Skocz do zawartości
Dark_Reaver

X1950xt Vs. 8600gts

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w sumie masz racje... ale jeśli juz miał bym wybierać pomiędzy X1950Pro a 7900GS brał bym radka bo poprostu napaliłem sie na niego ^^, a karta jest troche lepsza od 7900

 

ew. na allegro jest jeszcze 7900GS XFX z taktowaniiami 600/1600 ale nie jestem jakoś do tego przekonany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to porownanie X1950PRO z 7900GS i okreslenie, ktora lepsza, to chyba by przeroslo najstarszych mnichow "szao lin" :) Mam teraz w kompie X1950PRO, a za pare dni przyjdzie 7900GS, no i sie zastanawiam co sobie zostawic. Z testu na EGieldzie wynika, ze do UT3 engine to bezapelacyjnie X1950PRO, ale znowu w reszcie gier tez roznie bywalo, ale jednak GF wypadal czesto troche lepiej, do tego sie kreci dobrze. No i nie wiem kurde co tu sobie zostawic :(

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziubek ty szarlatanie przez ciebie przeczytałem test na egiełdzie... :D ale chyba dzięki temu, że to przeczytałem wezme sobie radka bo jak to ujęto

"GF 7900 GS to zupełne przeciwieństwo – świetnie wypada w starszych grach, ale w nowszych jest już bardzo słaby."

 

Tym bardziej, że ATI wydało sterowniki które ponoć dają niezłego kopa tym kartom ^^

Edytowane przez Dark_Reaver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziubek ty szarlatanie przez ciebie przeczytałem test na egiełdzie... :D ale chyba dzięki temu, że to przeczytałem wezme sobie radka bo jak to ujęto

"GF 7900 GS to zupełne przeciwieństwo – świetnie wypada w starszych grach, ale w nowszych jest już bardzo słaby."

 

Tym bardziej, że ATI wydało sterowniki które ponoć dają niezłego kopa tym kartom ^^

No widzisz, z tym tez jest jakos dziwnie. Powiedzmy gra Krrieger, gdzie wszystkie operacje sa wykonywane przez PS karty. No a jaka karta wygrala ? 7900GS, ktory ma 20PS, a przegrala X1950PRO gdzie jest 36PS. O co kur... kaman ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić X1900XTX od Devilka ale sprzedał to komu innemu :D mnie naprawde nie idzie z kupowaniem kart które nie są sprzedawane na pęczki jak 1950pro... może to jakieś przesłanie boskie do nie wierzącego człowieka :D

 

A co do tej gry to rzeczywiście coś jest nieźle napie**** ale od tamtego czasu wydali już inne sterowniki więc powinno być gut, a przynajmniej mam taką nadzieje... chociaz i tak pewnie nigdy nie zagram w tą gre... albo włącze żeby zobaczyć jak się w to gra ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli Ci powiem, że dla mnie płynność to powyżej 250FPS? :]

 

Wydajność karty to wiele czynników i jeśli jeden z nich zawiedzie to kaplica ;) możliwe, że w radeonie ciężej tej grze dostać się do jednostek PS podczas gdy w 7900 są "na wierzchu" (wiem głupia hipoteza :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W[ciach!]iłem się :[ najpierw ojciec mowił, że dołozy kasy i wogóle a teraz [ciach!]a jego mać odmieniło mu się z nienacka... utłuke normalnie... może za dzień czy dwa mu przejdzie ale chora wie... w razie czego kupie np. to http://allegro.pl/item251685376_nowa_radeo...r_dvi_hdtv.html albo to http://allegro.pl/item249882940_sapphire_x..._i_wiecej_.html w sumie też będzie dało się na tych kartach pograć i to znacznie lepiej niż na mojej poprzedniej czyli GF 6800LE ale to nie to samo co 1950pro :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemam z czego dołozyć kasy... a wersja sonic + to dodatkowe 100zł...

 

W chwili obecnej cały mój fundusz to około 320zł... czyli po kupieniu 1800XL zostani mi 20zł... tylko nie ejstem epwien czy ten wbudowany tuner nie obniży wydajności karty tudzież tego jak będzie się podkręcać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dosłownie praktycznie to samo ^^ tyle, że mój proc nie chce robić powyżej 2400Mhz... tzn przy tej wartości komp już sie nie włącza... jakie kolwiek O/C to już niestabilnośc :/ wkurza mnie to niemiłosiernie... albo ja nie umiem ustawić tego jak trzeba... na KN9 latał bez problemu na 2500MHz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GTO raczej się nie odblokowuje ^^ napisał by o tym koleś no i o/c średnie... chyba wezme tego x1800XL ale poczekam jeszcze na odpowiedź od kolesia który sprzedaje X1800XT 256mb czy nie chce 330zł z transportem za nią ^^ chyba, że jakiś cudem znajde jakiegoś 8600GT Sonic+ za tą kase w co wątpie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...