Skocz do zawartości
oswaldini

Abadon Gpu Lite + Gf 7900gs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem 2 tyg temu abadona gpu lite na allegro i spodziewalem sie czegos takiego http://mcs.pc.pl/produkt259.html a otrzymalem cos takiego jak w zalaczniku !! ogromnie sie w[ciach!]ilem bo za blok zaplacilem 52,11 zł !!!!! Czy to uciagnie 7900GS i z jakim skutkiem ??!! Boje sie go zakladac !! Czy moje obawy sa sluszne ??!!

 

 

Nizej jeszcze fota z moimi kroccami katowymi obrotowymi SM8/10 + top od maniakalnego

post-14779-1196765600_thumb.jpg

post-14779-1196765648_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno da radę może nie być tak źle bo 7900GS to w końcu nie 8800GTX :wink: a jeśli posiadasz wiertarkę to możesz ponawiercać kilka otworów na 1-2 mm pewnie coś pomoże :-P

 

 

PS. same króćce są warte z 25 zł wiec jeśli były w komplecie to nie taki zły interes B-)

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach pokazanych przez maniakalnego w tym temacie mozna wnioskowac ze to ten sam bloczke o jakiego pyta sie Autor teamtu

post 20 ukazuje(chyba) Blok autora

dla rozwiania watpliwosci http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=220767

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ten sam bloczek, manaiaklny przedstawia tam abadona gpu pro !! ja mam lite ale niestety okazalo sie ze to rev 1 !! a ja myslalem ze bedzie to rev 3 ktora jest obecnie sprzedawana

 

termit_tm, tak w komplecie byly krocce choinki katowe + krocce koatowe SM8/10 + redukcje + blok + zapinka (bez zapinki do GF 6XXX - 7XXX)

 

Zobacze okolo 17 jak to chodzi bo teraz pedze na zajecia, co do sprzedazy topu to hmmm... sie zobaczy ;)

 

Pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co kupiłeś to któraś tam wczesniejsza odsłona Abadona z wyfrezowanymi kółkami (na pewno nie 3 i na pewno nie PRO), problem w tym, że ja średnio widze tam wyfrezowane kółka ;)

na swój sposób masz racje ponieważ te " kułka" są wytoczone :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawialem sie ze blok bedzie cienki a tu masz ;) obecnie sie wszystko ulozylo i GPU ma 34*C spadl o rowne 10*C w idle a w stresie osiagnal max 53*C to spadek o 12*C w stosunku do zalmana AlCu @12V !!

 

Niestety CPU ma w IDLE 33*C czyli tyle samo co na Pentagramie 100Cu+ a w stresie osoga max 45*C (30 min orthos HTT 220*9 @1,4V tak jade na co dzien bo mi nie potrzeba wiecej)

 

Jest to wina pewno chłodnicy bo jest naniej noname wentyl 120mm @ 12V bez schrouda i prawie zadne powietrze nie płynie przez kadetta.

 

I [ciach!]a pompka mi buczy, nie potrafie jej odpowietrzyc tak jak wczesniej kiedy byla nie slyszalna przy testach szczelnosci reza ;/ Z tym ze nie mialem wtedy blokow...

post-14779-1196833306_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...