Skocz do zawartości
vicu

Logi Hijackthis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem, ponieważ komp strasznie długo mi się uruchamia (defragmentacja zrobiona, skanowanie spywaredoctorem i ad-aware2007, naprawa IOLO system mechanic 2007, oraz Tune Up 2007 oraz Uniblue Registry Booster 2 ) a mimo wszystko dalej nie jestem zadowolony z szybkości uruchamiania się kompa. (mam kaspersky Internet Security 2007).Prosze o sprawdzenie log'ów:

 

http://wklej.org/id/3f9ea9fe52

 

P.S. Tak nawiasem mówiąc, to nie za dużo mam procesów o nazwie "svchost"?

 

 

Dołączona grafika

Shot at 2007-08-20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ok.Mam 1024 MB DDR Ram.No troche szybciej,ale z Kasperskym i tak szybciej niż z NISem 2007, chociaż i tak jestem niezadowolony.Programy w msconfig dawno powyłączałem.A LOG czysty jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na http://www.hijfe/ możesz również sprawdzić loga 8O. Zawsze coś można z niego wywalić, swoją drogą nie wiem po kiego ci stery do klawiatury 8O.

 

EB CatchMe: Puknij sie w główkę i sam tam sprawdzaj. :)

Edytowane przez CatchMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kilka innych zbędnych programów...

 

skromnie ujęte =]

 

do autora tematu -> ja na Twoim miejscu postawiłbym windowsa od początku (ofcourse jak nie wiedziałbym jak przyspieszyć bootowanie kompa)

 

zmień antyvirusa koniecznie / wyłącz winamp agenta / siedzą jeszcze śmieci po śmierdzącym nortonie / i wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za wszystkie podpowiedzi, wywale stery od klawiatur, śmieci po nortonie, winampagenta,ale mówicie,że jest jeszcze sporo rzeczy,a niestety jeśli chodzi o LOGi to ja sie nie znam.Więc może podalibyście co jeszcze wywalić, na podstawie mojego loga.

 

Aha i wpisy skasować w HijackThis czy Killboxie? Czy nie ma różnicy?

Edytowane przez vicu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...