nazywa lub gdzie ją mogę dostać.

Blacha perforowana - click - chyba o to chodziło :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopatrzałem się że na górze obudowy (w środku) masz 2 wentylatory obudowane siatką. Robiłeś to sam ? I jeżeli tak to możesz napisać jak ona się nazywa lub gdzie ją mogę dostać.

nie... siatka to standardowy design i wyposazenie SilverStone TJ07B. Swego czasu sam takowej szukalem i jest raczej ciężko coś takiego dostać w sklepach. Jedynie Allegro...

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukałem i ciężko ją dostać ;/ może zrobie na zamówienie... A mógł bym Cie prosić o zrobienie zblożonych zdjęć od zewnątrz i wewnątrz siatki która jest na bolku obudowy (ta która osłania wentylatowy chłodnicy) ? Chciałem zobaczyć jak to jest wykonane i zamontowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej kolor sie zgadza :)

Fajnie dosc wygladaja te 4 radiatorki od reaperow.

Mozesz wyjac wszystkie kostki jednym silnym ruchem reki uzywajac hp jako uchwytu ;p

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze kibelek ekstraligowy to moge rowniez potwierdzic - gdyby miec taka bude, to znow bym tracil cenne godziny na zabawy by dorownac temu, co tu widze, hehe :D Ale Stacker zostaje...

 

@dem >>> a co do aparatu... zdjecie robi fotograf, nie aparat... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już i tak nie aktualne :lol2:

Tym postem sprawiłeś iż milion userow pjura rządnych zobaczenia nowego rev Lagiera z enzotechem będzie się domagać głośno na forum.

 

Czytaj , rozpętałeś piekło/burdel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę czasu minęło, po drodze wyniknęło sporo problemów i przecieków jak widzę :D , ale w końcu przyszła pora na oficjalną premierę mojego najnowszego projektu.

W skład zestawu wchodzą:

CPU: Enzotech SCW-1

GPU: AquagraFX

NB & SB: Enzotech SNBW-SLI

Chłodnica: Black ICE GT240

Pompa: Laing 12V DDC-1T

Rez: O-Tank 170

Węże: Tygoon R3603

 

Poniższe foty przedstawiają to co powstało:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

zapraszam do komentowania

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś pokazać zamocowanie chłodnicy. Ale żeś zrobił galerię nawet zadbałeś o podłożę :P Co do bloków w końcu coś innego niż D-Tek lub Swiftech Apogee GTX. A jak z wydajnością?? Mógłbyś wrzucić jakieś screeny z temp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest dokladnie rozmiar wezy?

Czy to jest czerwony feser?

I jak zamontowales ocz xtc memory cooler. Chodzi mi o kontakt z grafa.

 

Ukladzik podobny do mojego tylko troche inne klocki. Tez bedzie czerwono :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx za komentarze :)

 

wężyki to Tygoony 11/14 IMHO w sam raz. We wcześniejszych moich projektach stosowałem "słomeczki" 8/12 w nowym zdecydowałem się na coś grubszego i ani trochę nie żałuję. Płyn to oczywiście FESER ONE. Co do wydajności szczerze powiedziawszy trudno o odniesienie do poprzedniego układu gdzie chłodzone były tylko 3 elementy w tym sam GPU (bez pamięci). To po pierwsze po drugie pochrzaniony czujnik temp E8400 na prawdę nie oddaje ani trochę tego co dzieje się na procku. Blok na CPU ma podobną wydajność do D-Teka, NB i SB podobne do MCW30.

Płyn jaki pływa w układzie to FESER ONE UV RED, a XTC zamontowany jest standardowo praktycznie styka się z grafą tyle że jest od spodu jest zaizolowany by nie robić zwarcia. Chłodniczka leży sobie po prostu na dole. Gdzieś powinienem mieć foto to później update zrobie.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie jak z hałasem i wydajnością XTC OCZ na ramach?? Warto to kupić?? Bo moje ramy bez obiegu powietrza się trochę grzeją :/

ogółem wiele osób mówi, że nie warto i ja się dziwię... u mnie XTC lata na 5V żeby cichutko było jest minimalny przepływ powietrza, ale ramy są chłodne, a nie gorące, więc IMHO warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...