Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

:blink:

 

To chyba, że się znieczulę czystą

 

<_<

 

i takie połączanie nastąpi dla dobra Polski i nauki

 

:huh:

 

ale to tylko z B@P

 

SaveTheWorld@TomaszPawelTeam@GPU Force@Boinc@Poland lub w kolejności alfabetycznej:

Boinc@Poland&GPUForce&SaveTheWorld@&TomaszPawelTeam

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. zespol wogole mozna nazwac np. Major Polish Teams Alliance

i jako strone www dac np. www.boincalliance.pl (ktos musial by ja zalozyc)

i na tej stronie dac dalszy szczegolowy opis odnosnie zespolow i intencji

primegridowych albo same adresy www do stron i loga...

 

linki do stron w opisie zespolu oczywiscie zostawic - loga powstawiac czterech druzyn

i wygrac ten wyscig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest taka zła propozycja - aczkolwiek w nazwie dobitnie i bezapelacyjnie oraz natychmiastowo uwidaczniają się zespoły :)

 

/Ten słowotok - za sprawą czystej :oops: - znieczulam się.../

 

Zaproszenie do Boinc@Poland wystosowane!

 

B@P

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa nazwy jest do przedyskutowania jeszcze...

cztery w jednym to wydaje sie juz dluga,

 

 

 

 

 

To nie jest taka zła propozycja - aczkolwiek w nazwie dobitnie i bezapelacyjnie oraz natychmiastowo uwidaczniają się zespoły :)

 

/Ten słowotok - za sprawą czystej :oops: - znieczulam się.../

 

Zaproszenie do Boinc@Poland wystosowane!

 

B@P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro wiec domene juz mamy to czekamy tylko ona odpowiedz dwoch pozostalych

polkich druzyn i jeedziemy,

zadaniem Thora byloby umieszczenie informacji na stronie,

czyli o tym ze cztery czolowe polskie zespoly lacza sie w wyscigu primegrid,

podalibysmy tam loga zespolow + opisy i linki,

jakies przedstawienie projektu primegrid i aktualna klasyfikacje,

 

ja zmieniam nazwe, Tomasz dodaje opisy i wio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skladam propozycje poszerzenia skladu o GPU Force

wtedy nazwa byloby SaveTheWorld@TomaszPawelTeam@gPU Force

Zawsze byłem za stworzeniem silnego polskiego zespołu, więc i tę inicjatywę popieram. Jednak działajmy racjonalnie - po co gonić konkurencję mając zerowy dorobek?

 

Lepiej użyć konta mającego już 268.75 wyścigowych punktów - czyli naszego PrimeGrid's Challenge Series - i zmienić nazwę na...

GPU Force & SaveTheWorld & TomaszPawelTeam

dać uzgodniony opis, kraj Polska, funkcje adminów dla każdego zespołu, i do przodu!

Edytowane przez 7NBI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem tak propozycje od Artura Obary:

 

Witam,

 

Jestem pod wrazeniem, inicjatywy jaka Pan podjal w zakresie wyscigu w PG. Zostalem upowazniony przez OxyOne do rozmowy na ten temat i warunkow na jakich mielibysmy uczestniczyc. Nasza propozycja jest nastepujaca:

 

Przekazujemy nasze konto w PG (ktore ma obecnie 3 cie miejsce w kalsyfikacji)i nie bedziemy go nigdy chcieli spowrotem - czyli jest to nasz dodatkowy wklad dla dobra wszystkich druzyn.

 

Zmieniamy nazwe na zaproponowana przez Pana : "Major Polish Teams Alliance"

wszystkie teamy beda mogly dac swoje namiary w opisie teamu

 

Founderem bedzie OxyOne lub Ja ( obaj jestesmy uczciwi i slowni)

Kazdy team bedzie posiadal konto administratorskie

 

i oczywiscie zmienimy narodowosc naszych kont spowrotem na PL i nie przeniesiemy ich do innych krajow po wyscigu

 

propozycja aby w dzien powszedni kazdy liczyl na swoje konto a na wyscigach na wspolne "Major Polish Teams Alliance" jest jak najbardziej logiczna i zrozumiala.

 

Mam nadzieje ze konkretne propozycje ktore przedstawilem przyczynia sie do wspolnego zwyciestwa naszych teamow w jednym zespole.

 

Prosze przemyslec, zapytac jesli sa jakies niejasnosci - chetnie wytlumacze - i mam nadzieje ze taki poziom przyjaznej korespondencji utrzymamy juz zawszze.

 

Czekam na odpowiedz.

 

Artur Obara

 

 

zmiana nazwy konta nic nie da - wyniki wyscigu sa juz wpisane i nie mozna juz tego zmienic

tzn. nawet jezeli dokonalbys zmiany gpuforc na polish teams alliance nie aplikowaloby sie

to do wczesniejszych wpisow,

 

moze nie mam racji, ale tak na probe - niech robetr zmieni nazwe z gpuforce na polish teams alliance

i zobaczymy...

 

tak jak tutaj - tego juz nie zmienisz :

 

PrimeGrid's Challenge Series

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zjednoczeniem, jak już się dogadacie to napiszcie co i jak zrobić żeby się dołączyć.

Btw dla ludzi z systemem 32bit, można zainstalować wubi 64bit, różnica w porównaniu z win7 64bit jest niewielka

cpu time:

wubi: 1591s, 1602s

win7: 1575s, 1579s

xp 32bit nie sprawdzałem ale dużo dłużej się liczy, podobno 1,7x dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Founderem bedzie OxyOne lub Ja ( obaj jestesmy uczciwi i slowni)

Kazdy team bedzie posiadal konto administratorskie

 

i oczywiscie zmienimy narodowosc naszych kont spowrotem na PL i nie przeniesiemy ich do innych krajow po wyscigu

PrimeGrid's Challenge Series

 

Ja bym chciał zasygnalizować, że Founderem nie powinien być OxyOne, raczej tylko na Artura Obara moge się zgodzić.

 

Oczywiście mimo wszystko najlepszym rozwiązaniem jest drużyna stworzona przez Grzegorza, z racji jego neutralności i solidności - Jest swego rodzaju gwarantem spójności projektu.

 

Po zapoznaniu się z uwagami Grzegorza odnośnie zmiany nazwy i migracji punktów - być może nie będzie problemu skoro jest to raczej niemożliwe - mamy sobotę by to wyjaśnić z adminami PG. Na razie baza pozostaje ta drużyna. Gdyby okazało się że można zmienić nazwę i punkty przejdą - pomysł do rozważenia.

 

Oczywiście ze zrozumiałych względów pierwszeństwo w integracji ma B@P - i niejako do nich należy decyzja o aprobacie GPUF. My jesteśmy otwarci pomimo różnych przykrości jakie Nas spotkały ze strony niektórych członków GPUF w przeszłości. Chrześcijanin wybacza.

 

Moja głowa..... :oops:

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zasygnalizować, że Founderem nie powinien być OxyOne, raczej Ty...

 

Po zapoznaniu się z uwagami Grzegorza odnośnie zmiany nazwy i migracji punktów - być może nie będzie problemu skoro jest to raczej niemożliwe - mamy sobotę by to wyjaśnić z adminami PG. Na razie baza pozostaje ta drużyna. Gdyby okazało się że można zmienić nazwę i punkty przejdą - pomysł do rozważenia.

 

Oczywiście ze zrozumiałych względów pierwszeństwo w integracji ma B@P - i niejako do nich należy decyzja o aprobacie GPUF. My jesteśmy otwarci pomimo różnych przykrości jakie Nas spotkały ze strony niektórych członków GPUF w przeszłości. Chrześcijanin wybacza.

 

Moja głowa..... :oops:

 

Akurat jeśli robi to wam różnice to ja mogę być founderem - podpisuję się swoim imieniem i nazwiskiem więc rozumiem waszą propozycję. Napisałem już wiadomość do opiekuna wyścigu - Johna - i czekam na odpowiedź.

 

TomaszPaweł - zostawmy przeszłość za sobą i zacznijmy żyć jakby wczoraj nie było ok? Osobiście nic do nikogo w tej chwili nie mam tak więc myślę, że uda nam się zjednoczyć i liczyć wspólnie na wyścigach PG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana nazwy konta nic nie da - wyniki wyscigu sa juz wpisane i nie mozna juz tego zmienic

tzn. nawet jezeli dokonalbys zmiany gpuforc na polish teams alliance nie aplikowaloby sie

to do wczesniejszych wpisow,

 

 

Z tego co mi wiadomo punkty są przypisane do ID konta a nie do nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może jednak zaczniemy od zera - to taki kompromis, ukłon w stronę B@P - która bądź co bądź wzdryga się przed dołączeniem do dotychczasowo konta prowadzonego przez GPUF - nawet jeśli się go zrzekną ze zrozumiałych względów.

Na chwile obecną - jedyną właściwą drużyna jest ta:

 

Major Polish Teams Alliance

 

Apeluję do wszystkich członków TPT o dołączenie do niej już teraz - na czas wyścigów PG.

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę właśnie, że kilkoro osób z B@P ma opory przed "użyciem" konta GPU Force, nawet na warunkach przedstawionych przez Artura. Troszkę szkoda punktów, zwłaszcza że GPUF i B@P sami na nie pracowali. W sumie my zostawiamy konto, na które po raz pierwszy wskoczyły punkty.

 

Ogólnie, może nawet lepiej byłoby oczyścić wszystko i zacząć od nowa. Nie byłoby później powrotów, że komuś się nie podoba itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!

tak na razie to wyglada, nie bede wiecej uczestniczyl w dyskusji na formu b@p,

prozycjha jest w mocy : druzyna MPTA ma teraz neutralnego zalozyciela,

jest to o tyle sprawiedliwe, ze nie bedzie sie kojarzylo z zadnym z czlonkow zespolu,

 

chcialbym deklaracji nt. wspolnego startu w tym i nastepnych wyscigach,

uwazam, ze wspolnie z B@P moglibysmy walczyc o pierwsze miejsce,

 

czekamy wiec do poniedzialku,

 

GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączyłem do MPTA, za wiele nie obiecuję ale coś tam punktów doleci

 

natomiast mam inny problem - cosik mi się stało z milką, liczyło się ładnie do wczoraj, po wznowieniu liczenia mocno przymulało kompa

i nie widać było postępu na pasku, dziś zaktualizowałem projekt uprzednio kasując katalog z projektem, zassało wersję 0.21 i zaczęło liczyć, tylko, że znowu przez większość czasu nie ma postępu i nagle pod koniec liczenia wyskakuje coś koło 160% i spada do 100%...

co gorsza - nie mam app.info i nie mogę ani zmniejszyć obciążenia ani ustalić liczeniu 2 wu naraz, wydaje mi się za to, że spadł czas liczenia 1 wu, obecnie mam poniżej 6 minut, czyli ponad minutę szybciej, miał ktoś takie przygody?

 

mam najnowszego bm, cat 9.9, vista hp 64bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne, zeby SzB sie dolaczyl...

przyznam trudno w B@P o jakies szybkie decyzje - zwyciestwo wlasciwie mielibysmy na tacy,

no drugie miejsce napewno, tam by sie przydal ktos z batem - dolaczyc teraz, pozniej odlaczyc

Ty zrob to Ty zrob tamto,

i zamiast kamrackiej demokracji (niezdyscyoplinowanych piratow) powinni wprowadzic

cos na ksztalt struktury wojskowej - bacznosc, spocznij, czolem zolnierze,

bo tak to niczego sie z nimi zalatwic nie da...

ale i tak mam do nich duzy respekt - przynajmniej nie traktuja narodowosci jak

szmate...

 

 

ja to konto zostawiam, druzyna wystepuje jako sojusz - nikt nie jest uprzywilejowany

nawet alfabetycznie teamy Tomasz wkleil, Thor strone zrobil - a tu taka lipa, wlasciwie

wszystko na tacy mieli podane,

 

tylko dolaczyc i liczyc,

Edytowane przez GrzegorzGranowski
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy nie śledzą wątku na B@P. GPU Force ma jakieś zawirowania kadrowe powstałe na skutek propozycji połączenia sił na wyścig PG. Nie wszystkim widać pasowały propozycje, także trzeba liczyć się z tym, że jednak GPUF nie weźmie udziału w sojuszu. Co więcej, B@P zaczyna się wycofywać coraz więcej osób, gdyż dla nich połączenie tylko z TPT i SVT jest nieopłacalne i wolą liczyć dla siebie.

 

Wychodzi na to, że jednak tylko pierwotna opcja będzie miała rację bytu, czyli my i GG. Widać wszyscy dużo gadają, a jak trzeba podjąć konkretne działania to mało kto chce zrezygnować. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do niego PM -może jest poza komputerem, bo do tej pory nie odpowiedział.

 

Toms83 - idę teraz z córeczka do mojego Ojca na obiadek .... jak wrócę z edytuje :)

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...