Skocz do zawartości
svende

Jaki Wybrać Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Ile masz zł na zasilacz?

Masz zamiar zmienić kartę, kręcić proca?

 

Raczej więcej niż 200zł nie wydam, w miarę tani poproszę.

Co do drugiego pytania, nie mam zamiaru kręcić proca i nic zmieniać, tzn. chcę przede wszystkim, aby działał mi normalnie drugi dysk ;) A co do karty to jeśli się ona pada to trzeba będzie zmienić, a jak nie to nie mam zamiaru ponieważ w pełni mi wystarcza na razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do zestawu ponizej polecono mi zasilke "Be Quiet! PURE POWER L7-430W (BN105)", chcialem sie upewnic czy jest to dobry wybor i spytac czy w tym sklepie nie ma czegos odrobine tanszego (ten kosztuje nieco ponad 200 zl), a nadajacego sie do zestawu.

 

Sklep - Zasilacze w Morele.net

 

Procesor AMD Phenom II X2 555 Black Edition

Płyta główna ASRock M3A770DE

Pamięć Good Ram DDR3 4 GB (2x2GB)/1333MHz PC3-10600 CL.9 (GR1333D364L9/4GDC)

Obudowa I-BOX FORCE 2107 BEZ ZASILACZA PRESCOT

Dysk Samsung 500 GB SATA II 7200 RPM, 16 MB (HD502HJ)110,66 135,00

Karta graficzna Gigabyte GF GTX 460 768MB

Samsung SH-S223C/BEBE Wewnętrzny PC

 

Dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie wywalczyc lekko nizsze ceny na pare podzespolow i ten BeQuiet kosztowal mnie bedzie 200 zl (zawsze to 10 zl mniej ;p) wiec chyba nie ma co sie bawic w oszczedzenie 30 zl.

Sorry za niepotrzebne posty i dzieki za odpowiedz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Znalazłem : link,

 

Konfig: athon x2 4850e, 3 gb ram, dysk , i w przyszłości jakaś pasywna niezbyt mocna i droga grafa

 

Pytanie czy warto go brać czy będzie cicho(bardzo mi na tym zależy) i czy pociągnie zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Złożyłem zestaw tylko brakuje mi włąsnie jakiegoś zasilacza... cena to do 300zł.

Zestaw się prezentuje tak:

Procesor AMD Phenom II X4 955 - do podkręcenia

Dysk twardy Samsung 500GB HD502HJ SATA II 16MB

Nagrywarka DVD Samsung SH-S223L SATA LS czar. bulk

Pamięć DDR3 Goodram 4GB PC1333 CL9 Dual 2x2GB

Obudowa ATX Midi CoolerMaster Elite 370 bez zas.

Gigabyte GeForce GTX470 1280MB DDR5/320b PCI-E SOC

Płyta główna Asus M4A88TD-V EVO

 

No i do tego jakaś zasiłka radzili mi że 500W będzie na styk więc żeby lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> coś większego ja mam na oku pare:

OCZ stealthxstream 2 600w

Corsair CMPSU-550VXEU 550W - to troche przekracza moją kwotę

Tagan TG600-U33II 600W

 

Co brać z tych lub innych w tej cenie? Najbardziej skłonny jestem do OCZ...a co wy powiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że muszę ciąć koszty w moim nowym zestawie i niestety padło też na zasilacz. I teraz pytanie: czy MC-350 pociągnie:

- PII x2 555 / AII x3 445

- ASRock M3A770DE

- 2x2gb ddr3 1333

- gf8800gt

i może jakieś małe OC...? :unsure:

 

Przez tą zamianę mój stary zestaw zostanie bez zasiłki. Polećcie coś 'taniego' ~60 PLN? :? (najchętniej z jakąś gwarą... :huh: ) do:

- e2140@2600mhz

- MSI p35 neo2 fr

- x300

- 1x1gb ddr2 667@900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Który z tych zasilaczy będzie najlepszy ? Zależy mi by był solidny, cichy i bardziej przyszłościowy.

 

1.TACENS VALEO III 500W

2.BEQUIET PUREPOWER L7 530W

3.Fractal Design Integra 500W

4.TAGAN TG500-U33II 500W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie co kupuje właśnie nie ma, jest jeszcze z takich lepszych w podobnej cenie BEQUIET STRAIGHT POWER E7-450W, ma mocniejszą linie 12V niż Tacens ale czy będzie lepszy za podobną cenę ?

Edytowane przez Roshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w wyborze nowej zasiłki(Tagan 380W U01 wczoraj wyzionął ducha po ponad 6 latach od zakupu):

 

Cooler Master Silent Pro Gold 600W

czy

Seasonic X-560 560W 80 Plus Gold?

 

A może coś innego w cenie do 500 pln i możliwością osobistego odbioru w Warszawie?

Edytowane przez KaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Złożyłem zestaw tylko brakuje mi włąsnie jakiegoś zasilacza... cena to do 300zł.

Zestaw się prezentuje tak:

Procesor AMD Phenom II X4 955 - do podkręcenia

Dysk twardy Samsung 500GB HD502HJ SATA II 16MB

Nagrywarka DVD Samsung SH-S223L SATA LS czar. bulk

Pamięć DDR3 Goodram 4GB PC1333 CL9 Dual 2x2GB

Obudowa ATX Midi CoolerMaster Elite 370 bez zas.

Gigabyte GeForce GTX470 1280MB DDR5/320b PCI-E SOC

Płyta główna Asus M4A88TD-V EVO

 

No i do tego jakaś zasiłka radzili mi że 500W będzie na styk więc żeby lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> coś większego ja mam na oku pare:

OCZ stealthxstream 2 600w

Corsair CMPSU-550VXEU 550W - to troche przekracza moją kwotę

Tagan TG600-U33II 600W

 

Co brać z tych lub innych w tej cenie? Najbardziej skłonny jestem do OCZ...a co wy powiecie?

 

GRAFIKĘ ZMIENIŁEM NA MSI! Msi GTX470 TwinFrozrII!

A Seasonic S12II-620? To jest tzw. "hit" na rynku. 620W... spokojnie... Możecie coś powiedzić na jego temat? brać go czy zostawić tego Corsair CMPSU-550VXEU 550W. Wiem że seasonic jest 50zł droższy :)... Ale nie chce żeby komputer dusił moc z zasilacza tym bardziej że będe chciał podkręcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki sprzęt: AMD PHENOM II X4 955; ASROCK 880GM-LE - grafika zintegrowana; GOODRAM 4 GB; SAMSUNG 500 GB oraz nagrywarka Samsung. Planuję do tego sprzętu kupić obudowę CHIEFTEC BD-02B-B-355, która ma wbudowany zasilacz CHIEFTEC 355W PS II (ANP-355A) - Dane techniczne- potem trzeba wejść w zakładkę "Technische Daten". Czy ten zasilacz uciągnie mój sprzęt? Nie planuje żadnego OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie , jak Ci nie zalezy na odpinanych kablach to smialo biez tego seasonica. Robia oni zasilacze bardzo dobrej jakosci , ze spora sprawnoscia i ciche.

Corsair tez jest dobry . Do Twojego kompa wystarczy nawe 500w zasilacz ze sporym zapasem wiec nie masz sie wogole czego obawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie , jak Ci nie zalezy na odpinanych kablach to smialo biez tego seasonica. Robia oni zasilacze bardzo dobrej jakosci , ze spora sprawnoscia i ciche.

Corsair tez jest dobry . Do Twojego kompa wystarczy nawe 500w zasilacz ze sporym zapasem wiec nie masz sie wogole czego obawiac.

 

Czyli mówisz że corsair spokojnie wystarczy nawet do dużego OC? A do czego się przydają odpinane kable?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zastąpić swojego już wysłużonego szefa nowym zasilaczem ,będe w nowym roku wymieniał grafikę możliwe że GTX 570/580 ew Radeon hd 6970 albo dwurdzeniowa wersja najnowszych HD także potrzebny mi większy zapas mocy .

Mam do Was pytanie, czym realnie różnią się te dwie zasiłki ?

 

Esc.pl - Zasilacz Seasonic X-650 650W 80 Plus Gold (1370637966) - Aukcje internetowe Allegro

 

SEASONIC S12D-850WAT 80PLUS SILVER (1366202576) - Aukcje internetowe Allegro

 

Cena podobna a 200 Watt róznicy (pomijając odpinane kable)

 

Jakiś czas temu ktoś na forum polecał mi Seasonici z serii X,

 

Co prawda odpinane kable dla mnie są bardzo przydatne ale czy warto za dopłacać względem mocy zasilacza?

A może polecicie mi inną solidną konstrukcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...