Skocz do zawartości
Qla

Rekordy w kręceniu AXP 1700+ (same wyniki WCPUID)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie wyniki w kręceniu athlona xp 1700+ ? Ja mam tajk ja k na zalączonym obrazku :) Będe próbował pobić Intela, ale to w niedalekiej przyszłości teraz musze sie uporoać z chłodzeniem tego bydlaka :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez nie chce sie cos wierzyc, tym bardziej ze pisze jeszcze AMD Athlon XP 1700+ :?

IMHO to powinno sie zmienic na odpowiadajacy taktowaniu procesor lub Unknown CPU.

Pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bezczelny oszust.

 

System Clock 210.34 MHz

System Bus 400.68 MHz DDR

 

Powinno być:

 

System Clock 210.34 i System Bus 420.68 MHz !

 

OMG Qla idź się lepiej teraz pochlastaj ze wstydu, a ja się dziwię, że taki hard "Overclocker" mechl!n nawet nie zauważył podstępu. Tymczasem idę wypić piwo z Gulisesem o ile postawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no problemo pozatymi 5XX km dzielcymi naszemiasta ;)no problemo pozatymi 5XX km dzielcymi naszemiasta ;)

Spoko nic nie szkodzi ;) Zawsze można się napić wirtulanego piwka no nie ? :)

 

BTW. Kraków - Warszawa to tylko ok 330 km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniac"]Co za bezczelny oszust.

 

System Clock 210.34 MHz

System Bus 400.68 MHz DDR

 

Powinno być:

 

System Clock 210.34 i System Bus 420.68 MHz !

 

OMG Qla idź się lepiej teraz pochlastaj ze wstydu, a ja się dziwię, że taki hard "Overclocker" mechl!n nawet nie zauważył podstępu. Tymczasem idę wypić piwo z Gulisesem o ile postawi :D

 

Nie wiem, w jakim kontekście użyłeś określenia hard "Overclocker"- jeżeli chciałeś mnie obrazić to Ci się nie udało.

A że to fake domyśliłem się już w mojej trzeciej odpowiedzi w tym topicu.

Na początku spojrzałem tylko na MHz- a te są możliwe do przyjęcia- wkońcu morphling1 wykręcił XP1700 na 2.93GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poświadczam wyniki QLI widziałem na własne oczy :-)

Ja tez jestem z Tychow, to moze wpadne i zobacze na wlasne oczy i rozwieje wszelkie watpliwosci :?: :idea: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bezczelny oszust. 

 

System Clock 210.34 MHz 

System Bus 400.68 MHz DDR 

 

Powinno być: 

 

System Clock 210.34 i System Bus 420.68 MHz ! 

 

OMG Qla idź się lepiej teraz pochlastaj ze wstydu, a ja się dziwię, że taki hard "Overclocker" mechl!n nawet nie zauważył podstępu. Tymczasem idę wypić piwo z Gulisesem o ile postawi

A wiesz co to asynchronik ??

Proc żeczywiście ma steping A0 napięcie 2V. Maks śmiga na 210x13 natomiast nie mam odpowiedniego chłodzenia (mam dupny radiator i wentyl ) i dlatego na 210x13 chodzi jakieś 1,5 minuty, temp93 *C . Później sie wyłącza. Jak zkręce chłodzenie odpowiednie to spróbuje podnieść jeszcze troche. Narazie to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...