Skocz do zawartości
janekwisniewskipadl

Do Postrzelania

Rekomendowane odpowiedzi

Co byscie mi radzili kupic do postrzelania za 500zl? Ogladam na militaria wlasnie ASG i brzmi swietnie, tylko czemu karbinki maja moc 50m/s a naprzyklad strzelby 100? Co byscie radzili swietnego w takiej cenie? Na pewno jest jakis lider.

 

 

A pomysl ten bo ostatnio od sasiada pozyczylem wiatrowke za 200zl kupil pol roku temu ale powyzej 30 metrow juz nie ma takiej celnosci.. to zaleta wiatrowek czy ma slaba bron? Chcial zeby spytac Was jaka wiatrowke moze sobie kupic gdzies tez okolo 500zl zeby byla super.

 

 

 

A ja chce cos do postrzelania w kumpli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kolega zle Cie zrozumial, piszac wiatrowki, wiekszosc osob ma na mysli cos takiego:

Dołączona grafika

 

Lepiej wytlumaczyc niz od razu rzucac inwektywami..

 

EDIT:

kup dwa Walthery PPK na CO2 -nawet pewien forumowicz ma w sigu "double th gun double the fun" ;)

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 129zl na bron.pl mozna sobie kupic celownik laserowy do PPK. Chodzilo mi o w pelni metalowa replike na CO2 z mocnym Blow Backiem.

 

Dołączona grafika

 

Nowe kosztuja ok 250 zl 350 wersja niklowana. Ceny uzywanych egzemplarzy zaczynaja sie juz od stu paru zlotych.

 

Walther PPK/s - broń James'a Bond'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dozbieram jeszcze z 200zl i sie zglosze :D

 

 

Przeczytalem ten artykul i wynika z niego ze najlepiej kupic AEG, tak? :D

 

 

edit: Mocno boli jak sie z tej kulki z AEG dostanie w ramie naprzyklad? W koncu to zasieg 100metrow ma :D

 

 

a ogolnie mnie dziwi czemu karabiny maja wieksza moc od snajperek :(

Edytowane przez crash_zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modele AEG są wyposażone w silnik elektryczny, który naciąga sprężynę tłoka szybko i mocno, co pozwala na uzyskanie wysokiej częstości jak i dalekiego zasięgu strzału. Tak więc w przypadku AEG istnieje możliwość prowadzenia ognia pojedynczego, krótkimi seriami i ognia ciągłego.

:D

 

zwroc uwage na rozmiar akumulatora, z tymi mini skonczysz w polowie zabawy :)

boli, z tymi karabinami szturmu na budynek nie zrobicie, jak jestes na kilka metrow z kims to mowisz bam i tyle :)

 

co do mocy to chyba jakies wyjatki, spojrz na sile wylotowa, w snajperkach jest duzo wieksza ponad 400fps

 

mi sie marzy cos takiego:

Dołączona grafika

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=607

:rolleyes:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

zwroc uwage na rozmiar akumulatora, z tymi mini skonczysz w polowie zabawy :)

boli, z tymi karabinami szturmu na budynek nie zrobicie, jak jestes na kilka metrow z kims to mowisz bam i tyle :)

 

co do mocy to chyba jakies wyjatki, spojrz na sile wylotowa, w snajperkach jest duzo wieksza ponad 400fps

 

mi sie marzy cos takiego:

[i mg]http://www.taiwangun.com/upload/products/o0asdcs98fpf6e3xembc2.jpg[/img]

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=607

:rolleyes:

 

Ladna bardzo ale sa tansze z wieksza sila startowa :P czyli mowisz ze:

"boli, z tymi karabinami szturmu na budynek nie zrobicie, jak jestes na kilka metrow z kims to mowisz bam i tyle :)"

czyli strzelanie z bliska odpada? To spoko bedize wiadomo kto dostal :P hehe z czasem sie przyzwyczaimy ^^

 

A tak srednio skoro siedzisz w tym temacie mozesz powiedziec na ile metrow taka bronia mozna trafic w srodek zapalek? Bo ja mam wiatrowke sasiada pozyczona za 200zl to jej celnosc powala mnie na kolana.. tylko ze ze smiechu :P Z 20-30 krokow to mozesz pomozyc zeby trafic w cos, zostaje strzelanie do drzewa jedynie z takiej odleglosci. A ja lubie byc snajperem to myslalem o jakiejs snajperce, bo ja lubie z daleka przez celownik strzelac :P wiec taka snajperka raczej nie ma racji bytu bo z 50 metrow nie mam co marzyc ze kogos zdejme headshotem? :P

 

 

P.S. No i slyszalem ze do AEG ostatnio zaczeli srut wkladac.. to prawda ze tak mozna postrzelac? Ale chyba duzo slabsze od zwyklej wiatrowki bo jak patrze to snajperki na srut nawet do 500fps dochodza :) wogole jak to sie przelicza na metry?

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=863

 

AR i nie ma się co rozdrabniać...

 

EDIT: jak jesteś nadal zainteresowany to mam dla Ciebie sprzęt. Jak dasz znać to się fotki porobi i bedziesz wiedział co to. Wiem, że mechanizm naciągający jest to taka wajcha z boku, jest celownik optyczny z regulacją zooma, cały pokrowiec z zamkiem na szelce. Całość okazała i duża. Taki mniej więcej jak używali snajperzy specnazu - tylko na ołowiany śrucik.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam do zabawy walthera cp99 ale nie compact a to dlatego że strzela każdym rodzajem śrutu.

Jak chcesz się pobawić w sensie tylko pobawić to wystarczy deser eagle compact - plastik bez blow back ale za to tani i ekonomiczny - na jednym naboju co2 spokojnie wystrzelasz 70-100 sztuk śrutu. Naboje polecam crossmana - jakoś więcej z nich oddaje strzałów niż z umarexa. Kulki umarexa bb polerowana stal są całkiem całkiem.

Tyle że z tych do ludzi nie postrzelasz chyba że chcesz im krzywde zrobić, ja z desert eagle compact przebijam z 5 metrów płytę pilśniową, 5mm sklejki, w książce w zależności od śrutu mam dziurę do około 100 strony.

 

Ze strzelb, to za 500 zł nic nie kupisz, chyba z e jakiś używany szrot, ew chinke i ją stuningujesz - ale to na forach o strzelectwie musisz poczytać.

Ja od siebie polecam wiatrówki diany sam trenowałem 3 lata na takim sprzęcie:

http://www.allegro.pl/item295384245_diana_...nek_super_.html

I powiem że powera miało okrutnego, celność też - z podpórki 50/50 to żaden problem, bez podpórki na stojąco na 30 m udawało się i 49/50 bez żadnych optycznych celowników ;)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożysz 30-40 zł i masz Slavię 634 o mocy 14,5J - spokojnie można z niej strzelać na dalsze odległości. Ale jakoś do mnie moc nie przemawia, bo chcesz strzelać sportowo to nie potrzeba dużej mocy tylko celność a do puszek to można z byle czego strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...