Skocz do zawartości
Crazy_Ivan

Commandos 3

Rekomendowane odpowiedzi

fps nie wiem dlaczego nie wyciaga wiecej niz 25...

A po co więcej w grze strategicznej?
Bo jak gosciu Ci biegnie to lubie miec to min. 29 fps :)

Niezbedne to do zycia moze i nie jest, ale chodzi mi o to, ze ograniczenie IMHO zupelnie bezsensowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh...

rozdzialka 800x600...

Mam nadzieje ze ta rozdzielczosc byla tylko w demo bo jak normalna gra bedzie tak miec to sie troszku zdenerwuje :) Musi byc 1280x0124 :D

 

Ciekawe kiedy pieprzona Cenega wyda te gre u nas, moze zdaza jeszcze w tym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh...

rozdzialka 800x600...

Mam nadzieje ze ta rozdzielczosc byla tylko w demo bo jak normalna gra bedzie tak miec to sie troszku zdenerwuje :) Musi byc 1280x0124 :D

W wersji FULL jest tylko 800x600!

Na 19" ekranie nie wyglada to za ladnie :?

Naprawde nie rozumiem dlaczego musieli zmieniac to co w Commandosie 2 juz bylo dostepne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji FULL jest tylko 800x600!

Na 19" ekranie nie wyglada to za ladnie :?

Naprawde nie rozumiem dlaczego musieli zmieniac to co w Commandosie 2 juz bylo dostepne :?

No nieeeeeeeeeeeeeeeeee, przeciez to idiotyczne :( Moze jednak da sie to jakos zmienic co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.

 

Pomysl czlowieku zazwyczaj do otwarcia sejfu to potrzebne sa klucze albo kombinacja wiec musisz poszukac. Narazie nie gralem w comm 3 bo sie jeszcze sciaga wiec nie powiem ci dzie to mozna znalesc.

 

Radze ci nie mecz sie i zacznij sobie gre od 1 czesci przejdz wszystko po kolei i sie zabiez za 3. Oszczedzi to tobie zdrowia i nam. Albo przejdz szybki kurs jezyka ang. Zazwyczaj przed kazda misja dostajesz dokladne instrukcje co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie obraz sie.

 

Ale czy ty w to pierwszy raz grasz. Tu czeba troszke pomyslec no i sluchac tutorial albo przeczytac instrukcje co masz zrobic. No chyba ze w Comm 3 gosciu nie czyta co masz zrobic.

 

Ps. Moze ktorys z zolniezy bedzie mial jakies klucze albo jakis oficerek. Przeszukaj szafy.

 

 

Sory ale gry sa chyba po to zeby sie jakos z nimi uporac i muslec przy nich ( no nie wszystkie ). A ty zaraz sie pytasz co i jak i to w dodatku w tereningu. Ja osobiscie nnie mial bym satysfakcji z takie gry.

 

 

Zycze powodzenia z wlasciwa czescia gry. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem gierke, spoko działa, ale jest pewien mały, lecz upierdliwy problemik. Mianowicie nie związany z sammym giercowaniem w Commandosa 3, ale ja po prostu nie mogę odinstalować tej gry z systemu. Biorę uninstall, napisane je że już odinstalowana, a gra jak była na dysku tak i jest cały czas. Czy też mieliście coś takiego??? Z góry dzięki za jakieś porady. System to Win XP PRO!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem gierke, spoko działa, ale jest pewien mały, lecz upierdliwy problemik. Mianowicie nie związany z sammym giercowaniem w Commandosa 3, ale ja po prostu nie mogę odinstalować tej gry z systemu. Biorę uninstall, napisane je że już odinstalowana, a gra jak była na dysku tak i jest cały czas. Czy też mieliście coś takiego??? Z góry dzięki za jakieś porady. System to Win XP PRO!!!!

a czasem nie zostaje sam katalog gry tylko :?:

, czasami przy deinstalacjii wszystkiego nie usunie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem że już 2 cześć commandosów była dla mnie porażką pierwszą część przeszedłem to było coś a potem wyszło jeszcze coś ala western w podobnym stylu itp. Wracając do tematu żeby nie szło zmieniac rozdzielczości w commandos 3 to już mega lol.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...