Skocz do zawartości
L!z@rD

Karta Graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam zamiar zmodernizowac mojego kompa kupując nowa karte graficzną zastanawiam sie nad 8600GT,7900GS i Radkiem X1950GT,Ktora z tych 3 kart jest najbardziej opłacalna do mojej konfiguracji,a moze polecacie cos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby pobawić się X1950PRO to po o/c będzie trochę wydajniejszy od 86GT, 79GS na 1.2ns jakby mocniej podgonić też nie byłoby złe.

 

Ale i X1950PRO jak i 79GS to w sumie opłaca się brać tylko używki do ~350zł (aczkolwiek 86GT - nówka z pełną gwarą, a niewiele drożej, ew. brać Sparkle'a 86GT za 350zł i próbować kręcić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależy w co autor będzie miał zamiar grać.

Aktualnie w becie Crysis'a 8600GT/GTS jest lepszy od X1950PRO (od 2600PRO/XT nie ma co wspominać...).

Aczkolwiek co by nie wybrać - będzie dobre.

podaj linka to tych testów

 

hmmm zobacze narazie skłaniam sie ku 8600GT(DX10),gram dosc sporo głownie w CSS,chciałbym tez miec niezłe wyniki w WiC,ogolnie gram w sporo gier i stwiedziłem ze 6800 mi powoli nie wystarcza

ja czekam aż wyjdzie gf 9xxx i wtedy może 8600 do 300 stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem dzis Palit 8600GT Sonic+ za 384zl (pamieci 1.0ns) zobaczymy, bo jeszcze nie mam reszty zestawu.... nie mowcie mi ze zrobilem zla inwestycje? Slyszalem, ze na nowych sterownikach 8600 radzi sobie coraz lepiej...

Owszem, niezalezne krecenie shaderow daje porządnego kopa w nowych grach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...