Skocz do zawartości
860lacov

Pomoc W Office

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu przesiadłem się z office 2000 na 2003. W 2000 wystarczyło wcisnąć F1 i pojawiało się okienko gdzie mogłem wyszukać to czego potrzebowałem.

Teraz w 2003 kiedy wciskam F1 to program chce mi się łączyć z internetem.

Czy jest to celowe ze strony MS czy może da się gdzieś opcjach to zmienić?

Myślałem, że może po prostu pomoc się nie zainstalowała wiec próbowałem wyszukać gdzieś tej opcji poprzez wybór modyfikacji instalacji, ale nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok -> Paski narzędzi -> Okienko zadań

Po prawej stronie powinna wyskoczyć Ci zakładka, na której masz m.in. pole 'wyszukaj' - chyba, że miałeś coś innego na myśli... jeżeli tak - szczegółowiej przedstaw zaistniały problem.

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was 2 pytania odnośnie excela

 

1. Jakiś czas temu na informatyce robiliśmy ćwiczenia i częścią jednego z nich było wstawienie w komórce z równaniem symbolu. Używało się do tego &, ale nie pamiętam jak.

 

Przykład:

Wpisujemy =2&x (jest inaczej i właśnie tego nie pamiętam)

A otrzymujemy w komórce 2x

 

2. Czy jest możliwość aby w jednej komórce wyświetlane były wyniki dwóch funkcji oddzielone np. " ?

 

Przykład

 

Mamy wpisane coś takiego

=jakieś równanie" jakieś równanie"

 

i powiedzmy, że wyświetla się:

54" 34"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Czy jest możliwość aby w jednej komórce wyświetlane były wyniki dwóch funkcji oddzielone np. " ?

Tylko gdy napiszesz własną funkcję w Visual Basic bo inaczej to chyba nie da rady. Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

W takim razie jeśli ktoś zna odpowiedź na pytanie 1 to proszę o pomoc

 

edit

I mam jeszcze jedno pytanie.

Chcę skopiować zawartość komórki np A2

Mam w niej wpisane =A3/A5 i excel właśnie to kopiuje. Czy da się skopiować po prostu wynik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w niej wpisane =A3/A5 i excel właśnie to kopiuje. Czy da się skopiować po prostu wynik?

Tak. Kopiujesz komórkę a potem dajesz "Wklej specjalnie" i zaznaczasz tylko opcję "Wartości". Edytowane przez truman20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...