Skocz do zawartości
Nessay

3DMARK 2001SE kto da więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zastanawiam ile moge uzyskac w przyszlosci na P4 1,8@2,4 z karta graficzna Geforce2 GTS...

wydaje mi sie ze okolo 6000pkt ?

 

Mam nadzieje ze ona nie bedzie sie az tak bardzo dławić, bo raczej mojemu zestawowi potrzebna jest wymiana procka i plyty niz k.graficznej (ktora zreszta kupilem raptem polroku temu).

a ja mysle ze nie wyciagniesz 6000 góra 5000 moj brat na p4 2.4 ghz i na r 9000 ma tylko 7000 a twój gts jest słabszy od rada i to sporo napreno o jakies 2000 marków

 

ps.. ja ma tak jak w opisie czyli 6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest 9400 oczywiscie nic nie krecone

a wynik lepszy niz niektorzy na p4 2.2 ghz czyli amd nadal blyszczy wydajnoscia

Blyszczy to mu sie jądro jak u psa :)

 

Patrzac na testy na stronkach to mam lepsze wyniki niz P4 2.0.

Ta ty i dobre wyniki lol ja mam lepszy wynik na Radeonie 8,5k nie kręconym :lol:
tak koles tylko ze ty masz procka @ 1700+ a ja nic nie krecone i dotego na gołych sterach bez detek wiec co mi tu sapiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc?? Jestem tutaj nowy, ale nurtuje mnie jedna rzecz. Zrobiłem sobie test w 3d marku 2001se i .... wyskoczyło tylko 10478. :oops: co to ma być!!! ludzie z gorszymi prockami i mniej podkręconymi kartami maja lepsze wyniki nawet o 2000ptk.!! pomocy

 

http://service.madonion.com/servlet/Index?...ojectId=4767101

 

aha karta jest podkrecona na 275/550

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc?? Jestem tutaj nowy, ale nurtuje mnie jedna rzecz. Zrobiłem sobie test w 3d marku 2001se i .... wyskoczyło tylko 10478. :oops:  co to ma być!!! ludzie z gorszymi prockami i mniej podkręconymi kartami maja lepsze wyniki nawet o 2000ptk.!! pomocy 

 

http://service.madonion.com/servlet/Index?...ojectId=4767101

 

aha karta jest podkrecona na 275/550 

 

dzieki

link nie dziala (nacisnoles published?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc?? Jestem tutaj nowy, ale nurtuje mnie jedna rzecz. Zrobiłem sobie test w 3d marku 2001se i .... wyskoczyło tylko 10478. :oops:  co to ma być!!! ludzie z gorszymi prockami i mniej podkręconymi kartami maja lepsze wyniki nawet o 2000ptk.!! pomocy 

 

http://service.madonion.com/servlet/Index?...ojectId=4767101

 

aha karta jest podkrecona na 275/550 

 

dzieki

link nie dziala (nacisnoles published?)

Nacisnąłem published

mam nadzieje ze ten link zadziala

http://service.madonion.com/compare?2k1=4767101

jak nie to wystarczy wpisac w szukaniu projektu 10478 i wybrac atalon xp - wyskoczy tylko moj projekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam raczej skromny wynik 6900.

Karta Gainward Gf3 ti200 (220 core ,480 mem) na co dzień chodzi nieco wolniej (tylko 6600 3Dmarków). Jeszcze nie kręciłem tej karty na maxa ale myśle że jeszcze 200-300 pkt uda się wycisnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co mam ponizej mam 12.024 pkt w 3dmarku2001SE. I co wy na to? Fajnie nie :) :) :) :) :) ?

Jak na tak zaj...ście podkręcony sprzęt nie masz tych punktów za dużo. Ja mam 12400 a zwróc uwagę, że mam "szajsowate" P4(tak uważa 3/4 tego boardu) najgorsze timingi i niepodkręconego Geforce'a. Jakbym pogrzebał w sterach może wyciągnąłbym jeszcze z 200 p. więcej, ale nie chcę mi się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co mam ponizej mam 12.024 pkt w 3dmarku2001SE. I co wy na to? Fajnie nie :) :) :) :) :) ?

Jak na tak zaj...ście podkręcony sprzęt nie masz tych punktów za dużo. Ja mam 12400 a zwróc uwagę, że mam "szajsowate" P4(tak uważa 3/4 tego boardu) najgorsze timingi i niepodkręconego Geforce'a. Jakbym pogrzebał w sterach może wyciągnąłbym jeszcze z 200 p. więcej, ale nie chcę mi się :D

tylko zwroc uwage na to ze ty masz jeszcze bardziej zajebiscie podkrecony sprzet i lepsza grafe

czyli reszte robi proc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...