Skocz do zawartości
Qla

Rekordy w kręceniu AXP 1700+ (same wyniki WCPUID)

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz w tym coś śmiesznego ??? Nikt ci już nie uwierzy w jakikolwiek wynik w podkręcaniu, 3DMarku itd. itp.

 

A po drugie ZMIEŃ NATYCHMIAST debilny podpis.

Widze w tym coś śmiesznego :) A wiesz co jest w tym śmiesznego ?? Nie ?? TO BYŁ WYNIK MOJEJ LODÓWKI !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>A, ZAMKNIJCIE TEN TEMAT I WYJEBCIE TEGO QLE Z FORUM BO MNIE <span style="color:red;">[ciach!]</span> ZARAZ TRAFI!!! :x :x :x :x :x <span style="color:red;">[ciach!]</span>lony postojebca :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój natomiast poszedł na 2.00 i napięciu 1.725 (mnożnik 12 i magistrala 166/33).Pozostał mi jeszcze jeden mnożnik.Wtedy byłoby 2075 MHz, a obecnie temperature mam 44 w stresie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to wina pamiątek.Mnie Athlon 1700+(AXDA) poszedł na 2913Mhz :D (18x161) vcore 2.125 vmem. 2.95 temp. jądra proca -3C ,temp samego proca 19C ,temp systemu 43C. Hmm miałem 3054Mhz ale system juz sie nie bootował , startował tylko bios.Możliwe że to wina pamiątek.

Test Super PI przy 1M 43sek. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to wina pamiątek.Mnie Athlon 1700+(AXDA) poszedł na 2913Mhz :D (18x161) vcore 2.125 vmem. 2.95 temp. jądra proca -3C ,temp samego proca 19C ,temp systemu 43C. Hmm miałem 3054Mhz ale system juz sie nie bootował , startował tylko bios.Możliwe że to wina pamiątek.

Test Super PI przy 1M 43sek. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to wina pamiątek.Mnie Athlon 1700+(AXDA)  poszedł na 2913Mhz  :D (18x161) vcore 2.125 vmem. 2.95   temp. jądra proca -3C ,temp samego proca 19C ,temp systemu 43C. Hmm miałem 3054Mhz ale system juz sie nie bootował , startował tylko bios.Możliwe że to wina pamiątek.

Test Super PI przy 1M  43sek.   :D

Taki z Ciebie ekspert że kręcisz proca na prawie 3GHz a w podpisie Athlon XP 1700+(AXDA).

Coś mi tu nie gra :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to wina pamiątek.Mnie Athlon 1700+(AXDA)  poszedł na 2913Mhz  :D (18x161) vcore 2.125 vmem. 2.95   temp. jądra proca -3C ,temp samego proca 19C ,temp systemu 43C. Hmm miałem 3054Mhz ale system juz sie nie bootował , startował tylko bios.Możliwe że to wina pamiątek.

Test Super PI przy 1M  43sek.   :D

Taki z Ciebie ekspert że kręcisz proca na prawie 3GHz a w podpisie Athlon XP 1700+(AXDA).

Coś mi tu nie gra :?.

Hmmm, ale jak popatrzałem na wyniki 3DMarka i PCMarka... JESTEM POD WRAŻENIEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to wina pamiątek.Mnie Athlon 1700+(AXDA)  poszedł na 2913Mhz  :D (18x161) vcore 2.125 vmem. 2.95   temp. jądra proca -3C ,temp samego proca 19C ,temp systemu 43C. Hmm miałem 3054Mhz ale system juz sie nie bootował , startował tylko bios.Możliwe że to wina pamiątek.

Test Super PI przy 1M  43sek.   :D

Taki z Ciebie ekspert że kręcisz proca na prawie 3GHz a w podpisie Athlon XP 1700+(AXDA).

Coś mi tu nie gra :?.

Hmmm, ale jak popatrzałem na wyniki 3DMarka i PCMarka... JESTEM POD WRAŻENIEM

Ja nie daje bo znowu bym dał po małej korekcie :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego daj linka ;), jakos sie ten temat uchowal przedemna ale niemoge wyjsc z podziwu ze niektorzy ludzie brali go na serio, A0 by chyba predzej zaczal przebierac nuzkami niz by tak poszedl i to na takiej plycie i etc. :wink:

Co do RedNacza to jest to przykladowy wrecz Oszolom :) no offence of course ;).I wedlug mnie takze w podpisie powinno byc OC jakie jest znosne do codziennego uzytku ,u mnie sie to wacha miedzy 2.0 a 2.2 w zaleznosci od humoru wiec dalem 2133 :).Najbardziej mi sie podobalo jak rednacz byl przypierany do muru "jush za chwile" itp :D .

 

Pozdr For @ll true OC`rs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle...

antki mnie nie dotycza, ale co tam zobacze jak

chlopaki z forum sobie radza....

a tu takie cos.

wstyd mi za co niektorych.

innych podziwiam za wiedze i nie danie

sie zrobic w konia.

RESPECT wam.

oszusci do piachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. No przede mną też się uchował ten topik ale jużpo pierwszaym poście wiadomo było co jest grane (AXP1700+ i takie zegarki?).

 

2. W Sigu powinien być wpisany "codzienny" O/C - imo oczywiście

 

3. Co do rednacza to stawiam, że coś mu się poszło ejbać. cośspłonęło.. Ale oby nie !

 

Pozdruffka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Tez tak mysle ,mysle ze splonal ze wstydu  :roll:

RAV wlasnie zblizylem sie do Ciebie troche w CCR, ale tylko do Twojego drugiego wyniku. Napisz na jakim napieciu miales to 2480 MHz ? I czy wiecej juz nie pojdzie bo cos czuje ze to byl max plyty :P I ile Ty miales wlasciwie Athlonow jakich i jak sie krecily ?

 

PS. Ja te 2380 MHz (na razie rekord moj) mam na JIUHB 0303 a VCORE juz musialem dac 2.12 - bo na 2.08 przy koncu testow mialem BSOD mozliwe ze na 2.12 uda mi sie 2400 MHz - ale to jutro :P Co za duzo to nie zdrowo dla mojego Athlonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2480 mialem na vcore 2.2v realne ,max co mi sie udalo wycisnac zeby wlesc do windy i chwile poklikac (m.in wcpuID) to 2504 bodajze.

Athlonow mialem 4 :wink: ,palomino a potem 3 tbredy-B,wszystkie tbredy krecily sie w granicach bledu taksamo (~50mhz) przyczym ten 0302 JIUHB krecil sie najlepiej,ale duzych roznic niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]2480 mialem na vcore 2.2v realne ,max co mi sie udalo wycisnac zeby wlesc do windy i chwile poklikac (m.in wcpuID) to 2504 bodajze.

Athlonow mialem 4  :wink: ,palomino a potem 3 tbredy-B,wszystkie tbredy krecily sie w granicach bledu taksamo (~50mhz) przyczym ten 0302 JIUHB krecil sie najlepiej,ale duzych roznic niema.

Milo, mysle ze moj na 2.2 co pewnie dalo by jakies 2.23 przy zawyzaniu Epoxa tez poszedl by na 2500... hmm moze kiedys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale widze ze nawet najwieksze mastachy tutaj nie pobily mojego wyniku hdd ;] sam tez go nie moge pobic ;] ewidentne jest to ze dalej w fsb blokume mnie chipset, poczekajcie do weekend'u ;]50mhz pci uzywi moj hdd jeszcze bardziej ;] Przedtem ledwie 47 czy 48 bylo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to powinienem sie nieźle wpienić... za te wszystkie oszczerstwa, ale na razie jestem szczęśliwy, ze udało mi sie uruchomić bez prawie no-strat tą <span style="color:red;">[ciach!]</span>ą winzgrozę...

 

tak tak panienki.....

 

to winzgroza mi padła przy kręceniu a nie komp się spalił.

 

Krootki.... jedno zdanie... na 192fbs x 12.5 czyli tylko 2400, miałem wynik 9890 w ccr. Jak ustawiłem fbs na 194 winzgroza nie uruchamiała się.

 

Botowała do połowy i robiła czarny ekran. Sytuacja wyglądała tak nawet po restarcie biosu. Nie wiem czy będe prubował tak dalej, ale to i tak nie kiepski wynik... nie uważasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to powinienem sie nieźle wpienić... za te wszystkie oszczerstwa, ale na razie jestem szczęśliwy, ze udało mi sie uruchomić bez prawie no-strat tą <font color="#FF0000">[ciach!]</font> winzgrozę...

 

tak tak panienki.....

 

to winzgroza mi padła przy kręceniu a nie komp się spalił.

 

Krootki.... jedno zdanie... na 192fbs x 12.5 czyli tylko 2400, miałem wynik 9890 w ccr. Jak ustawiłem fbs na 194 winzgroza nie uruchamiała się.

 

Botowała do połowy i robiła czarny ekran. Sytuacja wyglądała tak nawet po restarcie biosu. Nie wiem czy będe prubował tak dalej, ale to i tak nie kiepski wynik... nie uważasz?

Bo ja wiem, ja mialem 10026 na 2380 MHz... na 2400MHz potrzebuje juz ponad 2.12 Vcore... nie wiem czy bedfe dalej probowal.

 

PS. Udokumentoj swoj wynik - dopisz sie do wynikow na CCR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz question:

 

juihb standart ma 1,6Vczyli - |:|:|

 

ja potrzebuję go na sztywno ustawić 1,7V czyli: ||::|

 

Q: nie da się tego łączenia obejść? trik jakiś nieludzki jest może?

 

EDITED:

 

Literufki fajne robię :-) , chodzi o modell 1700+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to powinienem sie nieźle wpienić... za te wszystkie oszczerstwa, ale na razie jestem szczęśliwy, ze udało mi sie uruchomić bez prawie no-strat tą <font color="#FF0000">[ciach!]</font> winzgrozę...

 

tak tak panienki.....

 

to winzgroza mi padła przy kręceniu a nie komp się spalił.

 

Krootki.... jedno zdanie... na 192fbs x 12.5 czyli tylko 2400, miałem wynik 9890 w ccr. Jak ustawiłem fbs na 194 winzgroza nie uruchamiała się.

 

Botowała do połowy i robiła czarny ekran. Sytuacja wyglądała tak nawet po restarcie biosu. Nie wiem czy będe prubował tak dalej, ale to i tak nie kiepski wynik... nie uważasz?

Bo ja wiem, ja mialem 10026 na 2380 MHz... na 2400MHz potrzebuje juz ponad 2.12 Vcore... nie wiem czy bedfe dalej probowal.

 

PS. Udokumentoj swoj wynik - dopisz sie do wynikow na CCR.

niestety :(

 

nie zapisałem nawet tego wyniku. :(

 

chyba będe musiał to zrobić jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to powinienem sie nieźle wpienić... za te wszystkie oszczerstwa, ale na razie jestem szczęśliwy, ze udało mi sie uruchomić bez prawie no-strat tą <font color="#FF0000">[ciach!]</font> winzgrozę...

 

tak tak panienki.....

 

to winzgroza mi padła przy kręceniu a nie komp się spalił.

 

Krootki.... jedno zdanie... na 192fbs x 12.5 czyli tylko 2400, miałem wynik 9890 w ccr. Jak ustawiłem fbs na 194 winzgroza nie uruchamiała się.

 

Botowała do połowy i robiła czarny ekran. Sytuacja wyglądała tak nawet po restarcie biosu. Nie wiem czy będe prubował tak dalej, ale to i tak nie kiepski wynik... nie uważasz?

8O 8O 8O WOW! RedNacz wstał z zaświatów 8O 8O 8O :)

No to jak masz 9890 to masz lepszy wynik ode mnie. O 9 pkt. :) Congratulations :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to powinienem sie nieźle wpienić... za te wszystkie oszczerstwa, ale na razie jestem szczęśliwy, ze udało mi sie uruchomić bez prawie no-strat tą <font color="#FF0000">[ciach!]</font> winzgrozę...

 

tak tak panienki.....

 

to winzgroza mi padła przy kręceniu a nie komp się spalił.

 

Krootki.... jedno zdanie... na 192fbs x 12.5 czyli tylko 2400, miałem wynik 9890 w ccr. Jak ustawiłem fbs na 194 winzgroza nie uruchamiała się.

 

Botowała do połowy i robiła czarny ekran. Sytuacja wyglądała tak nawet po restarcie biosu. Nie wiem czy będe prubował tak dalej, ale to i tak nie kiepski wynik... nie uważasz?

Bo ja wiem, ja mialem 10026 na 2380 MHz... na 2400MHz potrzebuje juz ponad 2.12 Vcore... nie wiem czy bedfe dalej probowal.

 

PS. Udokumentoj swoj wynik - dopisz sie do wynikow na CCR.

A ja qrfa paredziesiąt razy robiłem test CCR i jak wciskam 'wyniki on-line' to wyskakuje:

Akcja anulowana

Program Internet Explorer nie może utworzyć łącza do żądanej strony sieci Web. Strona może być tymczasowo niedostępna.

Za.j.ebie tego Windowsa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to powinienem sie nieźle wpienić... za te wszystkie oszczerstwa, ale na razie jestem szczęśliwy, ze udało mi sie uruchomić bez prawie no-strat tą <font color="#FF0000">[ciach!]</font> winzgrozę...

 

tak tak panienki.....

 

to winzgroza mi padła przy kręceniu a nie komp się spalił.

 

Krootki.... jedno zdanie... na 192fbs x 12.5 czyli tylko 2400, miałem wynik 9890 w ccr. Jak ustawiłem fbs na 194 winzgroza nie uruchamiała się.

 

Botowała do połowy i robiła czarny ekran. Sytuacja wyglądała tak nawet po restarcie biosu. Nie wiem czy będe prubował tak dalej, ale to i tak nie kiepski wynik... nie uważasz?

Bo ja wiem, ja mialem 10026 na 2380 MHz... na 2400MHz potrzebuje juz ponad 2.12 Vcore... nie wiem czy bedfe dalej probowal.

 

PS. Udokumentoj swoj wynik - dopisz sie do wynikow na CCR.

A ja qrfa paredziesiąt razy robiłem test CCR i jak wciskam 'wyniki on-line' to wyskakuje:

Akcja anulowana

Program Internet Explorer nie może utworzyć łącza do żądanej strony sieci Web. Strona może być tymczasowo niedostępna.

Za.j.ebie tego Windowsa...

 

Hmm wchodzisz na www.dzikie.net/ccr/wyniki.php i na samym dole manualnie sie dodajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój antek idzie max na 2200 Mhz przy vcore 1,85 11,5x192. Wynik jak na tą serie co mam w normie JIUCB 0251.

CCR

Wynik ogólny : 8765

Suma kontrolna : xxxx

 

Wyniki szczególowe

 

Render : 7999

Integer : 7803

Float : 7827

Pamięć : 15335

MMX : 8697

 

Wynik w normie pobawie sie jescze troche może uda sie wyciągnąc więcej :))) Na dniach powinienem mieć JIUCB 0302, więc wtedy się pobawię :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...