Skocz do zawartości
qtch

Ktory Radeon 9100 ?

Rekomendowane odpowiedzi

mam dylemat, bo nie wiem ktorego radeona kupic, czy sapphire 9100 atlantis 64mb retail (390zl), czy power color (350zl), jak myslicie, czy sapphire jest wart o te 40 pln wiecej ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir czy Powercolor jeden <span style="color:red;">[ciach!]</span> i tak wszystko produkowane na tajwanie. Nic juz nie będzie takie dobre ka kiedys gdy karty ATI produkowane były w Kanadzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9100 to ja bym nie polecil lepsze od tego to chyba gf3 ti 200 bedzie wiec lepiej poszukaj gdzies w allegro gf3 moze znajdziesz za te pieniadze

Taaaa.... napewno... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie o wersji 64mb a ty masz 128 wiec roznica jest

Wersja 128MB jest wydajniejsza tylko w dużych rozdzieczościach, nic więcej. A tak samo R9100 w wersji 64 jak i 128 MB jest wydajniejszy niż ten GF3Ti200, i to znacznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz sapphira bo ja jestem zadowolony i pamiatki jego to samsungi więc dobrze .A mój kolega na p4 1500 mhz 512 ramu sdr i gf 3 ti 200 wykreconym na 220/530 ma zaledwie 6600 ptk w 3d marku 2001 a ja mam 8021.Tylko taktowane mojego safirka jest troche małe 230 ale lekko wykrecilem na 280 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze poszukasz to coś od herca albo GB kupisz które są o wiele lebsze od szafira i power colora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz sapphira bo ja jestem zadowolony i pamiatki jego to samsungi więc dobrze .A mój kolega na p4 1500 mhz 512 ramu sdr i gf 3 ti 200 wykreconym na 220/530 ma zaledwie 6600 ptk w 3d marku 2001 a ja mam 8021.Tylko taktowane mojego safirka jest troche małe 230 ale lekko wykrecilem na 280 .

Tylko ze on ma p4 1,5GHz(OGROMNY niewypal wydajnosciowy), SDR'y!!, i pewnie plyte ECS, a pozatym slabo wykreci tego GF3(zobacz u mnie w podpis). Ty masz Durnia 1,3GHz , Radeona na jakich taktowaniach (300/280), i DDR'y.

No comments

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz sapphira bo ja jestem zadowolony i pamiatki jego to samsungi więc dobrze .A mój kolega na p4 1500 mhz 512 ramu sdr i gf 3 ti 200 wykreconym na 220/530 ma zaledwie 6600 ptk w 3d marku 2001 a ja mam 8021.Tylko taktowane mojego safirka jest troche małe 230 ale lekko wykrecilem na 280 .

Tylko ze on ma p4 1,5GHz(OGROMNY niewypal wydajnosciowy), SDR'y!!, i pewnie plyte ECS, a pozatym slabo wykreci tego GF3(zobacz u mnie w podpis). Ty masz Durnia 1,3GHz , Radeona na jakich taktowaniach (300/280), i DDR'y.

No comments

No wiem jego komputer to wogule no coments ( z mediamarkt :lol: ) A jego plyta to jakies micro atx z intela co w biosie mozna przestawic godzine tylko .Ale wykrecil dobrze standardowo z 175/400 na 230/550 (to jego aktualny wynik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie o wersji 64mb a ty masz 128 wiec roznica jest

Wersja 128MB jest wydajniejsza tylko w dużych rozdzieczościach, nic więcej. A tak samo R9100 w wersji 64 jak i 128 MB jest wydajniejszy niż ten GF3Ti200, i to znacznie...

dOOpa......... taki gainward ti200 chodzi spokojnie na osiagach ti500 i wiecej....... a Ti500 jest wydajniejszy od jakiegos tam radka 9100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah ale sie klocicie tu ma byc dyskusja :) :D

ok, ok :P ja osobiscie ze swojego doswiadczenia polecam gf3 ti200 ale nie bede sie klucil co lepsze bo wiadomo ze gf3 i tak wygra ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo ty jestes kretynem, przeczytalem wiekszosc topikow gf vs R i co rusz gdzies wpierdalasz sie z jakimis bzdurami, zrob wszystkim przyjemnosc i nie dodawaj swoich wywodow do dyskusji. gowno nas obchodzi ze jestes typowym polaczkiem i zawsze bedziesz zachwalal to co masz pod niebiosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma racje chłopak... ale mimo wszystko nie tak ostro...

 

Co do Radeona 9100. Najlepszy jest Zefirek (a co!!!) ale za 390 zł to chodzą te taktowane 430 a nie 450....

 

najpierw sprawdz magistarle zanim kupisz.... bo dostaniesz <span style="color:red;">[ciach!]</span>o w ładnym opakowaniu, które niewiele ma wspólnego z Sepphire Radeon 9100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 9100!

Tylko ze Sapphire a nie zaden Supergrace czy Powercolor czy co gorsza x-power

 

PowerColor ma takt 250/366 !

SuperGrace 250/430

Najlepszy jest tu Sapphire ktory ma 250/460

 

Kart z wyzszym taktowaniem nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...