Skocz do zawartości
ernieball

athlon xp na allegro...... ?

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro to ja radzę uważać gdyż mój kumpel niedawno sobie kupił od jakiegoś kolesia 1700 JIUHB za 220zł!!! Tylko, że w paczce było Palomino !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem na Allegro swego JIUGB i powiem, że nie mogłem lepiej trafić. Zapłaciłem 210 zł + przesłanie (13). Proc bez gwary ale i tak bym ją stracił (overklocki).

 

Tylko jak ten JIUHB to 0302 to nie radzę bo za drogo i do tego nie pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowal ktos u pana o loginie: "arkadiusznowak" athlonika JIUHB ? prosze o opinie czy warto bo w sumie cena 262+25zl przesylka a nie wiem czy dostane w miescie swoim :/

Zdzierstwo jesli chodzi o koszty przesylki!!!! Wyslanie listem poleconym w kopercie ochronnej z nalepka "priorytet" kosztuje 8zl10gr (50gr za koperte + 7.60 za przesylke)!!!

 

Lepiej kupic u kogos z duza iloscia komentarzy pozytywnych lub w sklepie. A najlepiej kupic u kogos kto sprzedaje procesor z dokladnym opisem na ile sie kreci a nie 'z najlepszej serii ktora chodzi nawet na 2.5GHz' - to jest sposob na lapanie jeleni.

 

P.S. Jesli chcesz moge Ci za te 270 przeslac proca dobrze sie krecacego (na 2075MHz @ 1.65-1.7V).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u tego Pana 2 procesory. jeden za 250 a drugi "podobno zdrożał" i za 260 zł. Co do sprzedającego nie mam zastrzeżeń. Odebrałem osobiście i ogólnie fajny koleś. Jeden procek chodzi bez modyfikacji na 2gigsy (mnożnik tylko 12,5 szyna 161) GA-vax i elixiry 266. Drugi na GA-VRXP kręci się i pracuje stabilnie na 1900. W pierwszym mam wc a w drugim wiatrak. Myślę że na moje potrzeby wystarczy i satysfakcjonuje mnie to (250 zł za XP 2400). Jak do zbiornika z wodą dorzucę kostki z lodem to ładnie chodzi jako 2600+. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jak do zbiornika z wodą dorzucę kostki z lodem to ładnie chodzi jako 2600+...

Jesli takie mozliwosci ma przy podniesionym napieciu, to jest nieszczegolny - ja do sprzedazy na allegro wybieram takie, ktore chodza na 2G bez podnoszenia napiecia, a 2084MHz nie jest moim zdaniem obecnie rekordem zwlaszcza na chlodzeniu wodnym. Tak wiec uwazam, ze procesory u tego czlowieka nie sa testowane/selekcjonowane, a jesli ktos chce doplacac do procesora, to powinien dostac procesor przynajmniej wyselekcjonowany, a nie pierwszy z brzegu (tak przynajmniej ja robie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jasnej odpowiedzi to poczytaj forum a nie floudujesz, ale ja mam dobre serce:

 

Najlepsza seria to ta oznaczona jako 0251 (tak zwana z 51 tygodnia) unikaj 0302 i innych badziewi z 3.

 

Model (jak z serii 0251) to najlepszy jest JIUHB albo (mój) JIUGB. Kręcą się, aż miło. Nie wypowiadam się na temat serii do 3 bo nie wiem nic na pewno.

 

Kolor dowolny. :D Jedni mówią, że brązowe lepiej chodzą, ale dla mnie to bzdura. Ja mam zielony i on kręci się lepiej od wielu brązów. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jasnej odpowiedzi to poczytaj forum a nie floudujesz, ale ja mam dobre serce:

 

Najlepsza seria to ta oznaczona jako 0251 (tak zwana z 51 tygodnia) unikaj 0302 i innych badziewi z 3.

 

Model (jak z serii 0251) to najlepszy jest JIUHB albo (mój) JIUGB. Kręcą się, aż miło. Nie wypowiadam się na temat serii do 3 bo nie wiem nic na pewno.

 

Kolor dowolny. :D Jedni mówią, że brązowe lepiej chodzą, ale dla mnie to bzdura. Ja mam zielony i on kręci się lepiej od wielu brązów. 8)

Z mojego wielomiesiecznego przebierania w rozniastych Athlonach wynika ze delikatnie rzecz ujmujac mijasz sie z prawda. Swa opinie bierzesz pewnie z tego ze miales w reku okolo 3-4Athlonow i stad wysnowasz bledne slowa.

Zawsze troszke lepiej kreca sie wlasnie rude Athlony. Zielone byly nizszej jakosci. Nie jeden rudzielec na glowe bil zieloniaka i to wlasnie rude przewaznie osiagaja nieco wyzsze taktowania.

Co do twierdzenia ze 02 jest slaby to rowniez mylisz sie. Wlasnie z tego tygodnia pochodza lepiej krecace sie 1700+ i osiagaja zdecydowanie wyzsze czestotliwosci niz 1700 z 51 tygodnia niezaleznie od seri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jasnej odpowiedzi to poczytaj forum a nie floudujesz, ale ja mam dobre serce:

Najlepsza seria to ta oznaczona jako 0251 (tak zwana z 51 tygodnia) unikaj 0302 i innych badziewi z 3.

Model (jak z serii 0251) to najlepszy jest JIUHB albo (mój) JIUGB. Kręcą się, aż miło. Nie wypowiadam się na temat serii do 3 bo nie wiem nic na pewno.

Kolor dowolny. :D Jedni mówią, że brązowe lepiej chodzą, ale dla mnie to bzdura. Ja mam zielony i on kręci się lepiej od wielu brązów. 8)

Nie wiem Panie RedNacz, co t oznaczy floudujesz, ale wiem na pewno ze bullshitujesz.

Ja przetestowalem pod wzgledem podkrecalnosci dosc duzo roznych athlonow (szacuje ze jakies 150-200) i powiem Ci, ze 0251 wcale nie jest najlepsza (jedynie byla najlepsza). a to ze piszez ze 0302 jest badziewna to juz mnie przeraza - na jakiej podstawie to twierdzenie? Popatrz na moj podpis i powiedz czy moj proc jest marny... (dodam w nawiasie ze ja nie puszczam procow na 2V).

co do 0303 rzeczywiscie uwazam ze sa slabsze od 0302.

0308 takie sobie, aczkolwiek dzisiaj znalazlem niezlego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do proców to zawsze się trafią czarne owce. Tak ja na forum zawsze się trafi ciemny baran. 8)

 

ja nie mówię o wszystkich procach (bo wyraźnie napisałem, że się nie znam na serii 3) ale nic dobrego o niej nie słyszałem.

 

A za wciskanie kitu ludziom o tym jakie to 0302 jest lepsze od 0251 powinni wszadzać do pierdla. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj we wszystkich sklepach i niestety..... po pierwsze najnizsza cena OEM to 185zl no i "na jutro" czyli nie moge wybrac serii ;( tylko w jednym sklepie gosc pokazal mi i byl JIUHB 0302 za 190zl :/ chyba zaryzykuje i zamowie z hurtowni (jak przyjdzie mi jakis ABCFE 0399 to trudno :/ bo nie wiem co zrobic juz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj we wszystkich sklepach i niestety..... po pierwsze najnizsza cena OEM to 185zl no i "na jutro" czyli nie moge wybrac serii ;( tylko w jednym sklepie gosc pokazal mi i byl JIUHB 0302 za 190zl :/ chyba zaryzykuje i zamowie z hurtowni (jak przyjdzie mi jakis ABCFE 0399 to trudno :/ bo nie wiem co zrobic juz...

Za ILE?!!?!?!?!?!?! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj we wszystkich sklepach i niestety..... po pierwsze najnizsza cena OEM to 185zl no i "na jutro" czyli nie moge wybrac serii ;( tylko w jednym sklepie gosc pokazal mi i byl JIUHB 0302 za 190zl :/ chyba zaryzykuje i zamowie z hurtowni (jak przyjdzie mi jakis ABCFE 0399 to trudno :/ bo nie wiem co zrobic juz...

Za ILE?!!?!?!?!?!?! 8O

no wlasnie jakos tak tanio ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No No. Nie powiem..... Dopiero się zapisałem a już zdążyłem się sorientować że co drugi to YODA (bystrzak jestem :lol: ).

 

 

seria 302 i 303 JIUHB ( dla niektórych badziewie)

Wracając do sedna. Będę bronił swojej wypowiedzi gdyż:

1. Z 1460 zrobić 2100 to jest coś

2. Kosztuje mało - 250 zł ( spróbuj kupić 2400+ )

3. Nie jestem pasjonatą rury PCV w pokoju (aby się lepiej chłodził )

4. Nie jestem ekspertem w podkręcaniu i uwagi typu " słabo się kręci tym bardziej że masz Wc" uważam za czysto Yodowskie.

5. Wyznaje zasadę słuchania i mówienia i nie uważam abym miał zawsze rację.

6. Między 2 ghz i 1500 nie ma żadnej różnicy w grach............czasami karta grafiki może przynieść więcej korzyści niż najszybszy procesor.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No No. Nie powiem..... Dopiero się zapisałem a już zdążyłem się sorientować że co drugi to YODA (bystrzak jestem  :lol: ).

 

 

seria 302 i 303 JIUHB ( dla niektórych badziewie)

Wracając do sedna. Będę bronił swojej wypowiedzi gdyż:

1. Z 1460 zrobić 2100 to jest coś

NIe zgadzam się. Z 1460 zrobić 2100 to jest pryszczuś. Zrób z tego 2400 to pogadamy.

 

2. Kosztuje mało - 250 zł ( spróbuj kupić 2400+ )

Zgadzam się. Ale jakbym miał kasę na 2400+ to bym kupił 2400+ a nie 1700+. Nie istotne jak się kręci.

 

3. Nie jestem pasjonatą rury PCV w pokoju (aby się lepiej chłodził )

Aler jak jest rurka ładna to i pokój fajnie wygląda. Tzreba trochę modować jak chcesz mieć 2800+ za 250 zeta.

 

4. Nie jestem ekspertem w podkręcaniu i uwagi typu " słabo się kręci tym bardziej że masz Wc" uważam za czysto Yodowskie.

To żeczywiście mało wiesz.

 

5. Wyznaje zasadę słuchania i mówienia i nie uważam abym miał zawsze rację.

Bravo. Co za postawa.

 

6. Między 2 ghz i 1500 nie ma żadnej różnicy w grach............czasami karta grafiki może przynieść więcej korzyści niż najszybszy procesor.

Pozdrawiam

Kpisz czy o drogę pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za wciskanie kitu ludziom o tym jakie to 0302 jest lepsze od 0251 powinni wszadzać do pierdla. :twisted:

Ile przetestpowales prockow 51 a ile 02? Wyciagnij srednia z krecenia to pogadamy. Przypomne tylko ze w 51 byly tez serie JUICB. A ze swojego ustawiles na 2,4GHz przy 2V Vcore to zadne osiagniecie. Ciekawe ile ciagniesz na default? Takie krecenie sie liczy najbardziej a nie kosmiczne podnoszenie napiecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ERNIEBALL-----------> jak masz do wyboru kupić "jakiś procek" za 290 to lepiej kup u Nowaka.

REDNACZ-----------> co do grafy to rozwiń temat dotyczący "chyba kpisz" mam już 15 przykładów ( że mam rację ) czekam na twoją kopię. Rozumiem z twoich wypowiedzi że czym szybszy proc tym szybsze gry......................

Ernieball .... do czego używasz komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak kupiłem od tego gościa 1 szt. w tamtym tyg. (odbierałem procka osobiście).

Dostałem JIUHB 0304.

Mnożnik odblokowany - narazie pracuje na 166x11 (przez chwile puscilem go na 116x11,5).

W obydwu przypadkach na napięciu 1,6 - stabilnie bez problemów.

Nie bede mówił czy AN jest godny zaufania 3 nie ale te 30 kilka pozytywnych komentarzy nie wzielo sie z nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...