Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

No to GTA4 powinna chodzic w moich oczach na def 2160 i HD3870 z predkosciami rzedu 60fps. Nie to ze jestem przeciwnikiem GTA4 - juz 3 mnie nie wciagnela - ale wyrazajac opinie o silniku jakiejkolwiek produkcji pod katem wymagan sprzetowych Grand Theft Autor 4 na PC jest nieciekawym pomyslem.

I generalnie - dla mnie moze byc nawet 2D jak ma miodnosc. A tego ostatnimi czasy chyba bardzo brakuje produkcjom na kompy.

Chyba na cokolwiek.

 

Co do grafy Prototype'a to rzeczywiście nie jest jakaś rewelacja wiec chodzi adekwatnie poziomu AV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowalem na szybkiego

rzeczywiscie robi pozytywne wrazenie

Gra sie szybko i sprawnie a combosy i efektowne wykanczanie oponentow daje wielka satysfakcje

Sterownie na klawiaturze/myszce jest jak najbardziej wporzadku, chociaz ja postanowilem sobie utrudnic i gram na padzie od PS2 - (w moim odczuciu gra sie jeszcze lepiej)

Grafika jest na dobrym poziomie

szczegolnie w 1920x1200 :lol: z aa x 4 i af 16

Chodz niektorych bedza draznily braki w jakosci textur (wiadomo crysis to nie jest)

byc moze dzieki temu przeklada sie to na REWELACYJNA szybkosc dzialania.

na sprzecie z podpisu

50-90 fps non stop

najmniej widzialem chyba ok 42 podczaas mega zadymy ale co najlepsze nie czuc jak w inncyh grach skoku miedzy wysoki a nizszym fps

jest caly czas jednakowo szybko i plynnie.

NA koniec warto dodac ze pomimo nie dlugiego testowania, to mam wrazenie ze gra nie angazuje specialnie do glowkowania i rozmyslania nad strategia przechodzenia.

Byc moze w pozniejszych etapach trza bedzie zaangazowac wiecej szarych komorek niz tylko te do klikania combosow ;-)

 

moja ocena 6,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i gra mi się nie podoba. Po filmikach liczyłem że gra będzie super i wciągnie mnie na długie godziny, ale okazało się że gra jest nudna jak flaki z olejem, niby jest rozpierducha ale mnie to jakoś nie rajcuje, już bardziej podobała mi się w Wolverine . Co do grafiki to jak na 2009 rok to biedna trochę jest, optymalizacja super ale nie ma się co dziwić jak gra wiele od karty graficznej nie wymaga.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka super szybka akcja mozna wlaczyc na chwile pograc i wylaczyc, rzeczywscie pozniej jest trudniej(cholerne helikoptery), grafika mi odpowiada chodzi plynnie, a do tego szybko sie wczytuje

 

 

Sarkazm

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - <==
musisz rozwalic zbiornik zanim "wykluje" sie z niego hunter wtedy zbierasz "geny" ze zwlok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1. "staruchy", ja wiem ze bycie anty jest zawsze w modzie, ale sytuacja na tym screenie jest komiczna i takie rzeczy nie powinny sie dziac. Poziom grafiki nie ma tu nic do rzeczy...

 

ad2. wolverine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tepego narzedzia nie wytlumaczysz pokoleniu Crysisa ze grafika to nie wszystko. ;]

Gameplay porownywalny do DMC czy Wolverine'a?

rzeklbym ze wolverine na sterydach i po wzieciu kwasa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra jest niezla mocne 8/10 grafika przyzwoita silnik zoptymalizowany, gameplay mozna poniekad porownac do gier z serii Spiderman z tym ze jest o wiele wiecej przemocy, krwi, kombosow, ciekawa fabula opowiedziana w innowayjny sposob (poznawanie wlasnej przeszlosci poprzez "zjadanie" ludzi ), ciekawe umiejetnosci/"bronie". Moim zdaniem ekstra gra, mozna sie swietnie rozerwac (lub kogos ;)). Z pewnoscia nie jest dla wszystkich i wnosi pewien powiew swiezosci w stosunku do ostatnich releasow. A marudy zawsze beda marudzic, jak nie grafika to fabula i na odwrot (patrz Crysis i ww gra chociazby). Mi sie tam podoba.

Edytowane przez Si3beN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem jako administrator, ale dalej nie działa. Znalazłem na innych forach dwie wypowiedzi, że ktoś grał na Win7, ale na jakim build'dzie i jak uruchomił instalacje nie podano informacji ;/

 

 

EDIT:

 

A jednak poszło. Restart komputera, wyłączyłem Comodo, zgodność Vista SP 2, uruchamianie jako administrator i za parę minut będę się cieszył grą :D

Edytowane przez B4zyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem jako administrator, ale dalej nie działa. Znalazłem na innych forach dwie wypowiedzi, że ktoś grał na Win7, ale na jakim build'dzie i jak uruchomił instalacje nie podano informacji ;/

 

 

EDIT:

 

A jednak poszło. Restart komputera, wyłączyłem Comodo, zgodność Vista SP 2, uruchamianie jako administrator i za parę minut będę się cieszył grą :D

odpala sie normalnie. bez zadnych kombinacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam panowie mały problem z owa grą. Wszystko chodzi jak należy tylko dźwięk w menu i w filmikach się pieprzy zaczyna się robić taki z niekształcony i chropowaty a podczas gry jest w porządku. Wiecie może jak się z tym uporać? Był bym bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zaraz po instalacji uruchomić i czarny ekran zapalił i tyle...mam dziś sprobować czekać parenaście minut czy z jakiegoś powodu gra się strupiła? :] Win7, trybów zgodności jeszcze nie próbowałem z braku czasu, to jedno podejście i nic. Ale może macie już gotowe solution rozwiązanie na taki error?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra Steam (225 zł....no comments), a tak to tylko ebay.

 

Z ta cena to jakies jaja chyba ,wesja pudelkowa w UK koszci 27-30 £ a to chyba znacznie mniej

Ja juz namowilem kolesia z roboty na zakup gry , pewnie za 4-5 dni wytargam od niego z 50% wartosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...