Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z Belkina n52 te + myszka i jest bardzo przyjemnie. Jak tylko naprawię kabelek w Rumblepadzie2 nie omieszkam przetestować. Z wypowiedzi znajomych wynika, że jednak na padzie jest genialnie.

 

 

EDIT: Na Steam już jest do odpalenia dziś:-)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: czy w tej grze mozna zginac???

 

Nie gralem, ale po looknieciu filmiku z poprzednich stron mam wrazenie, ze to taki God of War w naszych czasach.

Totalna rozpierducha :) pozytywnie oczywiscie :))) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna

W pozniejszych etapach gry nawet o to nie trudno ;]

No wiesz, w filmiku widzialem jak kolo leci z 15 ( mniej wiecej ) pietra czolowo (doslownie) na czolg i go rozwala nie robiac sobie nic, to troszke zwatpilem :)

No ale nic, grunt to zabawa :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z misji jest wystarczająco dobijająca xD . 3 helikoptery i co jednego strącisz następny na jego miejsce xD . Jak nie skapniesz jak się ich pozbyć to możesz i ze 2 godziny się z nimi ganiać xD. Ogólnie gra bardzo dobra, małe braki graficzne, ale nie rzuca się w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam problem z padem bo go nie wykrywa a mam thrustmastera,zauważyłem że ostatnio dużo gierek ma z tym problemy np. fifa 09,silent hill homecoming ale tam edycja pliku z ustawieniami pomogła a tu takiego pliczku nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tam edycja pliku z ustawieniami pomogła a tu takiego pliczku nie mogę znaleźć

i oto wlasnie sie rozchodzi

 

mozna jeszcze w rejesytrze pozmieniac nazwy pada

 

po zmianie na LOGITECH DUAL ACTION gra lapie pada - ale "grzybki" "koslawie" dzialaja "/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z innej beczki, a mianowicie jest to jedyna gra w ktorej po ustawieniu rozdzialki 1920x1080 monitor fiksuje i dostaje informacje "brak sygnalu". Pytanie brzmi, dlaczego tak sie dzieje ?? W kazda gre gram w 1920x1080, jak podlaczam X360 to tez w tej rozdzialce i smiga wszystko, a ten tytul ma jakies bolesci, o co chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z innej beczki, a mianowicie jest to jedyna gra w ktorej po ustawieniu rozdzialki 1920x1080 monitor fiksuje i dostaje informacje "brak sygnalu". Pytanie brzmi, dlaczego tak sie dzieje ?? W kazda gre gram w 1920x1080, jak podlaczam X360 to tez w tej rozdzialce i smiga wszystko, a ten tytul ma jakies bolesci, o co chodzi ??

Moze probuje zla czestotliwosc odswiezania ustawic, tzn za wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowaliście mini lagi (mini przycięcia) kiedy porusza się myszką? Czy tylko u mnie to występuje?

Niestety jest tez to i u mnie, wygląda to tak jakby gra frezowała, choć fraps nie wykrywa żadnego spadku fps. Trochę to przeszkadza w misjach czasowych.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odczuwam :( Wygląda to tak jakbym używał myszki kulkowej która jest mocno zabrudzona...

Zauważyłem, że to najczęściej ma miejsce kiedy patrzymy na oświetlone budynki etc. czyli gdzie są cienie. Być może to wina sterowników/grafiki. Pewnie niedługo wyjdzie patch który to naprawi (mam nadzieje ;) ) albo nvidia wypuści "nowe" drivery, które to dają kopa w tej grze :)

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po 2h sesji na W7....i tak, przeniesione save'y z x64 działają bez problemu co cieszy, jednak przycinki tak samo :( ...ale zacząłem grać od nowa (specjalnie aby powtórzyć cykl dobowy) i śmiem twierdzić, że owych przycinek niema, aczkolwiek pod koniec tych 2h zaczęło trochę szarpać, ale teraz to już wygląda tak jak za duże detale ustawione w opcjach. Do tego na W7 bardziej w oczy rzuca mi się doczytywanie obiektów.

Przy okazji gra nie grzeszy ilością opcji video do ustawienia :(

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem dzis jakies 50 minut na padzie , sieka maxymalna , jakas misja gdzie trzeba zkonsumowac

delikwentow siedzacych w czolgach , kurna ta misja to przegiecie ja kdla mnie

naparzaja wszyscy z wszystkich stron ,heli ,mutanty( huntery) ,zolnierze z bazookami

i zainfekowani ludzie , 6-7 podejsc zeby wejsc do ostatniego czolgu ,ni kuta nie dalem rady

niech sie koles ktory wydal na gre 29£ pomeczy ,moze sie pozniej skusze na jaks rozgrywke .

 

b.t.w

 

sprzet to Quad 9550 oc 3,5GHz 4GB Ramu i GF9800GTX

system windows 7 x64

 

Zero zwisow ,freezow itp ,wszystko na maxa w rozdzialce 1680x1050 nonstop 60fps z AAx2

 

Ewentualnei Ci co maja te dziwne zachowania , maja ''insza'' wersje gry ;)

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, na Abitach jest "efekt myszki z brudną kulką". LOL.

Innej prawidłowości nie widzę ;)

Dokładnie to samo u mnie. Widać nie jest to wina sprzętu.

Cos nie ten tego chyba. :lol: :lol:

Co do problemu to maja go nie tylko posiadacze plyt abita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam stosunkowo dziwny problem. Przez cały czas w grze (i menu, po wcisnieciu ESC) Myszka tak jakby sama jeździła :| Dokładniej w czasie gry kamera obraca się wokół postaci, a w menu 'krzyżyk' na mapce zjeżdża po skosie w lewy dolny róg ekranu, kursor jednak pozostaje w miejscu. Reinstall nie pomógł. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli jakby myszka lagowała ? Może spróbujcie wyłączyć akceleracje myszki. Zarówno w grze jak i Windowsie. Trzeba to zrobić w rejestrze. Na google znajdziecie specjalny fix co robi to za nas.Czasem sam pad może powodować dziwne zachowania gry. spróbujcie go odłączyć Sam pamiętam, że w jakimś tytule po podłączeniu pada myszka wariowała w grze.

 

A tak po za tym to zmiana sterów na nowsze. Grzebanie w sterach ? Wyłączenie AA i włączenie na stałe vsync z poziomu sterów. Kombinujcie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...