Skocz do zawartości
Nessay

3DMARK 2001SE kto da więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tam się kufa nie chwale ja we wszystikim na min w 3d marku wyciagam 2500 pkt ;/ tera przetestuje z direx 9.0 i zobacze jak jest

Nie probuj bo DX9.0 tylko wynik obniza mi nawet o 300marków aby sie go pozby musialem format robic:( jesli nie masz karty RADKA 9700 lub GF FX to nie masz po co instalowac po prostu sie nie oplaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie bede sie chwalil ile bym mial, bo jak poszcze 3d marka to mi sie kopm zawiesi, :P

 

ale spox, na moim kopmie robie stronke szkoly i gazetke szkolna :P i dziala,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem je czytając szumne "nowe detonatory z supportem dla DX9.0" i [gluteus maximus] - nawet one widzą tylko "DX8.1 lub wyższy" a co do wydajności to też spadła o 200 pktów

Bo widzisz DX9 wspomaga tylko R9700 i GF FX a rezscie to przewaznie obniza wydajnosc. I tez tak ja sie zlapales na ta pulapne Microsoftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że nawet panel sterowania tych detonatorów nie potrafi rozpoznać poprawnie wersji DX9.0 tylko DX8.1 lub wyższy - przy wsparciu dla DX9.0 powinno się chyba spodziewać poprawnego rozpoznania - ale nie czepiajmy się :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko prawidlowo rozpoznal tylkoo wydajnosc mialem obnizoną bo w 3DAMRKu2001SE to mi o ponad 200 pkt spadla w porównaniu z DX8.1

No tak, ale ty masz Radka a ja GF - widocznie ATI lepiej się postarało od NVidii :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Pitole nastepny co sie na konfig spojrzal idz do strony 32 tego tematu i se poczytaj skapniesz i co chodzi, i mnie potem nie wyzywaj od takich czy innych oki? bo mnie to zaczyna denerwowac... jaby wolnosci slowa nie bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikny wynik, tylko pozazdroscic.

Dzieki.

 

A'propos nie wierz temu podpisowi tak na wszelki wypadek bym nie musial i ciebie do lektury odsylac

Czytalem watek i wiem co z twoim podpisem nie tak :)

Nie podoba mi sie to ale zyjemy w wolnym kraju i kazdy moze pisac/mowic co mu sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosci sie to nie podoba ale co poradzic takie spoleczenstwo mamy, a ja juz powoli nie wytrzymuje bo sie teraz przezucili ciekawscy na prywatne wiadomosci i chyba sie w koncu zmienie ten konfig na taki 386 i 512 kb ramy wtedy to sie moze odczepia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże ty mój , ludzie...

Ja mam w 3dMarku 3568 pkt. i się nie cieszę :)

Cóż - takiego mam kompa , kasy nie mam i trudno się mówi :(

 

Swoją drogą , drodzy kiczersi , nie sądze aby któryś z was miał takiego kompa jakim się podpisuje. Von voyager los dyslektikos !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FXa jeszcz ni ma .

 

Tornado_Unril:

"Swoją drogą , drodzy kiczersi , nie sądze aby któryś z was miał takiego kompa jakim się podpisuje. "

 

nom mi sie tez tak wydaje ze spora czesc to tylko szpanuje tymi wynikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście nie wszyscy "tylko szpanują" i podpisy łatwo zweryfikować przez linki do compare :lol:

A co do mojego poprzedniego posta - kto cię wyzywa? A twoje wcześniejsze "osiągnięcia" w tym temacie czytałem, tylko nie chciało mi się wracać i szukac jaką masz kartę (wydawało mi się, że ATI - stary jestem i pamięć nie ta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie od teraz podajemy w poscie tylko liczbe markow (link do marka mile widziany) wszelnie klutnie niech przejda na priv :)

przy jakichkolwiek watpliwosciach odnoscnie wyniku stosujemy domniemanie krzywoprzysiestwa i wynik bez linka jest uwazany za podejzany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sledze ten temat od kiedy sie poajawil i wiecie co mnie denerwoje ze pewne osoby uzwyaja go tylko i wylocznie do nabijania sobie postow. Jakimis bezsensownymi tekstami. Alien3 dobry jestes w 2 dni 147 postow. Od czasu kiedy tu jestem jeszcze nie widzialem kogos takiego jak ty. Heh szkoda gadac. Aha jak sciemniasz z konfigiem to przynajmniej wpisuj jakies konkretne dane bo robisz z siebie tylko wielkie posmiewisko. A i jak myslisz ze cie ktos bedzie tutaj szanowal za takie cos jak ty robisz to sie grubo mylisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D SIEMANKO! ZROBIŁEM TEŚCIK W WINXP NA NOWYCH DĘTKACH 42.01 I MIAŁEM 11550 BEZ O/C KRĘCIĆ MI SIE NIE CHCIAŁO A WIN98SE ZAINSTALOWAŁEM TĄ SUPERNOWOŚĆ DX 9.0 I KISZKA TOTALNA, WYNIK SPADŁ O 200 MARKÓOOW,ALE SYSTEM DZIAŁAŁ STABILNIE. JAK NIE MACIE R9500-R9700 TO NIE MA SENSU INSTALOWAĆ, SZKODA PRADU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...