Skocz do zawartości
GesoX

7800gtx 256 -> 8600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie patrz tylko na marki,akurat 8600gt jest w tym dobre,ale tylko tyle.Zostaw narazie ta karte i poczekaj na serie 9...Wczesniej mialem 7800gt i powiem szczerze,ze nie odczulem wielkiej roznicy.Podkrec jeszcze troche zegary w grafie i bedzie dobrze

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz tylko na marki,akurat 8600gt jest w tym dobre,ale tylko tyle.Zostaw narazie ta karte i poczekaj na serie 9...Wczesniej mialem 7800gt i powiem szczerze,ze nie odczulem wielkiej roznicy.Podkrec jeszcze troche zegary w grafie i bedzie dobrze

otóż ona sie w ogóle nie chce kręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz tylko na marki,akurat 8600gt jest w tym dobre,ale tylko tyle.Zostaw narazie ta karte i poczekaj na serie 9...Wczesniej mialem 7800gt i powiem szczerze,ze nie odczulem wielkiej roznicy.Podkrec jeszcze troche zegary w grafie i bedzie dobrze

To chyba ten 7800gt musiał być wypasiony :wink: , ja miałem 7800gt 550/1300 i jak przeszedłem na 8600gt to odczułem gigantycznego kopa w tdu i dużego w stalkerze. Akurat podałem te tytuły , bo grałem w nie też za czasu 7800gt :wink: Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste w nowych grach odczujesz trochę kopa bo 8600Gt jest przystosowany do operacji na shaderach których dużo w nowych tytułach , w starszych wypada trochę słabiej. Dodatkowym atutem jest mniejszy pobór mocy ;)

 

Palit 8600Gt sonic + kosztuje 350zł , co do Twojego porca wyżej jak 2,5Ghz nie pójdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dopłacił do X1950Pro od Powercolora za 399 zł ;).

W nowych grach kręcony 8600 bedzie lepszy od tego radka. Dochodzi do tego osobne kręcenie ropów i shaderow (co daje karcie niezlego kopa). No i pobor prądu ;)

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wydarlem 11000pkt w 3dmarku05. Czy wie ktos co zrobic by everest pokazywal zawartosc zakladki Procesor Graficzny?

 

pokatuj jeszcze troche sprzet, ja na slabszym x1800xl mam prawie tyle punktow w 2005 wiem ze c2d no ale 11k imo za malo >.>

 

 

ja bym na Twoim iejscu nie zmienial - trzymal kase na pozniej ;) i ew wymienil procka i mobo ;P

 

stalker/nfs for speed/crysis na full smigaja w 1024x768 ~30fps te dwa ostatnie tytuly

 

update do sygnaturki ;p 4x512MB patriot llk pc6400 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim 7800GT mam w 3dmark03 21k, po zmianie z x2 na C2d wyniki zmieniały sie następująco 18k~21K

 

ja na swoim 7800GT mam w 3dmark03 21k, po zmianie z x2 na C2d wyniki zmieniały sie następująco 18k~21K

w 05 nie mogę dobić do 10 niestety:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...