Skocz do zawartości
wojtekj

Czy Mój Komputer Jest Dobry

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, nie probowalem.

Pytanie deliktanie mowiac z [gluteus maximus]. Do czego uzywasz po pierwsze a po drugie wysilajac troche resztke szarych komorek ( wiem ze jest niedzielne przedpoludnie ale... ) moglbys porownac ilosc markow z innymi, poczytac recenzje sprzetu ect...

3220+? WTF? AMD juz jest zdesperowane i goni Intela z oznaczeniami Exx50? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3220+? WTF? AMD juz jest zdesperowane i goni Intela z oznaczeniami Exx50? :lol:

Coś się chłopakowi powaliło :-P

 

Ale i tak najlepszy jest sig: :lol:

Potrzebuje kasy! narazie mam 20 zł z 160 zł jeśli ktoś chce mi pomóc piszcie na PM a ja podam numer konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem tak

Twój komputer odpali każdą nową grę w rozdzielczości średniej, czyli jest OK

Twój komputer nadaje się do domowego centrum rozrywki, mam na myśli wszystkie bajerki, muzyka, filmy, + karta TV z możliwością nagrywania i obrabiania materiałów filmowych, parametry kompa pozwalają na nagrywanie w pełnej rozdzielczości (czyli 720x576 PAL) bez utraty klatek, czyli jest OK

Co tam jeszcze hmm..., wystarczy Ci jeszcze na rok, czyli jest OK

Za rok wyciągniesz z kieszeni 3000zł kupisz nowy i zadasz podobne pytanie, Ja ja odpowiem Ci że masz zajebisty sprzęt w porównaniu do tego. :D

 

 

ps

Trzeba być miłym dla kolegów, najłatwiej jest się po kimś przejechać po napisaniu czasami niepotrzebnego tematu. :D

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój komp to

AMD Athlon X64 3220+ @ 2.0 GHz

2 x 512 RAM

GeCube ATi Radeon HD 2400 XT 256 MB

 

Wynik z 3dMark03 to 4355

 

 

Chcę zapytać czy to dobry wynik

Na moim sprzecie z podpisu robie ponad 6300 punktów w 3Dmarku03...

 

Karta grafiki masz słabą.

Edytowane przez Chemik4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? To dlaczego ja na moim robię tylko 2190? :lol:

 

Chyba muszę moją grafikę nieco kopnąć w tyłeczek [napięciem] bo za bardzo leniuciach!e staruszka xD

Edytowane przez obiboqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że to nie jest FX5700, a FX5700LE - czyli okrojona wersja z pamięciami taktowanymi na 250MHz i procesorem na 400MHz oraz 64-bitową szyną pamięci. Czyli kaszana :P

 

Też muszę kupić coś lepszego - zastanawiam się nad X800GTO/X800XL - ale na razie brak funduszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem troszkę gorszą wersje tego 5200, szyna była 128bitowa, ale zegary zaniżone - 250/300, ale dawał się kręcić na "normalne" 250/400, na rdzeniu nawet łapałem 275 :D ale kręcenie tego badziewia i tak nic nie daje

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro z tego powodu

A czy ja Ciebie o zdanie pytałem?

Weź lepiej Golfa sobie idź wypucuj :P Żeby się znowu świecił jak psu [gluteus maximus], a nie rozpaczaj nad moją biedną staruszką :P

 

@kwasior500: Ja tego szajsu też nie będę kręcił, bo przede wszystkim ta karta nie ma czujnika temperatury i nie chcę jej uwalić (na razie lepszy rydz[yk?] niż nic)

Edytowane przez obiboqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...