Skocz do zawartości
Działo

Radeon czy GeForce - oto jest pytanie.

Rekomendowane odpowiedzi

poczekac 2 tygodnie z kupnem bo własnie wchodza nowe grafy i jeszcze targi cebit

 

nie mowie czekac i czekac gora 2 tygodnie karty potanieja i za te 350 kupisz se 100xlepszy sprzet niz jak bys kupil cos dzis w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekac 2 tygodnie z kupnem bo własnie wchodza nowe grafy  i jeszcze targi cebit 

 

nie mowie czekac i czekac gora 2 tygodnie karty potanieja i za te 350 kupisz se 100xlepszy sprzet niz jak bys kupil cos dzis w tej cenie

Taaaakkk napewno za 2 tygodnie Wszytkie karty potanieją o 100% może co ? Weź się troche zastanów !! W hurtowniach jest jeszcze pełno sprzętu a tam ceny nie idątak szybko w dół. Conajmniej za 2 miesiące zobaczymy jakieś sensowne obniżki. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja poczekaj troche - za ekhm 79$ Gf FX (5200) kupisz

za 80$ ?? 8O chyba za rok

to ty chyba niewiesz ze ma kosztowac 99$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekac 2 tygodnie z kupnem bo własnie wchodza nowe grafy  i jeszcze targi cebit 

 

nie mowie czekac i czekac gora 2 tygodnie karty potanieja i za te 350 kupisz se 100xlepszy sprzet niz jak bys kupil cos dzis w tej cenie

Taaaakkk napewno za 2 tygodnie Wszytkie karty potanieją o 100% może co ? Weź się troche zastanów !! W hurtowniach jest jeszcze pełno sprzętu a tam ceny nie idątak szybko w dół. Conajmniej za 2 miesiące zobaczymy jakieś sensowne obniżki. :?

sam sie zastanow kto powiedzial ze potanieja o 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja poczekaj troche - za ekhm 79$ Gf FX (5200) kupisz

za 80$ ?? 8O chyba za rok

nie za rok tylko niedlugo, jak sie tylko ukaza... bedzie to najslabsza karta z tej seri, odpowiednik GF 4 MX, tylko z obsluga dx 9 i nowoczesna architekrura...

 

co do tematu jak musisz cos kupic teraz to bierz Radosława 9000, za ta kase nic lepszego nie kupisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak musisz teraz to tylko Radka 9000Pro

A jak nie to zaczekaj 2-3 tyg. pojawią się nowe karty

i może spadną ceny i wtedy będziesz mógł kupić lepszą

kartę za te same pieniądze.

 

Amd Athlon Xp 1700+ @ 3100+ (11.5X214) (JIUHB302) 2.05V to już chyba maks. na tej płycie. WC,EPOX 8K3A+ WC , GF4TI 4600 (350,700) WC ,512 DDR KINGSTON 333 (2.7) SB AUDIGY,CDRW LITEON 48X12X48 ,DVD 16X48 LG. Seagate V Barracuda 80GB temp. idle 45C stress 51C

3DMark 2001 Se - 14000

3DMark 2003 - 2200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja na twoim miejscu teraz to bym pozyczyl od jakiegos kumpla jakiejs starej grafiki i na niej troche podzialal bo faktycznie po cebicie i nowej prezentacji ATI to bedzie taniej a jak nie ma czasu to szukaj r9100L moze gdzies takiego znajdziesz troszki taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja poczekaj troche - za ekhm 79$ Gf FX (5200) kupisz

za 80$ ?? 8O chyba za rok

to ty chyba niewiesz ze ma kosztowac 99$

No to mam dezorientacje - w innym temaciepacjent podał link do strony i na jego stronie pisało czarno na białym 79$ a ja jedak słyszałem że 99$ co do tej ceny to chyba nikt niejest pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi mialem ten sam problem ale mam troszke wiecej kasy i wybralem gf 4 ti 4200 w poniedzialek kupuje jesli mi kasy starczy a jak nie to radka 9100 jakiegos full wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi mialem ten sam problem ale mam troszke wiecej kasy i wybralem gf 4 ti 4200 w poniedzialek kupuje jesli mi kasy starczy a jak nie to radka 9100 jakiegos full wypas :)

Zlituj się i kup w końcu tą grafę, bo już chyba w 5 poście czytam, że kupujesz GF4 4200 128MB, a jak nie wystarczy kasy to 64MB, a jak jeszcze nie wystarczy to R9100 :twisted: Udanych zakupów :!:

 

Jeżeli chodzi o temat postu, to za 350 jakiegoś R9000 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...