Skocz do zawartości
nnn2007

Goodramów Pro Nie Będzie W Sprzedaży

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałem się z dosyć wiarygodnego źródła, że GoodRAMów PRO (900, 1066) nie będzie w sprzedaży w najbliższym czasie (2-3 miechy?).

 

POWÓD: Wilk Elektronik ma problem ze skompletowaniem elementów potrzebnych do rozkręcenia na full produkcji tej linii ramów.

 

(Czyżby D9 im zabrakło?)

 

Ci, co składają sobie nowego kompa w obcenym czasie (np. ja), będą musieli się zadowolić innymi firmami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niegdzie mozna je jeszcze dostac, przegladalem wiele tematow, patriot, ocz, a-data i z tego co sie dowiedzialem pro 900 to najlepszy wybor do 350zl jaki jest mozliw wec trzeba gdzies szybko to dorwac, niech tylko moje stare smieci szybka na allegro pojda ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd macie informacje nt braku GOODRAM PRO w sprzedaży - sprawdziłem - w magazynach Wilk Elektronik SA mają 800, 900 i 1066MHz. B-) Co ciekawe - ich dział PR zapewnił mnie, że już od połowy października szykują się z dostawą zupełnie nowych pamiątek PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd macie informacje nt braku GOODRAM PRO w sprzedaży - sprawdziłem - w magazynach Wilk Elektronik SA mają 800, 900 i 1066MHz. B-) Co ciekawe - ich dział PR zapewnił mnie, że już od połowy października szykują się z dostawą zupełnie nowych pamiątek PRO.

Pytanie czy nowe znaczy co najmniej rownie dobre :D, ciekawe czy D9 jeszcze w nich beda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D9 są ciągle w oferowanych GOODRAM PRO. Ale podobno 800 zyskają nowe=większe możliwości. To ma być ogień - 800, które bez najmniejszego problemu będą chodziły na 1066.A co do Micronów, zobacz na dramexchange ceny D9 - kosmos! :( Tymczasem rozebraliśmy w zeszłym tygodniu PRO, a tam w środku D9 - dla porównania poszła konkurencja G. i K. - zgadnijcie co było w środku? :/

Powiem króko - warto poczkeać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D9 są ciągle w oferowanych GOODRAM PRO. Ale podobno 800 zyskają nowe=większe możliwości. To ma być ogień - 800, które bez najmniejszego problemu będą chodziły na 1066.A co do Micronów, zobacz na dramexchange ceny D9 - kosmos! :( Tymczasem rozebraliśmy w zeszłym tygodniu PRO, a tam w środku D9 - dla porównania poszła konkurencja G. i K. - zgadnijcie co było w środku? :/

Powiem króko - warto poczkeać :D

Pytanie co to to G. i K.

 

Warto czekać - czekać można w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mozliwosc zakupic GoodRam Pro 900 ale 4x512 MB po 160 PLN (za 2x512) i tak sie zastanawiam czy brac, czy poczekac na 2x1GB moze sie pojawia. Kupilem tez E2180 + MSI P35 (dzisiaj odbieram) i sie zastanawiam czy ten konfig nie bedzie mial problemow z obsadzonymi 4 bankami. Nie wiem czy warto je brac czy poczekac. Nie spieszy mi sie. Moge jeszcze popracowac na sprzecie z sygnatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...