Skocz do zawartości
Gość cwaniak0

Znikający Tusz Brother Dcp 330c

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cwaniak0

Wydrukowałem sobie tylko pare zdjęć i miałem więcej niż połowa kolorowych tuszów i ostatni gdy chciałem sobie wydrukowac wypracowanie to mi komunikat wyskakuje ze nie ma tuszów kolorowych i nie moge nic wydrukowac puki nie kupie sobie tuszów.Czy możecie mi jakoś pomóc znacie na to jakiś sposób albo jakieś rady macie ???? Ostatnio myślałem żeby wyjmować tusze z drukarki to nic nie zniknie co sądzicie o tym pomysle ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie chesz wydac fortuny na tusze to mozna je napełniac.

Do tego od przodu w tuszu jest wziernik i wystarczy go zakleic kawałkiem czarnej tasmy i juz pokazuje full tusze.

(pojemnik nawet startowy ma w sobie jeszcze sporo tuszu który jest tak naprawde niewykorzystany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również tusz praktycznie zniknal :/ MIalem kolorow po poł kazdego, zaczela drukarka czyscic i ju zmam zoltego prawie wcale wtf ?

Mam nadzieje ze moje zamowione ActiveJety nie pojda tak szybko bo sie pogniewam grrrr

Spookie Jestes pewien ze juz bedzie lepiej i ze to producent takie tusze dal ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego od przodu w tuszu jest wziernik i wystarczy go zakleic kawałkiem czarnej tasmy i juz pokazuje full tusze.

(pojemnik nawet startowy ma w sobie jeszcze sporo tuszu który jest tak naprawde niewykorzystany)

Czy ktos moglby wrzucic fotki co dokladnie trzeba zakleic??. Sprawilem sobie ostatnio Brotherka 350c ale mialem full drukowania skonczylem niebieski i zolty tusz w 1 dzien teraz leci 2 dzien na zamiennikach active jeta ale magneta pokazuje znowu niski poziom :cry: Mam jescze pytanie odnosnie zamiennikow . Zauwazylem bowiem ze w orgnalnych nabojach na samej gorze jest chyba odpowietrznik a w zamiennikach activejeta tego nie ma , czy moze z tego powodu cos zlego sie stac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby wrzucic fotki co dokladnie trzeba zakleic??. Sprawilem sobie ostatnio Brotherka 350c ale mialem full drukowania skonczylem niebieski i zolty tusz w 1 dzien teraz leci 2 dzien na zamiennikach active jeta ale magneta pokazuje znowu niski poziom :cry: Mam jescze pytanie odnosnie zamiennikow . Zauwazylem bowiem ze w orgnalnych nabojach na samej gorze jest chyba odpowietrznik a w zamiennikach activejeta tego nie ma , czy moze z tego powodu cos zlego sie stac ?

W zamiennikach moze byc potrzeba zerwania tasmy z odpowietrznika. Zamienniki maja troche inaczej zrobiony pojemnik i dziurka odpowietrznika znajduje sie z przodu pojemnika.

 

Jesli bede miał gdzies taki pojemnik to zrobie zdjecie i pokaze co i jak,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...