Skocz do zawartości
Gość CBZ

Coca Cola With Orange

Rekomendowane odpowiedzi

yes, dziwne to było, smakowało pepsi ale niebieskie

 

ciekawe czemu nie ma coli, pepsi przezroczystej? po co pić te farby?

Cola bez farby jest zielona :P (albo przynajmniej kiedys byla)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czasie wakacji w angli ta cola schodziła prawie hurtowo jak w czwórke wpadalismy do tesco pół wózka było zapchane colą i sprite przy okazzji dziękujemy za buy one get one free :) u nas niestety nie ma podobnie jak wielu rzeczy nad czym ubolewam bo mieli tam trroche niezłych produktów, których u nas nie uświadczysz ale lipiec sie zbliża więc tylko to mnie trzyma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze spoleczenstwo jest za zdrowe(jeszcze) zeby bylo takie zapotrzebowanie na napoje bez curku, jak to ma miejscie z cola, sprite i innymi rzeczami. Np. w krajach takich jak UK czy Ireland sprzedaje sie to hektolitrami bo tam cale spoleczenstwo walczy z nadmiarem cukru.

W praktyce wygalda to tak ze kupuje sie jakiegos fast fooda i do tego dietetyczna cole. Wyglada to zalosnie.

 

Ja tam pije wode i herbate:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 8600GT

U mnie w sklepie jest Cola Waniliowa itd. ale kosztuje 7 zeta (typ z niemiec sprowadza). A w Czechach, są takie bajery jak - Fanta Jagodowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Niemczech zawsze pijam MezzoMix - to jest jakis produkt coca coli o smaku mocno pomaranczowym - mowie Wam - wzór. Szkoda że u nas tego nie ma, i pewnie nie będzie :(

Piłem ten wynalazek i jakiś taki nijaki. Szału nie robi, lepiej smakuje schłodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...