Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przeszedłem tak :

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Supreme hunter
Najpierw bijesz się z nim za pomocą ostrza/broni palnej , jeśli hp ci spada to zjadasz jakiegoś żołnierza.Jak tylko zaczyna się odliczanie to biegasz po lotniskowcu i ciskasz w niego samolotami,pociskami i wszystkim co popadnie (robi całkiem spory dmg a przy odrobinie szczęścia jeśli walczyłeś z hunterem po jednej stronie statku to na drugiej powinny stać nietknięte odrzutowce w sam raz do rzutu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, przeszedlem swoja metodą

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - supreme hunter
do czasu odliczania nie bralem udzialu w walce, kapalem sie w morzu :lol: pozniej zalatwilem go wskakujac na niego i atakujac go

Szkoda, ze gierka jest dosyc krotka, bo bardzo mi sie podoba. Na sprzecie z siga chodzi na 1680x1050 high aax4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy krótka. Ja dziś zmęczyłem Prototype i zajęło mi to ogólnie 23h a nie skończyłem wszystkich zadań pobocznych. Zacząłem w wakacje potem jednak miałem długą przerwę i teraz dokończyłem. Mi sie bardzo dobrze grało. Fajny klimat jest, moce też "mocne" i sam bohater ciekawy. Grafika i efekty na dobrym poziomie. Ja najbardziej lubiłem spadać z dużej wysokości lub po prostu bieg z max speedem. Dewastatory bardzo fajne szczególnie ten drugi ;). Ode mnie 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ,

Mógłby mi ktoś pomoc ?

Mam problem z misją w której muszę zabić kolesia dzięki któremu będę mógł latać heli .

No dobra spoko zabijam go umiem latać wsiadam do helikoptera i lecę zrobić misje .

Polega ona na zniszczeniu 3 radarów Viral Detectors chyba .

Problem polega na tym że kiedy w nie strzelam nie spada im życie , podana do misja porada Flick the Mouse nie skutkuje

ponieważ z tego co wiem to Flick to przesuń , obróć ?

Proszę o odp ponieważ nie mogę przejść dalej gry . :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ,

Mógłby mi ktoś pomoc ?

Mam problem z misją w której muszę zabić kolesia dzięki któremu będę mógł latać heli .

No dobra spoko zabijam go umiem latać wsiadam do helikoptera i lecę zrobić misje .

Polega ona na zniszczeniu 3 radarów Viral Detectors chyba .

Problem polega na tym że kiedy w nie strzelam nie spada im życie , podana do misja porada Flick the Mouse nie skutkuje

ponieważ z tego co wiem to Flick to przesuń , obróć ?

Proszę o odp ponieważ nie mogę przejść dalej gry . :/

Flick to jakby trzepnąc ;). Sam pamiętam ze coś nie grało. Spróbuj przełączyć się miedzy radarami, scrollem myszy czy tabem. Po każdych klawiszach wal na pewno się uda ;d. Albo tab trzymaj i przełącz cel szybkim ruchem myszki (właśnie flickiem takim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flick to jakby trzepnąc ;). Sam pamiętam ze coś nie grało. Spróbuj przełączyć się miedzy radarami, scrollem myszy czy tabem. Po każdych klawiszach wal na pewno się uda ;d. Albo tab trzymaj i przełącz cel szybkim ruchem myszki (właśnie flickiem takim).

No próbowałem flickiem ;d

Nic nie daje właśnie a co do reszty tez [gluteus maximus] ;/

 

 

No próbowałem flickiem ;d

Nic nie daje właśnie a co do reszty tez [gluteus maximus] ;/

 

Sorry mam juz ;d

Trzeba namierzyc cel zostawic namierzone i potem najchac na 2 radar i przytrzymac tab ;p

Dzieki wielkie za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...