Skocz do zawartości
BLANTMEN

Tony Hawk's Pro Skater 3

Rekomendowane odpowiedzi

Oto co się dzieje - po uruchomieniu gry włącza sie ekran "loading" i .... wychodzi zpowrotem na pulpit :? Miał już ktoś coś podobnego ??? Mam teraz Win XP. Może trzeba jakiegos patcha ściągnąc ??? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto co się dzieje - po uruchomieniu gry włącza sie ekran "loading" i .... wychodzi zpowrotem na pulpit  :? Miał już ktoś coś podobnego ??? Mam teraz Win XP. Może trzeba jakiegos patcha ściągnąc ??? Proszę o pomoc.

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem formata i ... [gluteus maximus] :( Nadal nie działa. Sprawdzałem płytke u qmpla (żeby wykluczyć że jest zepsuta) i u niego działa. Pościągałem wszystkie patche i sterowniki i nadal to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze powinienes zainstalowac:Q306676_WXP_SP1_x86_PLK.exe

w przypadku gta3 podzialalo

a apropo masz wina xp?

zainstalowales Q306676_WXP_SP1_x86_PLK.exe :?:
Nie potrafie go znaleźć. Jak możesz to zapodaj linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc w tej gierce dzieją mi sie następująca rzecz gram nią sobie elegancko kończy się time pisze aby kontynułować naciśnij o lub zero

wcciskam i jedno i drugie a gierka niereaguje dzieje sie tak wszędzie i w trybie kariery jak i pozostałych pracuje na Xp Dzięki z góry za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem z uruchomieniem THPS3. Tylko mój polega na tym że wyskakuje mi czerwony napis na ekranie OVER RANGE. I totalnie nic nie widać ,całe intro jak również menu jest totalnie zniekształcone, wygląda jakby żle odbierający telewizor. pomóżcie mi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...