Skocz do zawartości
Tualk Hord

19 Panorama Za 600 Zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xantype

Ja tam mam do allegro pewne roczarowanie... kupilo sie te pare rzeczy ktore niby mialy byc ok a byly nie ok... z naprawde tanich panoram 19 calowych na matrycy TN polecam jedynie Gatewaya FPD 1975W, widzialem i moge pochwalic ze byl calkiem, calkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Samsung ma być w sprzedaży od jutra w sklepie dla idiotów, może ktoś wie coś więcej na jego temat? Cena 599. Kto kupuje tanio, kupuje 2x, ciekawe czy tak też jest w tym przypadku.

byłem dzisiaj w MM i oglądałem, ten samsung słabiutki, za to HPek w2007 wyróżniał się ze wszystkich, dzisiaj cena w MM to 879 ale widziałem przygotowane sztuki na promocję, nie wiem tylko w jakiej cenie puszczą je jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w MM i oglądałem, ten samsung słabiutki, za to HPek w2007 wyróżniał się ze wszystkich, dzisiaj cena w MM to 879 ale widziałem przygotowane sztuki na promocję, nie wiem tylko w jakiej cenie puszczą je jutro...

przeciez normalnie one po 1300zl chodza to juz jest promocja,soory mój bład to 22" HP Pavilion w2207 czyli lipa :D Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tak trochę ironicznie pół żartem pół serio :) Może zamiast wkładać 600zł w słabe LCD (które jest panoramiczne i służy do oglądania filmów raczej) kupić takie coś http://www.euro.com.pl/telewizory-tradycyj...tx-29pm1p.bhtml w oczekiwaniu na nową technologię. Nieco drożej, ale dużo cali i jakość naprawdę przyzwoita :P

 

Jak mówiłem pół żartem, pół serio. Ale może to sobie ktoś rozważy.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item229617897_nowy_l...um_wroclaw.html

 

wydaje mi sie ze cena ok.Akurat skladam kompa koledze i sztuke wzialem.

Nie no ja pierpapier, przeciez zara bym go kupil i jeszcze do Wrocka mam dwa kroki, ja pier... Jak bedziesz mial takiego linka, to wez mi najpierw podeslij :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie byla to pomylka,a ze jestem wyrozumialy to odposcilem sobie dochodzenia co i jak.Widzialem fakture ich zakupu i bylo 599.W ramach zadoscuczynienia zaproponowali 10% upustu od ich ceny zakupu+ wysylka na ich koszt,jak i 10% na reszte rzeczy ktore maja wystawione. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...