Skocz do zawartości
johnny00

Modernizacja W Granicach 500-550

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie w najblizszym czasie planuje wymianic praktycznie caly sprzet, chociaz nie wiem czy jest to koniczne. Sprzet jaki posiadam to

---A643700+ san diego@3.0 def V + frezeer 64

---GA-K8NF-9 rev 2.0 zalman na nb

---2 x 1gb goodram pc3200 / 1x 512 goodram pc3200 ( 512stka smiga na 520hz :wink: szkoda ze resza kosci nie chce)

--galaxy 7600gs 1.2 256 premium zalman edition@7600gt

--zasilator to fortron fsp400-60HLN

 

z grafy to poluje juz na jakis 7900gt albo kupie w sklepie 8600gtpalit sonic+ za 400

a reszta to nie wiem czy po prostu nie kupic X2 3800+ na 939 za ~240zl czy zmieniac platforme

jak juz zmieniac to plyta + proc w granicy 500-550zl.. i teraz dylemat czy x2 + am2 czy c2d z serii 21xx ale to plyty do sensownego oc sa niestety drogie :/ z czego wiem chodza po okolo 400.. ram to juz sobie bym wymienil.

jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E2140/E2160 + no właśnie... sprawdzone byłoby coś na P35, ale niestety jest drogie. P31 jeszcze nie jest do końca zbadane i opinie na jego temat są sprzeczne. Za ok. 300zł jest GIGABYTE GA-965G-DS3, ale warto byłoby te 100zł dopłacić do czegoś na P35.

 

Ale tak ostatecznie nie masz bardzo złego komputera i już musisz sam zdecydować, czy chcesz coś zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sie zastanawialem nad tymi p31.. na dzien dzisiejszy lepiej poszukam troche info o tym czy w ogole jest to warte zachodu.. nie licze na jakies masywne oc :P zaloze frezeera i te 1.6@2.4 zeby bylo

 

jak na razie dowiedzialem sie ze te asrock'i z p31 maja regulacje napiec typu low/normal/high wiec o oc raczej ciezko bedzie.. jak dla mnie high to wartosc bardzo wzgledna

a o tych gigabytach 0 wiadomosci w necie na temat oc.. az dziwne

moze chce sie ktos poswiecic dla dobra wielu? taki czlowiek jest czesto nazywany bohaterem :D

Edytowane przez johnny00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że sam nie wiesz co zmieniać; platformę czy grafikę.

Sprzęt nie masz zły.

jak dużo grasz to wiadomo co...

e21xx+P3x - dużego skoku wydajności nie odczujesz z tego co masz... no i jeszcze RAM wymieniać.

 

Na Twoim miejscu bym kasę przytulił, dozbierał i za jakiś czas zmieniał mobo+cpu+ram+vga i ew. psu a stary sprzęt sprzedał. Uzbierała by się przyzwoita sumka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tjaa tyle ze to 550 to na cpu + mobo tylko ... gpu i ram to poza tym juz sobie wymienie

wiec wciaz mnie interesuje c2d i p31.. tyle ze nic o tym nie wiem moge nawet 600 wydac

grafike zmieniam tak czy inaczej

 

za tydzien bede w elblagu i tam mam

http://www.gral.pl/preview/Gigabyte/Gigaby...AIDATXCore2_42/ --261zl

+

http://www.gral.pl/preview/Intel/IntelPent...001MB64-bit_74/ ---270zl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

=531zl.. brzmi ciekawie ale w necie 0 info a plyty juz sa jakis czas

Edytowane przez johnny00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...