Skocz do zawartości
kooboos

A64@3,36ghz Na Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Tyolko że on nie zmienił biosu. Jak sprawisz żeby mój SD prowadził memki na tak jak inny proc chocby sempron to stawiam tą kratę. Możesz użyć biosów a nawet czarodziejskiej różdżki :D Proc może raz przeliczy Pi 16m które de facto często gęsto liczy nawet na zupełnie nie stabilnym ramie. koooobos , przypadkiem nie masz 24 loopów w tym 16M ?

Ja stawiam drugą kratę, może jest jakaś modlitwa przed odpaleniem kompa którą znasz tylko Ty, żeby memy pracowały jak na "normalnym cepie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 3,4ghz bym chcial dojechac i bylbym happy, moglbym sie przesiasc na am2, albo troche poczekac na am2+ a tu taki niedosyt :/ 3315mhz w 16m blee

 

Kup sobie WFC, bedziesz mial temperatury lepsze niz jaka kolwiek woda z lodem B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jesteś z Krakowa. Ja mam taka chłodziarkę do wody. Kiedyś nawet topic był o tym.

Teraz jej nie używam i kurzy się w piwnicy, a tak mógłbym ci pożyczyć i ewentualnie sprzedać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich BIOSów używacie?? Jam ma BIOS merlina: DFI_NF4_1.00_BH&CH_030705 i mam tylko 2,7GHz przy 1.475V, maksymalnie co udało mi się wydusić to 2820MHz, przy 1,63V(zmierzone). Mobo to Dfi Lanparty UT Ultra D

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...