Skocz do zawartości
Crazy_Ivan

Commandos 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko by bylo dobrze gdyby nie fakt ze patch nie chce sie zaistalowac :( Wywala blad:"The Commandos 3 game was found, but it was immposible to find out which language is installed". Moze w rejestrze nie mam wpisu jaki to jezyk, ale nic tam nie grzebalem. Ma ktos jakis pomysl jak to rozwiazac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się już komuś rozdziałkę zmienić?

Może wyszedł jakiś path albo coś?

Ja właśnie zaczynam grać, ale 800x600 to nie jest szczyt moich marzeń :)

niestety nic sie niezmieniło !!

 

ale...

 

pojawiła sie nastepna nadzieja:

Commandos: Strike Force

 

tu masz wicej info:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=13688

http://commandos-3.net/

 

wolal bym aby pyros wróciło do źródła - jakim byl CBEL - a nie kombinowali cos z FPS! heh!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w poprzednie części , więc 3 mi się bardzo podobała , gre się długo przechodzi ,więc jest zajęcie na pare dni :D a co do opcji grafiki to ja nie widziałem potrzeby zmiany rozdzielczości bo na moje oko grafa była wystarczająco szczególowa i przejżysta ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie commandos 3 nie jest super wszyscy to wiedzą, ale proszę nie obrażać 2 części. To była gra w nią to waż si chciało grać a jedynka była fajna ale to jakiś wypas nie był i nie pisać tu że to hjakaś gra kultowa bo tam nawet broni od trupa użyć się nie dalo. A żołnierze ograniczeni byli a w 2 to każdy żołnież był jak SUPER MULTI MIKSER 6 urządzeń w 1:) A wracając do tematu 3 to wstyd że takiego bubla dali jako kontynuację 2... ale może następna częśc będzie lepsza. Grafa jest ql a jeżeli nie ma za dużo opcji że nawet sterowania nie da się zmienić to mówi się trudno i gra się dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie w 100% z aqaz - 2 była wypas, a jedynka zdeczka ograniczona (co nei znaczy ze nie pograłem ;) ) W 3 manjbardziej przeszkadza mi brak hot keyów i wogóle z...psute sterowanie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...